Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Accurio Print C759 - nowość na rynku druku cyfrowego

Accurio Print C759 - nowość na rynku druku cyfrowego

Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek cyfrową drukarkę Accurio Print C759 przeznaczoną dla dużych korporacji, administracji oraz placówek edukacyjnych. W nowym urządzeniu, czas oczekiwania na pierwszą kolorową kopię został zredukowany do 4,9 sekundy. Zachowana została możliwość drukowania na arkuszach do 1200 mm długości z podajnika ręcznego oraz obsługa mediów o gramaturze do 300 g/m².

Model Accurio Print C759 drukuje kolorowe arkusze A4 z szybkością do 65 str/min oraz do 75 str/min monochromatycznie w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Jeżeli chodzi o format A3, urządzenie jest w stanie wydrukować 32 arkusze w ciągu minuty. Accurio Print C759 oferuje również możliwość skanowania dokumentów z szybkością do 240 str/min przy rozdzielczości 300 dpi. Do dyspozycji użytkowników są również funkcje inteligentnego katalogowania papieru oraz mixplex/mixmedia.

Urządzenie jest obsługiwane za pośrednictwem 10,1-calowego, kolorowego panelu dotykowego. Dla ustawień każdej funkcji wydzielone zostały osobne okna kontrolne. Z poziomu panelu można nawiązać połączenie NFC z urządzeniami przenośnymi. Accurio Print C759 jest urządzeniem skalowalnym, dzięki interfejsowi OpenAPI od Konica Minolta oraz uwierzytelnianiu IWS.
Dodatkowo Accurio Print C759 oferuje także funkcje wykańczania - zszywanie, tworzenie broszur, składanie w „Z” (do postaci listowej), dodawanie wkładek czy opcjonalne dziurkowanie (2 lub 4 dziurki). W urządzeniu zastosowano toner polimeryzowany Simitri HD E.

Michał Wiśniewski, menedżer produktu, Konica Minolta Business Solutions Polska: „Accurio Print C759 umożliwia drukowanie i skanowanie niskich nakładów przy zachowaniu dobrej relacji ceny do jakości. Dlatego nasze nowe urządzenie sprawdza się zarówno w administracji samorządowej, szkołach, uniwersytetach, kancelariach prawnych, jak i w dużych organizacjach”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

„Docieramy wszędzie” to nasze hasło przewodnie, które bierzemy bardzo dosłownie. Jesteśmy obecni na najważniejszych wydarzeniach branżowych w Polsce i za granicą, a także na portalach społecznościowych, gdzie na bieżąco zdajemy Państwu relacje z tego co dzieje się w naszej branży. Zapraszamy do odwiedzenia i śledzenia naszych profili na Facebooku, LinkedInie, Instagramie i YouTube!

Używana czy nowa? Od tego samego co zwykle dostawcy czy może tym razem od innego? Droższa, tańsza, z Chin czy z Niemiec? Wybór właściwej maszyny poligraficznej to skomplikowana sprawa, zwłaszcza że ceny tych zaawansowanych technicznie urządzeń niemal nigdy nie są niskie. Czym się kierować? Wielu mówi: profesjonalnym serwisem – niezależnie od pozostałych zmiennych. Sprawdziliśmy jak podchodzą do tego liczący się producenci.

Na profilu facebookowym polskiego oddziału Heidelberga, w dniu 24 lipca o godzinie 12:00 prowadzona będzie transmisja na żywo z drukarni CGS (presi.pl). Prezentowana będzie pracująca tam od ponad roku pierwsza w Polsce ośmiokolorowa maszyna Speedmaster XL 106 z systemem suszenia LED UV.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu