Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w ABC/Allied Pressroom Products Europe

Zmiany personalne w ABC/Allied Pressroom Products Europe

Fot. Ole Emmert Andersen (z lewej) i Konrad Lewandowski

Pierwsze miesiące br. przyniosły firmie ABC/Allied Pressroom Products Europe dalszy wzrost udziałów w rynku specjalistycznych chemikaliów do druku offsetowego, zarówno w Polsce, jak i w Europie. Rozbudowie uległy struktury osobowe firmy, m.in. szeregi jej kierownictwa zasilił Olle Emmert Andersen – mający kilkadziesiąt lat doświadczenia w branży poligraficznej.

W latach 1998-2004 kierował filiami Heidelberger Druckmaschinen w Meksyku i Indonezji. Wcześniej przez 20 lat związany był z firmą East Asiatic Company, będącą dystrybutorem wielu marek światowych na rynkach azjatyckich. „Bardzo się cieszymy, że Olle Emmert Andersen dołączył do naszego zespołu” – mówi Konrad Lewandowski. – „Jego doświadczenie, wiedza i liczne kontakty biznesowe są dla nas bezcenne. Dla mnie osobiście jest on szczególnym wsparciem, gdyż mogę obecnie skoncentrować się na meritum swojej pracy, tj. wizytach u klientów w Polsce i poza nią”.

Jak zapewniają przedstawiciele ABC/Allied Pressroom Products Europe, klientów firmy przybywa w bardzo szybkim tempie. „To efekt świetnej pracy, jaką Konrad Lewandowski i cały polski zespół wykonali w ostatnich latach” – podkreśla Olle Emmert Andersen. – „Jako osoba relatywnie nowa w firmie z zadowoleniem stwierdzam, że znajomość marki ABC/Allied, jak też udziały rynkowe naszych produktów już teraz są na niezwykle satysfakcjonującym poziomie. Pracujemy jednak nieustannie nad tym, by nadal systematycznie je zwiększać”.

Z myślą o dalszej ekspansji rozbudowane zostały struktury osobowe ABC/Allied Pressroom Products Europe – obecnie pracuje w niej 12 osób. Co więcej, z uwagi na bardzo mocną pozycję firmy w krajach bałtyckich, jeden z jej polskich pracowników – Sławomir Dzido od niedawna opiekuje się wyłącznie klientami z tego regionu Europy. „Krok ten w pewien sposób wymusili na nas sami użytkownicy produktów ABC/Allied z Łotwy, Litwy i Estonii. Nasze udziały rynkowe w tych krajach są znaczące, mamy tam wielu strategicznych klientów, więc obecność lokalnego wsparcia technicznego stała się nieodzowna” – mówi Konrad Lewandowski.

PAI

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.