Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Aktualizacja oprogramowania do zarządzania etykietami

Aktualizacja oprogramowania do zarządzania etykietami

NiceLabel, producent oprogramowania do projektowania etykiet oraz systemów do zarządzania etykietami, udostępnił nową wersję swojego portfolio rozwiązań: wersję 2019.3. Aktualizacja oprogramowania umożliwi organizacjom korzystanie z jednej platformy do projektowania oraz drukowania etykiet i dokumentów w łańcuchu dostaw, pozwalając firmom na usprawnienie całego procesu produkcji i w efekcie zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Poprzednia wersja oprogramowania firmy NiceLabel umożliwiała korzystanie z gotowych rozwiązań w zakresie projektowania etykiet, dzięki którym użytkownicy biznesowi mogli szybko i łatwo projektować oraz drukować etykiety. W nowej wersji funkcję tę dodatkowo rozbudowano, umożliwiając użytkownikom (szczególnie tym, którzy pracują w fabrykach i magazynach) sprawne projektowanie i drukowanie powiązanych dokumentów w łańcuchu dostaw, w tym dokumentów dostawy, list pobrań, listów przewozowych oraz faktur. A to wszystko za pośrednictwem jednej platformy. „Wiemy, że projektowanie i drukowanie tych dokumentów było wcześniej możliwe, ale był to złożony proces, wymagający udziału osób z bardzo technicznymi umiejętnościami. W nowej wersji oprogramowania projektowanie tych dokumentów jest proste. Stworzyliśmy program przyjazny dla użytkownika, który umożliwia firmom projektowanie oraz drukowanie etykiet i dokumentów w łańcuchu dostaw za pośrednictwem jednego systemu do zarządzania etykietami” – powiedział Ken Moir, wiceprezes działu marketingu w NiceLabel.

Wersja 2019.3 oprogramowania NiceLabel jest również kompatybilna z opartym na chmurze systemem Workday. To przykład integracji platform chmurowych, która obejmuje również obsługę drukarek podłączanych do chmury (drukowanie IoT). Firmy, które korzystają z tej funkcji, mogą drukować bez użycia sterowników i zupełnie wyeliminować zużycie lokalnych zasobów w procesie etykietowania, a tym samym zredukować koszty. Obecne procedury związane z systemem Workday pozostają takie same, ale firmy uzyskują korzyści w postaci usprawnionego procesu drukowania etykiet za pośrednictwem programu Label Cloud firmy NiceLabel.

Nowa wersja oprogramowania obejmuje ponadto usprawnienia pakietu ABAP systemu SAP, dzięki którym użytkownik zyskuje możliwość łatwiejszego drukowania dokumentów w łańcuchu dostaw oraz eksportowania źródeł danych w celu usprawnienia procesu projektowania. Dodatkową funkcją jest oparty na sieci Web menedżer dla systemu integracji NiceLabel, który pozwala użytkownikom zarządzać wszystkimi integracjami w sposób scentralizowany. Udostępniając aktualizację, producent przedstawia jednocześnie zupełnie nową edycję oprogramowania LabelCloud. Rozwiązanie Label Cloud Compliance przeznaczone jest dla firm objętych regulacjami, w tym producentów wyrobów medycznych, firm farmaceutycznych oraz przedsiębiorstw z branży chemicznej, w których procedura etykietowania musi być zgodna ze zmieniającymi się wymogami amerykańskiego urzędu ds. żywności i leków (FDA) oraz regulacjami Unii Europejskiej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Organizator Międzynarodowych Targów Reklamy i Druku RemaDays Warsaw poinformował, że ze względu na obecną sytuację epidemiczną wydarzenie nie odbędzie się w pierwszej połowie roku 2021. W komunikacie czytamy, że aktualnie prowadzone są rozmowy o możliwości zorganizowania specjalnej edycji targów w drugiej połowie roku. O szczegółach dowiemy się najpóźniej do końca kwietnia.

Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca miesięcznika „Świat DRUKU”, zaprasza na Pierwszą Konferencję Online W Wielkim Formacie, organizowaną w ramach Akademii Wiedzy, która odbędzie się 28 kwietnia 2021 r. w godz. 10–15 na platformie Click Meeting. Partnerami konferencji są firmy Atrium Centrum Ploterowe, Epson Europe oraz SCORPIO, zaś patronat branżowy nad wydarzeniem objęły: COBRPP, PIAP, PSSiDC, FestiwalDruku.pl, RemaDays, „Świat DRUKU”, Signs.pl.
Skutkiem epidemii COVID-19 było zamrożenie wielu branż, które do tej pory wykorzystywały wielkoformatowe grafiki reklamowe, oznakowania, upominki reklamowe. Wiele z nich nie wznowiło dotąd działalności, inne funkcjonują w ograniczonym zakresie. Niemniej ten czas zawieszenia uwolnił pokłady kreatywności i zmusił drukarnie wielkoformatowe do wytyczania nowych ścieżek eksploracji rynku i poszukiwania nisz, które z powodzeniem można zagospodarować. Żeby jednak zająć swoją niszę, trzeba nieraz wyjść poza schematy i podjąć odważną decyzję o zmianie lub dywersyfikacji działalności, powiększeniu parku maszynowego, a tym samym oferowanego asortymentu. Warto zatem zobaczyć, co rynek ma w tym zakresie do zaoferowania. Niestety obecnie nie możemy spotkać się na targach i konferencjach, gdzie moglibyśmy podziwiać możliwości maszyn i aplikacje drukowane na żywo. Pandemia wciąż nie sprzyja widzeniu się face to face, dlatego tym razem proponujemy spędzenie wspólnego czasu w przestrzeni wirtualnej.
Co dla Państwa przygotowaliśmy?

Papiery graficzne do druku cyfrowego (m.in. serie BergaJet i SuperiorJet); udoskonalone oprogramowanie do zdalnego akceptowania zleceń – Softproofing oraz Web Monitoring – rozwiązanie umożliwiające kontrolę wstęgi papieru w maszynie heatsetowej – to jedne z najważniejszych produktów z oferty Stora Enso, jakie firma będzie promować podczas virtual.drupa 2021. Odbywające się w dniach 20–23 kwietnia br. wydarzenie online to wirtualna odsłona najważniejszych targów poligraficznych na świecie. Skandynawski koncern przygotowuje z myślą o nim webinaria, powstała również specjalna podstrona.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.