Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany personalne w grupie Landa

Zmiany personalne w grupie Landa

Grupa Landa poinformowała o mianowaniu Ashera Levy'ego na stanowisko prezesa największej z 18 firm wchodzących w skład grupy – Landa Digital Printing. Dotychczasowy dyrektor generalny LDP, Yishai Amir, zrezygnował z zarządzania nią po czterech latach i będzie kontynuował karierę poza grupą.

Landa Digital Printing istnieje od 10 lat i obecnie zatrudnia ok. 600 osób. Firma intensywnie się rozwija, systematycznie zwiększając liczbę sprzedanych maszyn do druku nanograficznego na całym świecie. „Miniony 2019 rok był kluczowy dla Landa Digital Printing – klienci z entuzjazmem przyjęli pierwsze instalacje naszych maszyn. Firma jest teraz przygotowana na niespotykany dotąd rozwój i zasługuje na własnego prezesa. Dlatego z wielką przyjemnością ogłaszam, że zaprosiłem Ashera Levy'ego do współpracy. Asher dał się poznać jako sprawny i skuteczny dyrektor wykonawczy – pełniąc tę funkcję w firmie Orbotech, przekształcił ją w przedsiębiorstwo o wartości ponad miliarda dolarów.

Jestem przekonany, że jego wieloletnie doświadczenie pomoże mu pokierować i zarządzać Landa Digital Printing w czasie jej dynamicznego rozwoju i że dzięki swojej wiedzy i zaangażowaniu wyprowadzi firmę na szerokie wody. Jednocześnie chcę podziękować Yishaiowi Amirowi za jego wkład w rozwój firmy. To pod jego rządami przeszła ona transformację i stała się podmiotem z portfolio pełnym doskonałych produktów” – powiedział Benny Landa, przewodniczący Grupy Landa.

Asher Levy dodał: „Bardzo się cieszę, że dołączyłem do zarządu Landa Digital Printing. Oferowana przez nią technologia jest coraz bardziej widoczna na rynku poligraficznym i już zaczyna zakłócać jej dotychczasowy porządek. Nie mogę się doczekać, aby poprowadzić zespół i zacząć realizować wizję firmy, której celem jest przewodzenie branży poligraficznej o wartości bilionów dolarów w erze cyfrowej”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już wkrótce, w dniach 6–8 marca 2020 r. w Rabce-Zdroju odbędzie się XVII Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Warsztaty Młodych Edytorów”. Wydarzenie to łączy młodych, początkujących studentów oraz doświadczonych naukowców. Tematy wystąpień i warsztatów, odbywających się w ramach konferencji, obejmują zarówno edytorstwo tradycyjne, jak i redakcję tekstów, projektowanie publikacji drukowanych i elektronicznych, a także typografię i design. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym konferencji.

3 marca br. w Nadarzynie odbędzie się III konferencja „Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Kilkanaście godzin warsztatów i prezentacji w strefach workShops, dwie konferencje: LabelInnovations oraz Packaging [R]evolutions, dziesięć stref tematycznych, wystawa unikatowych puszek WOŚP z ostatnich 22 lat, czy innowacyjne rozwiązania tj. druk światła. Wszystkich zainteresowanych produkcją, dystrybucją, zakupem, designem, projektowaniem opakowań zapraszamy na Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które w dniach 1–2 kwietnia 2020 r. odbędą się w EXPO XXI Warszawa. Szczegóły na stronie: www.packaginginnovations.pl.

Informacja promocyjna

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.