Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie

Technologie

Informacje na temat najnowszych technologii zastosowanych (lub jeszcze nie) w urządzeniach i rozwiązaniach produkcyjnych, informacje na temat: badań i projektów naukowych, nowych produktów – maszyn, urządzeń, materiałów, systemów, programów.

Nowe folie Ikonos

Ikonos Profiflex Pro Sandblast BRT 300+ to rodzimej produkcji folia do piaskowania – kolejny nowy produkt w portfolio Ikonos. Z kolei seria samoprzylepnych folii Ikonos Profiflex Pro poszerzyła się o nowe białe folie monomeryczne AVR, do zastosowań krótko- i średniookresowych.

Kolorowo i mobilnie z HP

Przykładem użytecznych w biurze urządzeń drukujących w kolorze są HP Officejet Pro 8100 ePrinter oraz HP Officejet 8600 e-AiO (dostępny także w wersji Pro 8600 Plus e-AiO). W czerwcu br. na polski rynek wprowadzono pierwsze na świecie mobilne urządzenie wielofunkcyjne HP Officejet 150 Mobile AIO.

MFP OKI MC362dn – wielofunkcyjność i prostota

Model MC362dn firmy OKI to najnowsza propozycja dla wszystkich, którzy chcą podnieść wydajność, efektywność i jakość kolorowego druku w swojej firmie. Łatwość obsługi, ergonomiczna obudowa i energooszczędność to doskonałe połączenie najbardziej pożądanych cech każdego wielofunkcyjnego urządzenia drukującego.

Canon imageFORMULA DR-C130 – wszechstronny kompaktowy skaner biznesowy

Jest już dostępny na terenie Europy w punktach sprzedaży firmy Canon i u wybranych dystrybutorów najnowszy produkt z serii biznesowych skanerów Canon imageFORMULA – DR-C130. Oferuje on łatwość obsługi i niezawodność w połączeniu z uniwersalnym oprogramowaniem, umożliwiającym m.in. bezpośrednie połączenie z chmurą. Prędkość skanowania: do 30 stron lub 60 obrazów na minutę, co znacząco zwiększa produktywność.

Ricoh Aficio MP 6002/MP 7502/MP 9002 – nowy wymiar personalizacji i bezpieczeństwa

Najnowsze monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne Ricoh Aficio MP 6002/MP 7502/MP 9002 to znakomite rozwiązanie dla firm, które wykonują duże ilości wydruków miesięcznie (20 tys. i więcej), wymagają ponadprzeciętnej prędkości i zależy im na zaawansowanej obróbce końcowej dokumentów.

Nowe produkty desktopowe dla sektora mikrobiznesu

Firma OKI Europe wprowadziła gamę nowych produktów zaprojektowanych tak, aby zaspokoić szczególne potrzeby rozwijającego się sektora mikrobiznesu. Dzięki dodaniu nowych produktów, wraz z kolorowymi i monochromatycznymi urządzeniami jedno- (SFP) i wielofunkcyjnymi (MFP), OKI posiada teraz rozwiązania pozwalające spełniać określone potrzeby wszystkich małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).

Szybkie i oszczędne rozwiązanie do biura

Firma Brother wprowadziła na rynek nowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne. DCP-7057E to czarno-biała drukarka, skaner oraz kopiarka w atrakcyjnie wyglądającej, kompaktowej obudowie. Szybko powstające wydruki wysokiej jakości i niskie koszty użytkowania czynią z DCP-7057E znakomite rozwiązanie dla małych firm.

bizhub 215 – nowe uniwersalne urządzenie wielofunkcyjne

Solidne, wielofunkcyjne urządzenie do druku monochromatycznego bizhub 215 w biurze pełni funkcję prawdziwego centrum łączności. Kopiuje i drukuje z prędkością 21 stron na minutę. Potrafi skanować w kolorze, wysyłać oraz odbierać faksy i jest przystosowane do obsługi formatu A4 i A3. Ze względu na niewielkie rozmiary zmieści się nawet w małym pomieszczeniu.

Rozwiązanie do rozproszonego inteligentnego wprowadzania danych

Lexmark International wprowadza Distributed Intelligent Capture Solutions, integrujące aplikację Lexmark Document Distributor+ z oprogramowaniem Brainware, co pozwoli klientom inteligentnie łączyć dokumenty i procesy biznesowe. Rozwiązanie sprawia, że informacje potrzebne pracownikom są zawsze dostępne, co pozwala na lepszą obsługę klienta.

Małe drukarki Epsona dostępne dla użytkowników MAC-ów

Użytkownicy komputerów z systemem operacyjnym MAC OS 7.6-9.2, MAC OS X dla procesorów Intel i PowerPC mogą już w pełni skorzystać z możliwości druku na 4-kolorowej, atramentowej drukarce Epson L100 czy wielofunkcyjnej Epson L200. Obydwa urządzenia należą do nowej serii wyposażonej w zintegrowany systemem stałego zasilania w atrament.

Z ostatniej chwili

Polscy przedsiębiorcy mają związane ręce – z jednej strony dostrzegają potencjał efektywnego narzędzia marketingowego, jakim jest gadżet reklamowy, a z drugiej strony ograniczają ich limity kwotowe na przekazywanie takich upominków. „Jeżeli nie chcemy zostać zalani przez falę tanich, kiepskiej jakości gadżetów, musimy zwiększyć limity, a zaproponowana przez nas kwota to nadal ułamek tego, co jest normą w innych krajach UE” – przekonuje prezes PIAP, Edyta Lisowska.

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu