Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Brytyjczycy użytkownikiem tysięcznej maszyny MPS

Brytyjczycy użytkownikiem tysięcznej maszyny MPS

Od lewej: John Waters (Watershed) i Nick Tyrer (MPS)

MPS – producent zaawansowanych maszyn drukujących w technologiach fleksograficznej, offsetowej i hybrydowej dla branży etykiet i opakowań, świętuje sprzedaż tysięcznej maszyny. Użytkownikiem modelu H1000 została firma Watershed, która specjalizuje się w druku etykiet termokurczliwych i owijanych, a w ostatnim czasie działa także na rynku opakowań na produkty mleczne. Przedsiębiorstwo z Leeds na przestrzeni 15 lat kupiło aż dziewięć maszyn MPS.

Jako przełomowe osiągnięcie firma z radością ogłasza sprzedaż swojej swojemu, szanowanej firmie rodzinnej z siedzibą w, z dodatkowym zakładem w Walii. Ten kamień milowy stanowi znaczący moment w historii obu firm i potwierdza niezachwiane zaufanie Watershed do najnowocześniejszej technologii MPS.

„Nasza wieloletnia współpraca z MPS jest świadectwem naszego wspólnego zaangażowania w innowacje i zadowolenie klientów. Inwestycja jest ważnym elementem naszej strategii ekspansji – liczymy, że pozwoli nam sprostać zmieniającym się wymaganiom naszych klientów” – powiedział John Waters, właściciel firmy Watershed. Nick Tyrer, dyrektor zarządzający MPS Systems UK, dodał: „Model H1000 to nasze najbardziej zaawansowane technologicznie rozwiązanie, dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, że to właśnie ta maszyna stała się »jubilatką«, a udział w tym bardzo ważnym dla nas wydarzeniu ma firma, która jest z nami od początku. Widzimy przed sobą jasną przyszłość i nie ustajemy w wysiłkach, by dostarczać klientom najnowocześniejsze rozwiązania i tym samym wspierać ich w prosperowaniu na dynamicznych rynkach”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.