Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Biurowy wielozadaniowiec Brother DCP-9055CDN

Biurowy wielozadaniowiec Brother DCP-9055CDN

Firma Brother, wprowadza na rynek nowe kolorowe laserowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-9055CDN, które pełni funkcje drukarki, skanera i kopiarki.

Charakteryzuje je wysoka prędkość druku, możliwość pracy w zróżnicowanym otoczeniu sieciowym, w pełni automatyczny druk dwustronny oraz niskie zużycie energii. Cechy te sprawiają, że najnowsze urządzenie Brother doskonale sprawdzi się w małych i średnich biurach oraz umożliwia skuteczną kontrole i redukcję kosztów ich funkcjonowania.

 

Brother DCP-9055CDN umożliwia sprawną pracę grupie roboczej składającej się z maksymalnie 10 osób. Rozwiązanie takie pozwala na ograniczenie kosztów funkcjonowania biura związanych z zakupem i eksploatacja dodatkowych urządzeń. Dla urządzenia DCP-9055CDN dostępne są wysokowydajne tonery pozwalające na wydruk do 4000 stron w trybie mono i do 3500 stron w trybie kolorowym, a funkcja Toner Save Mode dodatkowo pomaga zmniejszyć ich zużycie. Funkcja Secure Function Lock pozwala na zdefiniowanie maksymalnej miesięcznej ilości wydruków lub wydruków kolorowych. Ponadto, DCP-9055CDN posiada funkcje automatycznego druku dwustronnego, która pozwala na redukcję ilości zużywanego papieru i tym samym na obniżenie kosztów. Nowością jest także tryb Deep Sleep Mode, dzięki któremu zużycie energii elektrycznej spada do około 1,2 W.

 

DCP-9055CDN drukuje z prędkością do 24 stron na minutę, niezależnie od tego, czy użytkownik korzysta z trybu mono czy kolor, a pierwsza strona gotowa jest już po 16 sekundach. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2400×600 dpi. Nowe urządzenie posiada podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik, który umożliwia druk na kopertach różnej wielkości.

 

Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwia opcja skanowania do poczty e-mail, serwera FTP, obrazu czy pliku OCR. DCP-9055DN wyposażone zostało w 5-linijkowy wyświetlacz LCD ułatwiający jego obsługę. Urządzenie Brother posiada również tryb Be Safe, który umożliwia dostęp dopiero po wpisaniu kodu PIN.

 

Wszystkie urządzenia laserowe Brother mają oddzielny bęben i toner, które można niezależnie wymieniać. Niski pobór energii, wydajność oraz ograniczony poziom hałasu potwierdzają certyfikaty ekologiczne takie jak „Energy Star” czy „Der Blaue Engel”. Urządzenie jest na dwuletniej gwarancji (istnieje możliwość przedłużenia okresu gwarancji do 3 lat na naprawę u klienta, po zarejestrowaniu na stronie www.brother.pl).

  • Obecnie 5 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 5/5 (1 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.