Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w Avery Dennison

Zmiany personalne w Avery Dennison

Nowym wicedyrektorem ds. badań i rozwoju amerykańskiego producenta materiałów opakowaniowych została Pascale Wautelet. Będzie ona zarządzać działalnością działu R&D Avery Dennison na obszarze Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki.

Pascale Wautelet przejmie obowiązki od 1 września br., będzie rezydować w siedzibie firmy w Oegstgeest, w Holandii. Belgijka będzie zarządzać procesami wdrażania nowych produktów i innowacji w dziedzinie materiałów oraz udoskonalaniem etykiet samoprzylepnych. W swojej dotychczasowej karierze, Pascale Wautelet zdobywała doświadczenie w wielu dziedzinach przemysłu chemicznego oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych, w tym opakowań elastycznych i etykiet.

Jej bezpośrednim przełożonym zostanie Hassan Rmaile, wicedyrektor ds. badań i rozwoju Avery Dennison na rynki globalne: „Avery Dennison jest pionierem rozwoju przemysłu etykiet samoprzylepnych, kontynuuje proces rozwoju tego segmentu od 82 lat. Ta nominacja potwierdza ambicje firmy w zakresie badań, rozwoju i innowacyjności produktów”, skomentował.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Rynek identyfikatorów RFID w ostatnich latach systematycznie się rozwija. Według aktualnych prognoz, jeszcze w tym roku osiągnie on wartość ponad 11 milardów dolarów. Firma Avery Dennison dąży do wzmocnienia swojej pozycji w tym segmencie.

Canon Polska zaprasza do udziału w road show w Katowicach (10 VIII), Wrocławiu (17 VIII) i Poznaniu (30 VIII). Rejestracji można dokonać drogą e-mailową za pośrednictwem adresu roadshow@canon.pl z podaniem wybranego miasta spotkania. Weź udział w spotkaniach i przyspiesz rozwój swojej firmy dzięki innowacyjnym rozwiązaniom Canon!

reklama

Amerykański producent farb i atramentów, firma Sun Chemical opublikowała swój raport dotyczący ekorozwoju, w którym informuje o swoich osiągnięciach badawczych, które zaowocowały wprowadzeniem do oferty nowych produktów i usług przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu