Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Barmey poszerza portfolio o systemy inspekcji druku

Barmey poszerza portfolio o systemy inspekcji druku

Firma Barmey, działająca w sektorze dostawców i usług dla branży druku fleksograficznego, rozszerzyła swoją ofertę o systemy inspekcji druku niemieckiej firmy Isra Vision. W dobie kiedy w branży produkcji opakowań światowe marki wymuszają ciągłe zwiększanie jakości opakowań drukowanych, pełna inspekcja druku w realnym czasie produkcji staje coraz bardziej potrzebnym narzędziem do optymalizacji produkcji.

W ofercie Barmey znalazły się nowoczesne cyfrowe systemy inspekcji druku Isra Vision, które – jak zapewnia dystrybutor – dzięki zaawansowanym funkcjom pozwalają drukować bezbłędnie już od pierwszego użytku i przy każdym kolejnym zleceniu. Dzięki skróceniu czasu narządu, automatycznej inspekcji w realnym czasie produkcji, wykorzystaniu maksymalnej prędkości maszyn i znacznemu ograniczeniu odpadu i reklamacji, stosowanie rozwiązań niemieckiej marki pozwala znacznie zwiększyć produktywność zakładu i uzyskać bardzo dobry wskaźnik ROI (zwrot nakładów przy inwestycji).

Systemy inspekcji Isra Vision znajdują zastosowanie w różnych procesach technologicznych. PrintSTAR przeznaczony jest do kontroli druku wstęgowego, czyli do produkcji m.in. opakowań elastycznych, opakowań aluminiowych dla przemysłu farmaceutycznego, spożywczego i do zastosowań specjalnych, a także etykiet i shrink sleeves czy druków zabezpieczonych. Z kolei CartonSTAR zaprojektowano do inspekcji druku na tekturze falistej i litej a w szczególności druku fleksograficznego pre-print i post-print, druku cyfrowego, wklejania/insertingu nadrukowanych etykiet na opakowania tekturowe czy kaszerowania tektury.

Jak podaje Barmey, systemy inspekcji Isra Vision wyposażone są w profesjonalne kolorowe kamery skanujące wysokiej rozdzielczości (własnej produkcji), bardzo jasne lampy LED oświetlające kontrolowany obszar zarówno od strony druku jak i poprzez wstęgę (również własnej produkcji), mają stabilną i trwałą konstrukcję, specjalnie zaprojektowany przez producenta hardware i software. Ponadto pełna inspekcja odbywa się w realnym czasie produkcji, w najdrobniejszych szczegółach, nawet przy najwyższych prędkościach; klasyfikacja błędów pozwala wskazać istotne błędy (dzięki temu nieważne dla odbiorcy błędy nie wywołują alarmu); możliwość konfigurowania parametrów jakości umożliwia zarządzanie zleceniami produkcyjnymi w zależności od różnych poziomów jakości; cyfrowi asystenci systemu rozszerzają podstawową konfigurację inspekcji o weryfikację druku z PDF, kontrolę położenia arkusza/wstęgi i pomiar koloru.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI (spółka należąca do Siris Capital Group LLC) poinformowała, że jej dział Fiery, zajmujący się procesami workflow, stał się niezależną firmą, pozostającą własnością Grupy Siris.

Na zlecenie firmy Konica Minolta zbadano aktualne podejście przedsiębiorstw do transformacji cyfrowej. Wyniki opisano w bezpłatnym raporcie pt. „Od prowizorycznej do świadomej transformacji w sektorze MŚP”.

Drukarka sublimacyjna Durst P5 TEX iSUB, wykorzystująca autorskie atramenty sublimacyjne Sublifix, uzyskała certyfikat Eco Passport, wydawany przez Oeko-Tex. Substancje chemiczne opatrzone znakiem Eco Passport spełniają wymagania dotyczące zrównoważonej produkcji tekstylnej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.