Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w grupie Landa

Zmiany personalne w grupie Landa

Grupa Landa poinformowała o mianowaniu Ashera Levy'ego na stanowisko prezesa największej z 18 firm wchodzących w skład grupy – Landa Digital Printing. Dotychczasowy dyrektor generalny LDP, Yishai Amir, zrezygnował z zarządzania nią po czterech latach i będzie kontynuował karierę poza grupą.

Landa Digital Printing istnieje od 10 lat i obecnie zatrudnia ok. 600 osób. Firma intensywnie się rozwija, systematycznie zwiększając liczbę sprzedanych maszyn do druku nanograficznego na całym świecie. „Miniony 2019 rok był kluczowy dla Landa Digital Printing – klienci z entuzjazmem przyjęli pierwsze instalacje naszych maszyn. Firma jest teraz przygotowana na niespotykany dotąd rozwój i zasługuje na własnego prezesa. Dlatego z wielką przyjemnością ogłaszam, że zaprosiłem Ashera Levy'ego do współpracy. Asher dał się poznać jako sprawny i skuteczny dyrektor wykonawczy – pełniąc tę funkcję w firmie Orbotech, przekształcił ją w przedsiębiorstwo o wartości ponad miliarda dolarów.

Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie pomoże mu pokierować i zarządzać Landa Digital Printing w czasie jej dynamicznego rozwoju i że dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu wyprowadzi firmę na szerokie wody. Jednocześnie chcę podziękować Yishaiowi Amirowi za jego wkład w rozwój firmy. To pod jego rządami przeszła ona transformację i stała się podmiotem z portfolio pełnym doskonałych produktów” – powiedział Benny Landa, przewodniczący Grupy Landa.

Asher Levy dodał: „Bardzo się cieszę, że dołączyłem do zarządu Landa Digital Printing. Oferowana przez nią technologia jest coraz bardziej widoczna na rynku poligraficznym i już zaczyna zakłócać jej dotychczasowy porządek. Nie mogę się doczekać, aby poprowadzić zespół i zacząć realizować wizję firmy, której celem jest przewodzenie branży poligraficznej o wartości bilionów dolarów w erze cyfrowej”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.