Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany w Radzie Nadzorczej Black Point SA

Zmiany w Radzie Nadzorczej Black Point SA

29 czerwca spółka Black Point poinformowała, że jej Zwyczajne Walne Zgromadzenie podjęło decyzję o zmianach w składzie Rady Nadzorczej. Dotychczasowego przewodniczącego Leszka Jurasza i członka Piotra Kopydłowskiego zastąpią Szczepan Czyczerski i Waldemar Szewc.

Radę Nadzorczą Black Point tworzy pięć osób. Poza nowymi członkami w jej skład wchodzą też Piotr Kolbusz, założyciel Black Point S.A., pełniący teraz funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej, Maciej Dolny, wiceprzewodniczący Rady Nadzorczej, oraz Jolanta Rycerz.
Szczepan Czyczerski jest absolwentem Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, Uniwersytetu Wrocławskiego oraz Instytutu CFA. Od 2007 roku pełni funkcję wiceprezesa zarządu Profescapital – firmy specjalizującej się w doradztwie w zakresie transakcji kapitałowych. Z marką Black Point związany od ponad dwóch lat – od momentu debiutu spółki na rynku NewConnect – pełni rolę jej autoryzowanego doradcy.
Waldemar Szewc ukończył Wydział Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu. Jest właścicielem Kancelarii Doradztwa Podatkowego A.F.O. oraz rezydentem Sekcji Firm Doradczych przy Dolnośląskiej Izbie Gospodarczej. Dał się poznać jako autor wielu projektów konsultingowo-edukacyjnych na rzecz przedsiębiorstw prywatnych oraz szeregu publikacji i artykułów z zakresu doradztwa podatkowego, finansów i rachunkowości.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Instytut Pantone, funkcjonujący w obrębie firmy Pantone, tradycyjnie ogłosił kolor, który będzie dominował w przyszłym roku w wielu branżach – w tym w modzie, wyposażeniu wnętrz i wzornictwie przemysłowym. Tym razem wybrano kolor numer 19-4052, noszący nazwę Classic Blue. Ponieważ jest on harmonijny i stonowany, elegancki w swej prostocie, a zarazem relaksujący i uspokajający – wszystkie te jego cechy według specjalistów mają być odpowiedzią na naszą potrzebę spokoju i ukojenia.

Polska Izba Artykułów Promocyjnych nieustannie podejmuje próby zmiany przepisów hamujących rozwój branży, o czym pisaliśmy już na łamach „Świata DRUKU”. Duże wsparcie w tej sprawie okazała także Krajowa Izba Gospodarcza, z którą PIAP od lat współpracuje. Andrzej Arendarski, prezes KIG, wystosował list do Ministra Finansów Jerzego Kwiecińskiego, w którym zarekomendował podniesienie limitów na nieodpłatne przekazywanie przez firmy upominków osobom trzecim do 200 zł, oraz ocenił skutki tej zmiany dla finansów publicznych. PIAP nadal prosi o podpisanie petycji w tej sprawie. Ponadto Izba próbuje zawalczyć o inne rozwiązanie kwestii limitów – zniesienie obowiązku ewidencji, który dla klientów jest dosyć uciążliwy. To próba podejścia do tematu od zupełnie innej strony. W tym celu Izba nawiązała współpracę z kancelarią, która przygotuje analizę sytuacji i zaproponuje scenariusz działań.

Firma Ricoh poinformowała, że podczas najbliższych targów drupa, które odbędą się w Düsseldorfie w dniach 16–26 czerwca 2020 r., zaprezentuje najszerszą i najbardziej wszechstronną ofertę swoich rozwiązań w historii udziału firmy w tym wydarzeniu. Ekspozycja zajmie powierzchnię 1,8 tys. m².

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu