Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Asahi Photoproducts na Labelexpo Europe

Asahi Photoproducts na Labelexpo Europe

Firma Asahi Photoproducts zaprezentuje się na Labelexpo Europe pod hasłem „Wydajność przynosząca zysk” (performance creates value) na stoisku 5C20, zaś w przeddzień targów poprowadzi specjalny dzień otwarty.

„Jesteśmy podekscytowani, mogąc powitać gości w naszym centrum demo podczas wyjątkowego dnia otwartego – mówi David Galton, dyrektor sprzedaży Asahi Photoproducts. – To da nam możliwość dowiedzenia się więcej o ich działalności i podzielenia się szczegółami dotyczącymi wyjątkowej jakości druku przy użyciu naszej technologii płyt w połączeniu z metodą drukowania ze stałą paletą kolorów druku (fixed colour palette printing). Labelexpo jest również doskonałą okazją, aby odwiedzający mogli dowiedzieć się więcej o naszej unikalnej technologii płyt Pinning Top Dot. Zapraszamy na nasze stoisko, gdzie nasi eksperci będą odpowiadać na pytania”.
28 września podczas dnia otwartego Asahi wraz z kluczowymi partnerami dokonają prezentacji i podzielą się informacjami na temat najnowszych technologii dla druku flekso. „W uzupełnieniu do płynących stąd korzyści dla uczestników – Galton dodaje – cieszymy się, że Esko i Apex Anilox dołączą do nas, aby podkreślić zalety mikrokomórkowych technologii Equinox i Anilox w druku ze stałą paletą kolorów. Ponadto Xeikon będzie koncentrować się na korzyściach płynących z technologii laserowej, pokazane zostaną zarówno taśmy Lohmann, jak i farby Arets. To wydarzenie edukacyjne pozwoli na przekazanie uczestnikom wielu wspaniałych pomysłów, w jaki sposób możliwa jest poprawa jakości i wydajności produkcji”. Dzień otwarty zakończą: pokaz płyt AWP wymywanych wodą oraz zwiedzanie firmy Asahi.
Jak zapewnia producent, wysoka jakość i wydajność płyt Asahi AWP-DEF wynika z konstrukcji chemicznej fotopolimeru. Dzięki bardzo wysokiej rozdzielczości opracowanej dla drobnego tekstu oraz minimalnych punktów wygaszanych do zera płyty pozwalają wydobyć szerszą całkowitą gamę kolorów, szczególnie w polach jasnych świateł, zapewniając większą elastyczność projektowania i jakość grafiki. Procesowi tworzenia płyt bez rozpuszczalników nie towarzyszą wysokie temperatury, a rezultatem jest doskonała, stabilna wymiarowo płyta, która zapewnia wysoką jakość druku bez błędów kolorystycznych. Asahi AWP-DEF, wymywana wodą cyfrowa płyta fleksodrukowa, pracuje ze słabszym dociskiem, zapewniając stałą powtarzalną jakość druku, lepszą spójność graficzną i wydajność produkcyjną.
Technologia produkcji płyt AWP-DEF Pinning Top Dot została zaprojektowana przez Asahi pod kątem całkowitego transferu farby na podłoże. Jak podaje producent, energia powierzchniowa płyty Asahi AWP-DEF jest niższa niż w przypadku solwentowych płyt tradycyjnych, dzięki czemu możliwy jest lepszy transfer farby na podłoże.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Po ogłoszonym z końcem maja 2020 r. zawieszeniu targów i kongresów, władze landu Nadrenii Północnej-Westfalii wyraziły zgodę na wznowienie we wrześniu br. organizacji imprez masowych, pod warunkiem spełnienia serii warunków związanych z higieną i bezpieczeństwem uczestników. Messe Düsseldorf informuje, że w związku z ta decyzją opracowało stosowna procedurę postępowania i jest gotowe do przyjęcia gości.

Przez sześć dni, w okresie przypadającym na przełożone targi drupa, Agfa prezentowała w sposób zdalny swoje najnowsze rozwiązania dla druku offsetowego. Podczas sesji online przedstawiciele belgijskiego producenta zaprezentowali ofertę uwzględniającą różne segmenty rynkowe, bazujące na offsecie. Webinaria poprzedziła – przeprowadzona również w trybie online – konferencja prasowa, podczas której zaanonsowano poszczególne premiery rynkowe oraz udoskonalone wersje rozwiązań software’owych i sprzętowych. Wirtualny projekt nosił nazwę Studio 4D48 – taki miał być numer stoiska firmy na targach drupa 2020.

Od czterech lat firma Poligrāfijas grupa Mūkusala z powodzeniem korzysta z narzędzia firmy Fujifilm do składania zleceń i korekty ekranowej online. Jak podkreśla, jego zalety są szczególnie widoczne w czasie obostrzeń spowodowanych pandemią.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.