Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Azonprinter dla wielkiego formatu

Azonprinter dla wielkiego formatu

Azonprinter, producent cyfrowych urządzeń inkjetowych, na tegorocznej Fespie (stoisko A65 w hali A1) po raz pierwszy zaprezentuje płaską platformę drukującą Azon Matrix.

Azon Matrix, z trzema rozmiarami płyty formowej do wyboru (700 x 1900 mm / 700 x 2500 mm / 1200 x 3300 mm), drukuje bezpośrednio w trzech technologiach dostępnych w portfolio Azonprinter: DTG, DTS i UV-led na podłożach takich, jak: PET, ABS, poliwęglan, TPU, drewno, kamień, szkło, brezent, ceramika, aluminium, skóra i tekstylia, np. jedwab, bawełna, denim, poliester.

To szerokie urządzenie, pozwalające drukować na materiałach szerokości nawet 200 mm, dzięki specjalnie zaprojektowanemu modułowi Azon Rotax umożliwia druk na przedmiotach o cylindrycznym i stożkowym kształcie, jak również na sztywnych, płaskich podłożach.

Azon Matrix może drukować z rozdzielczością nawet 2880 dpi, dlatego może być dobrym rozwiązaniem do druku oznakowań wewnętrznych i zewnętrznych, grafik wielkoformatowych, w przemyśle meblarskim, skórzanym, tekstylnym, a także w działalności artystycznej.

Przykładem takiego przesuwania granic w użyciu cyfrowej technologii inkjetowej jest współpraca Azonprinting ze współczesnym chorwackim malarzem Borisem Guiną, który użył Azon Matrix do tworzenia dzieł na swoją najnowszą wystawę „Reflexion”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu