Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Aktualizacja oprogramowania do zarządzania etykietami

Aktualizacja oprogramowania do zarządzania etykietami

NiceLabel, producent oprogramowania do projektowania etykiet oraz systemów do zarządzania etykietami, udostępnił nową wersję swojego portfolio rozwiązań: wersję 2019.3. Aktualizacja oprogramowania umożliwi organizacjom korzystanie z jednej platformy do projektowania oraz drukowania etykiet i dokumentów w łańcuchu dostaw, pozwalając firmom na usprawnienie całego procesu produkcji i w efekcie zaoszczędzenie czasu i pieniędzy.

Poprzednia wersja oprogramowania firmy NiceLabel umożliwiała korzystanie z gotowych rozwiązań w zakresie projektowania etykiet, dzięki którym użytkownicy biznesowi mogli szybko i łatwo projektować oraz drukować etykiety. W nowej wersji funkcję tę dodatkowo rozbudowano, umożliwiając użytkownikom (szczególnie tym, którzy pracują w fabrykach i magazynach) sprawne projektowanie i drukowanie powiązanych dokumentów w łańcuchu dostaw, w tym dokumentów dostawy, list pobrań, listów przewozowych oraz faktur. A to wszystko za pośrednictwem jednej platformy. „Wiemy, że projektowanie i drukowanie tych dokumentów było wcześniej możliwe, ale był to złożony proces, wymagający udziału osób z bardzo technicznymi umiejętnościami. W nowej wersji oprogramowania projektowanie tych dokumentów jest proste. Stworzyliśmy program przyjazny dla użytkownika, który umożliwia firmom projektowanie oraz drukowanie etykiet i dokumentów w łańcuchu dostaw za pośrednictwem jednego systemu do zarządzania etykietami” – powiedział Ken Moir, wiceprezes działu marketingu w NiceLabel.

Wersja 2019.3 oprogramowania NiceLabel jest również kompatybilna z opartym na chmurze systemem Workday. To przykład integracji platform chmurowych, która obejmuje również obsługę drukarek podłączanych do chmury (drukowanie IoT). Firmy, które korzystają z tej funkcji, mogą drukować bez użycia sterowników i zupełnie wyeliminować zużycie lokalnych zasobów w procesie etykietowania, a tym samym zredukować koszty. Obecne procedury związane z systemem Workday pozostają takie same, ale firmy uzyskują korzyści w postaci usprawnionego procesu drukowania etykiet za pośrednictwem programu Label Cloud firmy NiceLabel.

Nowa wersja oprogramowania obejmuje ponadto usprawnienia pakietu ABAP systemu SAP, dzięki którym użytkownik zyskuje możliwość łatwiejszego drukowania dokumentów w łańcuchu dostaw oraz eksportowania źródeł danych w celu usprawnienia procesu projektowania. Dodatkową funkcją jest oparty na sieci Web menedżer dla systemu integracji NiceLabel, który pozwala użytkownikom zarządzać wszystkimi integracjami w sposób scentralizowany. Udostępniając aktualizację, producent przedstawia jednocześnie zupełnie nową edycję oprogramowania LabelCloud. Rozwiązanie Label Cloud Compliance przeznaczone jest dla firm objętych regulacjami, w tym producentów wyrobów medycznych, firm farmaceutycznych oraz przedsiębiorstw z branży chemicznej, w których procedura etykietowania musi być zgodna ze zmieniającymi się wymogami amerykańskiego urzędu ds. żywności i leków (FDA) oraz regulacjami Unii Europejskiej.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Intensywnie pracujemy nad ostatnim tegorocznym wydaniem „Świata DRUKU”. Będzie jak zwykle wyjątkowe i trafi do rąk naszych Czytelników tuż przed świętami Bożego Narodzenia. Wśród tematów przewodnich grudniowego wydania znajdą się: materiały poligraficzne, komunikacja wizualna, druk cyfrowy wielkoformatowy, druk na tekstyliach, upominki reklamowe i dekoracje okolicznościowe, ekologiczne rozwiązania w poligrafii, nauka i szkolnictwo poligraficzne. W numerze także sekcja „Etykiety samoprzylepne”, a w niej relacja z Pre-Kongresu „Etykiety samoprzylepne” 2020 Online.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu za współpracę w tym niewątpliwie trudnym i wymagającym roku oraz zachęcamy do udziału w świątecznym wydaniu i – tradycyjnie – do złożenia życzeń Państwa klientom w wybranej formie. Oprócz standardowych reklam i udziału w najobszerniejszym w roku zestawieniu dostawców materiałów poligraficznych oferujemy Państwu wspólne dekorowanie choinki – jak zwykle na czwartej okładce świątecznego wydania pojawi się bożonarodzeniowe drzewko pełne bombek z logotypami firm branży poligraficznej. Jest to produkt łączący tradycyjną drukowaną reklamę wraz z komunikacją internetową – choinka do końca stycznia będzie opublikowana w formie banneru na stronie: www.swiatdruku.eu.

Już 10 grudnia br. w godz. 9–17, za pośrednictwem platformy Click Meeting odbędzie się organizowane co roku przez wydawnictwo Polski Drukarz w ramach Akademii Wiedzy szkolenie „Poligrafia w marketingu”. Poprowadzi je doświadczony trener, nauczyciel, naukowiec i konsultant – dr inż. Jacek Hamerliński.
Szkolenie jest przeznaczone dla pracowników działów marketingu różnych branż i agencji reklamowych oraz wszystkich rozpoczynających swoją przygodę z poligrafią. Jego cel to zapoznanie uczestników z praktycznymi i teoretycznymi zagadnieniami dotyczącymi przygotowania projektu, druku, uszlachetniania i introligatorni, a także uświadomienie możliwości i ograniczeń poszczególnych technik drukarskich w celu obniżenia kosztów, oszczędności czasu oraz wypracowania precyzyjnych i skutecznych sposobów komunikacji między działem marketingu, agencją reklamową i drukarnią. W trakcie szkolenia zapewniamy możliwość zadawania pytań trenerowi, który postara się rozwiać wszelkie Państwa wątpliwości, aby obcowanie ze sztuką poligrafii stało się łatwe i przyjemne.
Szczegółowy program znajdą Państwo TUTAJ. Na stronie www.akademia-wiedzy.eu dostępne są również regulamin i warunki udziału w szkoleniu oraz formularz zgłoszeniowy.
Serdecznie zapraszamy!

W dniach 26 października – 12 listopada br. odbyło się wydarzenie online o nazwie Printing United Digital Experience, skierowane do wszystkich segmentów branży poligraficznej z całego świata i poruszające tematy dotyczące m.in. technologii, materiałów eksploatacyjnych, edukacji, oprogramowania czy usług. Organizator tego globalnego wydarzenia – Printing United Alliance – podał, że ogółem wzięło w nim udział ponad 8,2 tys. zarejestrowanych osób z 5,7 tys. firm i 108 krajów (odnotowano ponad 100 tys. odsłon platformy internetowej i obejrzano ponad 7,5 godzin nagrań; liczba ta stale rośnie, ponieważ do końca stycznia 2021 r. można bezpłatnie się rejestrować i korzystać z zasobów platformy).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.