Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w PIAP

Zmiany personalne w PIAP

Od lewej: I. Dulińska, Z. Grzeszczuk, E. Lisowska, Z. Zieliński, M. Owczarska,T. Chwiłowicz, K. Wojniak, A. Ogiegło

22 maja w Warszawie odbyło się Sprawozdawczo-Wyborcze Walne Zebranie Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, podczas którego wyłoniono nowy zarząd Izby i przedstawiono plan działań na 2014/2015 rok. Nowym prezesem PIAP został dotychczasowy jej wiceprezes, Tomasz Chwiłowicz z firmy Jaguar.

„PIAP to ludzie. Ludzie, którzy przez wiele lat zdobywali doświadczenie poświęcając własny komfort, jednocześnie ryzykując dorobek swojego życia. PIAP to wiedza praktyków, którzy doskonale wiedzą, jak powinna wyglądać gospodarcza rzeczywistość, w której pracujemy, żyjemy i której jesteśmy fundamentem. PIAP jest zatem sumą doświadczenia wszystkich jej członków. To ogromne doświadczenie chcę wykorzystać w pracy dla PIAP” – mówi Tomasz Chwiłowicz.
Pierwszym wiceprezesem PIAP po raz kolejny została Magda Owczarska z firmy CiTRON, drugim wiceprezesem – Zbigniew Grzeszczuk, Mid Ocean Brand Polska. W skład nowego zarządu PIAP kadencji 2014–2016 weszli: Edyta Lisowska (Eblis B&L), Anna Roszczak (Asgard), Agnieszka Sędzikowska-Wlazło (RITF advnet Polska), Artur Ogiegło (Artigraf) i Maciej Dembiński (Rosnowski Gift).
Członkowie zrzeszeni w Izbie jednogłośnie zaakceptowali plan działań PIAP na rok 2014/2015, który obejmuje m.in.:
- wprowadzenia rekomendacji w postaci certyfikatu dla Agencji Reklamowych zrzeszonych w Izbie
- stworzenie „Magazynu PIAP”, który będzie dawał czytelnikom wiedzę merytoryczną dotyczącą prowadzenia biznesu, jak również zagadnień związanych z branżą artykułów promocyjnych
- stworzenie kolejnej edycji Katalogu Członków PIAP 2015 w wersji polsko-angielskiej
- działania mające na celu integrację branży: spotkania regionalne, wieczór branżowy itp.
- działania mające na celu promocje upominku jako skutecznego narzędzia reklamy.
Podczas zebrania jednogłośnie przyjęto również sprawozdanie finansowe Stowarzyszenia za rok 2013 i udzielono absolutorium zarządowi PIAP za rok 2013. Członkami Komisji Rewizyjnej PIAP kadencji 2014–2016 zostali: Zbigniew Zieliński (AWIH), Iwona Dulińska (Kunszt), Tomasz Barudin (Texet Poland), Zdzisław Kałek (Quo Vadis Polonia).

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.