Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Accurio Print C759 - nowość na rynku druku cyfrowego

Accurio Print C759 - nowość na rynku druku cyfrowego

Firma Konica Minolta wprowadziła na rynek cyfrową drukarkę Accurio Print C759 przeznaczoną dla dużych korporacji, administracji oraz placówek edukacyjnych. W nowym urządzeniu, czas oczekiwania na pierwszą kolorową kopię został zredukowany do 4,9 sekundy. Zachowana została możliwość drukowania na arkuszach do 1200 mm długości z podajnika ręcznego oraz obsługa mediów o gramaturze do 300 g/m².

Model Accurio Print C759 drukuje kolorowe arkusze A4 z szybkością do 65 str/min oraz do 75 str/min monochromatycznie w rozdzielczości 1200 x 1200 dpi. Jeżeli chodzi o format A3, urządzenie jest w stanie wydrukować 32 arkusze w ciągu minuty. Accurio Print C759 oferuje również możliwość skanowania dokumentów z szybkością do 240 str/min przy rozdzielczości 300 dpi. Do dyspozycji użytkowników są również funkcje inteligentnego katalogowania papieru oraz mixplex/mixmedia.

Urządzenie jest obsługiwane za pośrednictwem 10,1-calowego, kolorowego panelu dotykowego. Dla ustawień każdej funkcji wydzielone zostały osobne okna kontrolne. Z poziomu panelu można nawiązać połączenie NFC z urządzeniami przenośnymi. Accurio Print C759 jest urządzeniem skalowalnym, dzięki interfejsowi OpenAPI od Konica Minolta oraz uwierzytelnianiu IWS.
Dodatkowo Accurio Print C759 oferuje także funkcje wykańczania - zszywanie, tworzenie broszur, składanie w „Z” (do postaci listowej), dodawanie wkładek czy opcjonalne dziurkowanie (2 lub 4 dziurki). W urządzeniu zastosowano toner polimeryzowany Simitri HD E.

Michał Wiśniewski, menedżer produktu, Konica Minolta Business Solutions Polska: „Accurio Print C759 umożliwia drukowanie i skanowanie niskich nakładów przy zachowaniu dobrej relacji ceny do jakości. Dlatego nasze nowe urządzenie sprawdza się zarówno w administracji samorządowej, szkołach, uniwersytetach, kancelariach prawnych, jak i w dużych organizacjach”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

O tym, że architekci na etapie wizualizacji chętnie posługują się papierowymi makietami, wiemy nie od dziś, ale czy papier może znaleźć w architekturze szersze zastosowanie? A gdyby tak... móc zamieszkać w domku z kart? Z Jerzym Łątką, architektem i projektantem pierwszego polskiego domu z papieru, który stanął w kampusie Wydziału Architektury Politechniki Wrocławskiej, rozmawia Monika Zieleniewska.

Drodzy Czytelnicy,

nowy rok ruszył pełną parą. Dopiero co pracowaliśmy nad styczniowym wydaniem na targi RemaDays, a tymczasem już startujemy z przygotowaniami do lutowego numeru „Świata DRUKU”! Będziemy pisać między innymi o rozwiązaniach sprzętowych dla działu DTP i software’owych dla drukarni, cyfrowym i offsetowym druku dziełowym, zadruku podłoży giętkich, taśmach samoprzylepnych, tekturze, a także o faktoringu i leasingu dla branży poligraficznej. Z nowym numerem pojawimy się na targach Warsaw Pack, Warsaw Book Show oraz Film Video Foto w Łodzi.

Wielkoformatowa drukarka EFI Pro 24f, która będzie prezentowana na warszawskich targach, debiutowała na SGIA Expo w Nowym Orleanie w październiku zeszłego roku. Właśnie trafia na polski rynek, gdzie jego dystrybutorem będzie opolskie Atrium Centrum Ploterowe - pierwsza firma w Europie zajmująca się jego dystrybucją.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu