Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / BOBST i Mouvent z kompletnym portfolio na Labelexpo 2019

BOBST i Mouvent z kompletnym portfolio na Labelexpo 2019

Podczas zbliżających się targów Labelexpo Europe (24–27 września 2019 r., Bruksela) BOBST wraz ze swoim partnerem, firmą Mouvent, na łączonym stoisku zaprezentują cztery kompletne systemy do druku cyfrowego, wyposażone w atramenty na bazie wody, oraz premierowo pokażą hybrydową maszynę flekso UV oraz maszynę DigiFlexo.

Zawierają one innowacje, które mają poprawić wydajność produkcji, zagwarantować spójność kolorów i bezpieczeństwo opakowań dla żywności: system atramentowy Ink-on-Demand (który zastępuje konwencjonalne zbiorniki z atramentem pojedynczą gumową rurką dozującą 30 g atramentu do jednostki drukującej), Highly Automated Liquid (stacja mieszania atramentu, pozwalająca uzyskać kolory z palety Pantone z 14 podstawowych atramentów, zawierająca tylko jedną pompę działającą na zasadzie pipety) oraz DigiColor (umożliwia cyfrowe dopasowanie kolorów do docelowych wartości Delta E podczas drukowania, z dowolną prędkością i na dowolnym podłożu).

Inne prezentowane maszyny na stoisku BOBST to: M5 IoD / DigiColor, cyfrowa drukarka etykiet LB702-WB firmy Mouvent, UV M1X.

Z kolei maszyna BOBST M6 znajdzie się w organizowanej po raz pierwszy na Labelexpo Europe specjalnej strefie Flexible Packaging Arena, gdzie goście będą mogli zobaczyć pracujące „na żywo” dwie maszyny drukarskie (konwencjonalną i cyfrową), drukujące opakowania giętkie przeznaczone do pośredniego kontaktu z żywnością zgodne z najnowszymi normami GMP. „Przeciwniczką” będzie maszyna Xeikon CX500.

„Rozwiązania, które zaprezentujemy w Brukseli, ustanawiają zupełnie nowe standardy. Jesteśmy przekonani, że pomogą producentom etykiet i właścicielom marek skrócić czas wprowadzania produktów na rynek, zagwarantować spójność kolorów i bezpieczeństwo opakowań na produkty spożywcze” – powiedział Jean-Pascal Bobst, CEO BOBST.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Tegoroczna odsłona odbywającej się pod wspólną nazwą i na przemian z targami Print4All międzynarodowej konferencji z powodu epidemii musiała odbyć się w zmienionej formule. Organizatorzy zadbali o atrakcyjną formę transmisji online, aranżując zarówno rozmowy z włoskim ekspertami w studio, jak i łącząc się na żywo z prelegentami z innych części świata. Nieprzypadkowo też tematyka wystąpień koncentrowała się na zrównoważonym rozwoju i idei przemysłu 4.0, które – odpowiednio wykorzystane – mogą pomóc przezwyciężyć kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Firma Avery Dennison Graphics Solutions Europe poinformowała o nawiązaniu strategicznego partnerstwa z Lampe Textiles, dzięki czemu portfolio producenta poszerzy się o samoprzylepne tekstylne folie okienne marki Squid przeznaczone dla branży graficznej. W regionie EMENA (Europa, Bliski Wschód i Afryka Płn.) folie te będą dostępne klientów Avery Dennison od września 2020 r.

Tegoroczna edycja megawystawy 6 w 1, skupiającej całą branżę przemysłu opakowań, która odbywała się w Guangdong w dniach 22–24 lipca 2020 r. w formule łączącej możliwość odwiedzenia targów na żywo oraz za pośrednictwem Internetu (transmisji strumieniowej z hal wystawowych), zakończyła się sukcesem mimo trudnych warunków związanych z panującą pandemią COVID-19. Jak poinformowali organizatorzy, trzydniowe Sino Virtual Show 2020 na miejscu odwiedziło 33,7 tys. gości, zaś widzów online zarejestrowano 44,8 tys. (średni czas oglądania wyniósł ok. 1 godz.).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.