Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany w strukturze Vinfoil

Zmiany w strukturze Vinfoil

Od lewej stoją: Paul Bolsius, Vincent van der Heijden, Linda van der Heijden i Stefan van der Heijden

Vinfoil, dostawca rozwiązań przeznaczonych do foliowania na zimno, poinformował o zmianach w strukturze – Vincent van der Heijden, prezes i dyrektor generalny niderlandzkiej firmy, przekazał 30% swoich udziałów trzem nowym współwłaścicielom. Decyzja ta ma na celu wzmocnienie firmy i przygotowanie jej na poszerzenie portfolio o nowe produkty oraz na przyszły rozwój.

Przełomem w rozwoju firmy okazało się wprowadzenie na rynek serii modułów do foliowania na zimno – Optima. Premiera urządzenia Optima SF110MF miała miejsce podczas targów drupa w 2016 r. i od tamtej pory Vinfoil systematycznie umacnia swoją pozycję na rynku uszlachetnień. Tylko w 2020 r. producent sprzedał 24 moduły, co oznacza wzrost sprzedaży o 118% w porównaniu z rokiem 2019. Tym samym w ubiegłym roku Vinfoil odnotował sprzedaż swojego 50. modułu Optima, a wszystkich rozwiązań do transferu na zimno w zakładach poligraficznych pracuje łącznie 75. W połączeniu z intensywną kampanią mającą nawiązać i wzmocnić relacje z klientami, stanowi to obiecującą przyszłość zarówno technologii oferowanej przez producenta, jak i samej firmy.

Vincent van der Heijden podkreśla, że obecny sukces firmy wynika z ogromnego zaangażowania całego zespołu w rozwój i promocję technologii: „Jestem ogromnie dumny, że serce włożone w serię Optima przynosi tak widoczne rezultaty, a firma z każdym rokiem staje się coraz silniejszym graczem na światowym rynku branży foliowania na zimno. Z dumą ogłaszam, że poprzez oficjalne przekazanie 30% moich udziałów mojemu synowi Stefanowi van der Heijdenowi, mojej córce Lindzie van der Heijden i mojemu bliskiemu przyjacielowi Paulowi Bolsiusowi, przyszłość firmy jest zapewniona. Nie mogę się doczekać współpracy z nimi i naszym zespołem nad dalszym rozwojem Vinfoil. Jestem pewien, że kolejne innowacyjne rozwiązania, które wkrótce zostaną zaprezentowane, potwierdzą naszą wiodącą pozycję w tym obszarze poligrafii”.

Stefan van der Heijden, nowy dyrektor zarządzający Vinfoil, dodaje: „Zawsze marzyłem o prowadzeniu firmy razem z tatą. Wraz z przekazaniem udziałów to marzenie stało się rzeczywistością. W ciągu ostatnich lat nasza firma dokonała ogromnego skoku naprzód i nie mogę się doczekać dalszej pracy nad upowszechnianiem zarówno samej technologii foliowania na zimno, jak i naszych rozwiązań na całym świecie”. W podobnym tonie wypowiada się Linda van der Heijden, która w Vinfoil pokieruje działem kadr i kontroli wewnętrznej: „Jestem dumna, że jestem częścią firmy rodzinnej i mogę przyczyniać się do jej dalszego rozwoju. Wraz z naszym wspaniałym zespołem będziemy stale szukać nowych rozwiązań, które pomogą wzmocnić naszą markę”. Paul Bolsius, dyrektor finansowy Vinfoil, dodaje: „W głębi duszy zawsze byłem prawdziwym przedsiębiorcą. Współprowadzenie firmy to dla mnie szansa i powód do dumy, że mogę wnieść wkład w jej dalszy wzrost”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Drukarnia Faber Print z Grodziska Mazowieckiego k. Warszawy jako pierwsza w Polsce zainstalowała nową maszynę cyfrową Versafire EP firmy Heidelberg. Uruchomienie systemu miało miejsce w grudniu ub.r., i do tej pory udało się wykonać już na niej szereg prac, które wcześniej trafiałyby na maszynę offsetową lub do podwykonawcy.

Arctic Paper oddaje do użytku rozbudowaną elektrownię wodną w papierni w Munkedal. Inwestycja o wartości 100 mln koron szwedzkich (ok. 45 mln zł) zwiększa moc z 2 do 6 MW, co w połączeniu z planowaną ciepłownią na biomasę pozwoli, aby dzięki własnej energii zaspokoić do 80% potrzeb energetycznych papierni w Munkedal.

Podczas wspólnego webinarium, zorganizowanego 17 lutego br., firmy Mark Andy i Domino oficjalnie poinformowały o wprowadzeniu na rynek nowej, cyfrowej maszyny wąskowstęgowej – Digital Series iQ, bazującej na doświadczeniach obu producentów. Urządzenie dołączyło do coraz szerszego portfolio hybrydowych maszyn cyfrowych Mark Andy, a jego „sercem” jest nowy moduł inkjetowy stworzony przez Domino – V1610i UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.