Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany w organizacji Ligum Pol

Zmiany w organizacji Ligum Pol

Zarząd Ligum Pol wprowadził zmiany w strukturze organizacyjnej spółki. Od 1 października zaszły zmiany w działach handlu, logistyki i produkcji.

Dział Handel i Marketing odpowiada m.in. za: kontakt i opiekę nad klientem, opracowywanie ofert cenowych, koordynację terminową zleceń, odbiór i weryfikację zamówień od klientów, sprzedaż walców z magazynu, nadzór nad procesem reklamacyjnym oraz koordynację pracy i wsparcie dla przedstawicieli handlowych i Autoryzowanych Partnerów Sprzedaży. W dziale tym są zatrudnieni: Andrzej Gronowicz – menedżer handlowy, Karol Adamczuk – specjalista ds. obsługi kluczowych klientów, Jan Kaszowski – koordynator obrotu magazynowego. Do zadań Wydziału Produkcji Walców należą: terminowa realizacja zleceń i utrzymanie odpowiedniej jakości, optymalny dobór i rozwój technologii produkcji, wdrażanie nowych produktów, doradztwo techniczne i serwis u klienta, współpraca z dostawcami elastomerów. Pracują tam: Zygmunt Trzeciak – dyrektor produkcji walców, Jacek Fukacz – mistrz produkcji oraz nowy pracownik, Mariusz Kozłowski – inżynier produkcji. Dział Logistyki odpowiada m.in. za: terminową dostawę i odbiór zleceń, organizację transportu w ramach usługi Ligum D2D, zaopatrzenie, koordynację zamówień zewnętrznych, wybór i ocenę dostawców, transport wewnętrzny i zabezpieczanie wyrobu. Zatrudnieni: Adam Szczepaniak – kierownik logistyki, pełnomocnik zarządu ds. jakości, Jarosław Kobyłka – specjalista obsługi zleceń, technik kontroli, Roman Ryś – koordynator zaopatrzenia, Tadeusz Raczkowski – spedytor. Dział Controllingu zajmuje się m.in. wyceną zleceń, nadzorem i windykacją należności, oceną i rozliczaniem przedstawicieli handlowych, kontaktem z klientem, rozliczaniem systemu wymiany walców, fakturowaniem, kontrolą wewnętrzną. Pracownicy: Arleta Walkowiak – specjalista ds. zarządzania, Martyna Szczepaniak – asystent ds. rozliczeń.

  • Obecnie 4 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 4/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.