Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany w zarządzie hubergroup

Zmiany w zarządzie hubergroup

Heiner Klokkers

Od 1 stycznia 2018 funkcję prezesa zarządu hubergroup pełni Heiner Klokkers. Jego głównym zadaniem jest zarządzanie strategicznym rozwojem firmy na nowych rynkach i segmentach branży farb drukarskich oraz poza nią. Ursula Borgmann, która sprawowała funkcję prezesa zarządu grupy hubergroup i kierowała działem rozwoju technologicznego, ustąpiła ze stanowiska po 30 latach. Do momentu przejścia na emeryturę pod koniec 2018 roku, będzie pracowała jako doradca.

Taner Bicer, odpowiedzialny od 2014 roku za zarządzanie technologią w dziedzinie farb UV i lakierów, został powołany do zarządu MHM Holding z dniem 1 stycznia 2018 roku. Zajmie się zarządzaniem technologią w ramach grupy. Taner Bicer jest inżynierem chemikiem z 17-letnim doświadczeniem w branży farb i lakierów.

Dotychczasowe obowiązki Heinera Klokkersa jako szefa europejskiego oddziału przejmuje Dirk Aulbert, który pracuje w hubergroup od kwietnia 2017 r. Posiada tytuł doktora chemii i od ponad 20 lat zajmuje różne stanowiska kierownicze w branży farb drukarskich. Do hubergroup przeniósł się z grupy Flint.

Derek McFarland, oprócz zarządzania oddziałem północnoamerykańskim, w pierwszym kwartale 2018 roku przejmie od Heinera Klokkersa odpowiedzialność za działalność hubergroup w Ameryce Południowej.

Ashwani Bhardwaj, zarządzający oddziałem Azja-Pacyfik, oraz Michael Geiger, szef działu finansów i IT, pozostają na swoich dotychczasowych stanowiskach jako członkowie zarządu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu