Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany w organizacji Ligum Pol

Zmiany w organizacji Ligum Pol

Zarząd Ligum Pol wprowadził zmiany w strukturze organizacyjnej spółki. Od 1 października zaszły zmiany w działach handlu, logistyki i produkcji.

Dział Handel i Marketing odpowiada m.in. za: kontakt i opiekę nad klientem, opracowywanie ofert cenowych, koordynację terminową zleceń, odbiór i weryfikację zamówień od klientów, sprzedaż walców z magazynu, nadzór nad procesem reklamacyjnym oraz koordynację pracy i wsparcie dla przedstawicieli handlowych i Autoryzowanych Partnerów Sprzedaży. W dziale tym są zatrudnieni: Andrzej Gronowicz – menedżer handlowy, Karol Adamczuk – specjalista ds. obsługi kluczowych klientów, Jan Kaszowski – koordynator obrotu magazynowego. Do zadań Wydziału Produkcji Walców należą: terminowa realizacja zleceń i utrzymanie odpowiedniej jakości, optymalny dobór i rozwój technologii produkcji, wdrażanie nowych produktów, doradztwo techniczne i serwis u klienta, współpraca z dostawcami elastomerów. Pracują tam: Zygmunt Trzeciak – dyrektor produkcji walców, Jacek Fukacz – mistrz produkcji oraz nowy pracownik, Mariusz Kozłowski – inżynier produkcji. Dział Logistyki odpowiada m.in. za: terminową dostawę i odbiór zleceń, organizację transportu w ramach usługi Ligum D2D, zaopatrzenie, koordynację zamówień zewnętrznych, wybór i ocenę dostawców, transport wewnętrzny i zabezpieczanie wyrobu. Zatrudnieni: Adam Szczepaniak – kierownik logistyki, pełnomocnik zarządu ds. jakości, Jarosław Kobyłka – specjalista obsługi zleceń, technik kontroli, Roman Ryś – koordynator zaopatrzenia, Tadeusz Raczkowski – spedytor. Dział Controllingu zajmuje się m.in. wyceną zleceń, nadzorem i windykacją należności, oceną i rozliczaniem przedstawicieli handlowych, kontaktem z klientem, rozliczaniem systemu wymiany walców, fakturowaniem, kontrolą wewnętrzną. Pracownicy: Arleta Walkowiak – specjalista ds. zarządzania, Martyna Szczepaniak – asystent ds. rozliczeń.

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 19 i 20 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się V edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days 2024. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.