Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w UPM Raflatac

Zmiany personalne w UPM Raflatac

Timo Kekki został powołany na stanowisko wiceprezesa Global Films SBU, będącej w strukturach UPM Raflatac. Podlegać będzie bezpośrednio Antti Jääskeläinenowi, wiceprezesowi wykonawczemu UPM Raflatac.

Kekki od 18 lat pracuje w UPM na różnych stanowiskach, ostatnio pełnił funkcję wiceprezesa ds. Kontroli Biznesu i Strategii UPM Raflatac. Będzie kontynuował pracę w globalnej centrali firmy w Helsinkach. „UPM Raflatac stawia na rozwój rozwiązań do etykietowania, które zawierają materiały z recyklingu i promują gospodarkę obiegową – mówi Timo Kekki. – Właśnie dlatego jestem bardzo zmotywowany, aby przejąć rolę lidera w naszej komórce zajmującej się foliami. Będziemy nadal wprowadzać innowacje i prowadzić działalność w oparciu o zrównoważony rozwój." „Jestem przekonany, że udokumentowane doświadczenie Timo w zakresie zarządzania strategicznego, a także jego wiedza i wieloletnia praca w różnych częściach UPM Raflatac pomoże mu odnieść sukces w nowej roli” – dodaje Jääskeläinen.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu