Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Polecane artykuły / Druk przemysłowy – integralna część produktu

Druk przemysłowy – integralna część produktu

opakowanie produktu

Na opakowaniach rozmaitych produktów, na urządzeniach i maszynach umieszczane są informacje niezbędne do wprowadzenia ich na rynek

Produkty bez odpowiedniego oznakowana mogą nie spełniać norm jakościowych i bezpieczeństwa, a zatem zagrażać zdrowiu użytkownika – dlatego właśnie druk przemysłowy jest tak ważną częścią procesu produkcyjnego. Niestety, w tej materii bardzo łatwo o niedopatrzenia. O współpracy projektanta, producenta i drukarni, a także najważniejszych błędach popełnianych na różnych etapach produkcji opakowania pisze Iwona Dulińska, doświadczony doradca ds. wizerunku. Czytaj artykuł

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Onlineprinters z branży e-commerce, znana w Niemczech jako „diedruckerei.de”, od kilku miesięcy używa zszywarki Primera MC produkowanej przez firmę Müller Martini. Jest to trzecie tego typu urządzenie pracujące w drukarni Onlineprinters.

W dniach 21-22 listopada 2017 roku w Centrum Targowo-Konferencyjnym Expo Silesia w Sosnowcu odbędą się premierowe Targi Opakowań ExpoOPAKOWANIA. Podczas wydarzenia zaprezentuje się ponad 100 wystawców, w gronie których znajdą się firmy, organizacje, instytucje oraz wydawnictwa specjalistyczne związane z produkcją i technologią opakowań, etykiet, druku i recyklingu.

Warszawska drukarnia cyfrowa Blue Space zainwestowała w ostatnim czasie w bigówko-falcerkę Multigraf Touchline CF 375 z oferty Duplo Polska. Jest to zintegrowany system bigujący i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie i umożliwia bigowanie bez pękania zadrukowanej powierzchni.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu