Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie

Technologie

Informacje na temat najnowszych technologii zastosowanych (lub jeszcze nie) w urządzeniach i rozwiązaniach produkcyjnych, informacje na temat: badań i projektów naukowych, nowych produktów – maszyn, urządzeń, materiałów, systemów, programów.

Cosmo Films wprowadza do oferty nową metalizowaną folię CPP

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Z myślą o inżynierach i projektantach Epson poszerza ofertę drukarek

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Mark Andy wprowadza na rynek trzy nowe maszyny

Firma Mark Andy poinformowała o rozszerzeniu rodziny maszyn fleksograficznych z linii Performance Series o trzy nowe modele – P9E, P7E oraz P5E.

FachPack 2018: Atlantic Zeiser pokaże nowy system modułowy do produkcji opakowań

Najpóźniej do lutego 2019 r. koncerny farmaceutyczne, dyrektorzy działów marketingu oraz producenci opakowań muszą sprostać wymaganiom Unii Europejskiej dotyczących serializacji. Wszyscy wymienieni stoją przed dużym wyzwaniem: jak wytwarzać zabezpieczone opakowania bez znaczącego podnoszenia kosztów i wprowadzania większych zmian w dotychczas działających liniach produkcyjnych? Firma Atlantic Zeiser podczas zbliżających się targów FachPack zaproponuje swoje rozwiązanie.

Naświetlarka LED Vastex E2-CTS

Urządzenie działające w technologii Computer-To-Screen to szybkie i niezajmujące zbyt wiele miejsca rozwiązanie dla przygotowalni.

Nowe oprogramowanie ripujące od Onyx Graphics

ONYX 18, czyli najnowszy program do druku i zarządzania drukiem wielkoformatowym ze stajni Onyx Graphics, w tym roku zadebiutował na rynku.

Samsung przedstawia nowy monitor dla profesjonalistów

Nowy model UJ59, przeznaczony dla zaawansowanych użytkowników, charakteryzuje się ekranem o wielkości 31,5″, rozdzielczością UHD oraz szeregiem funkcji dodatkowych, takich jak Picture-by-Picture czy Free-sync.

Drukarki Accurio Label 190 już w Polsce

Konica Minolta wprowadza na polski rynek nową maszynę do cyfrowego druku etykiet Accurio Label 190, która umożliwia drukowanie na większości materiałów samoprzylepnych z szybkością nawet 19 m/min.

Papiery fotograficzne FomeiJet w dużych formatach

Papier perłowy FomeiJet Pro Pearl 300 o gramaturze 300g/m2 i powlekany artystyczny papier matowy o wysokiej rozdzielczości i szerokim gamucie FomeiJet Portrait Matt 230 od niedawna są dostępne w jeszcze większych formatach – A2 (42 × 59,4 cm) i A2+ (43,2 × 63,5 cm).

Nowe drukarki atramentowe PIXMA oraz skanery CanoScan od Canona

Producent przedstawia informacje o nowych modelach drukarek atramentowych z serii PIXMA (TS9550, TS8250, TS6250, MG3650S, TR4550) oraz płaskich skanerach CanoScan – LiDE 400 i LiDE 300. Wszystkie wymienione urządzenia (z wyjątkiem modelu TS9550, na który trzeba będzie poczekać do listopada) w sprzedaży pojawią się już we wrześniu tego roku.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu