Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w Oki

Zmiany personalne w Oki

Od 1 stycznia 2014 roku polskim oddziałem Oki zarządza Marek Szczepański (na zdjęciu), który objął funkcję Managing Director. Na stanowisko Regional Vice President regionu CEE w Oki awansował Miroslav Tyburec. Po ponad 20 latach pracy Piotr Nowak żegna się z firmą Oki.

Dołączył do niej w czerwcu 1992 r. obejmując wówczas stanowisko Country Sales Manager w Polsce.
Od kwietnia 2008 r. piastował stanowisko Regional Vice President w regionie CEE, gdzie zarządzał powstaniem grupy biznesowej PLE i dołączeniem regionu południowo-wschodniej Europy. Niedługo potem przejął również odpowiedzialność za cały region wschodni.
W związku z odejściem Piotra Nowaka w zespole menedżerskim CEE awans otrzymały dwie osoby. Stanowisko Managing Director Oki Systems Polska objął Marek Szczepański, który z firmą Oki jest związany od 2004 roku. Wcześniej pracował m.in. dla International Computers Limited oraz CompFort Meridian. Przez ostatnie dwa lata odpowiadał za działy sprzedaży Oki na terenie Polski i Węgier. Marek Szczepański jest absolwentem Politechniki Krakowskiej, posiada również dyplom MBA uzyskany na Uniwersytecie Warszawskim. Prywatnie jest wielkim fanem kolarstwa górskiego i wspinaczki.
Na stanowisku Regional Vice President Piotra Nowaka zastąpił Miroslav Tyburec, który dołączył do zespołu Oki w Czechach i na Słowacji w 1995 roku jako Finance Manager. W 2007 roku objął funkcję Sales and Marketing Director, aby w 2012 roku awansować na pozycję Managing Director. Miroslav Tyburec, oprócz pracy na stanowisku RVP, będzie odpowiedzialny za pracę biura Oki na Węgrzech.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.