Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Personalia / Zmiany w zarządzie hubergroup

Zmiany w zarządzie hubergroup

Heiner Klokkers

Od 1 stycznia 2018 funkcję prezesa zarządu hubergroup pełni Heiner Klokkers. Jego głównym zadaniem jest zarządzanie strategicznym rozwojem firmy na nowych rynkach i segmentach branży farb drukarskich oraz poza nią. Ursula Borgmann, która sprawowała funkcję prezesa zarządu grupy hubergroup i kierowała działem rozwoju technologicznego, ustąpiła ze stanowiska po 30 latach. Do momentu przejścia na emeryturę pod koniec 2018 roku, będzie pracowała jako doradca.

Taner Bicer, odpowiedzialny od 2014 roku za zarządzanie technologią w dziedzinie farb UV i lakierów, został powołany do zarządu MHM Holding z dniem 1 stycznia 2018 roku. Zajmie się zarządzaniem technologią w ramach grupy. Taner Bicer jest inżynierem chemikiem z 17-letnim doświadczeniem w branży farb i lakierów.

Dotychczasowe obowiązki Heinera Klokkersa jako szefa europejskiego oddziału przejmuje Dirk Aulbert, który pracuje w hubergroup od kwietnia 2017 r. Posiada tytuł doktora chemii i od ponad 20 lat zajmuje różne stanowiska kierownicze w branży farb drukarskich. Do hubergroup przeniósł się z grupy Flint.

Derek McFarland, oprócz zarządzania oddziałem północnoamerykańskim, w pierwszym kwartale 2018 roku przejmie od Heinera Klokkersa odpowiedzialność za działalność hubergroup w Ameryce Południowej.

Ashwani Bhardwaj, zarządzający oddziałem Azja-Pacyfik, oraz Michael Geiger, szef działu finansów i IT, pozostają na swoich dotychczasowych stanowiskach jako członkowie zarządu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu