Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon dla małych biur

Canon dla małych biur

Canon zaprezentował cztery nowe serie drukarek i urządzeń wielofunkcyjnych i-SENSYS – i-SENSYS MF730, i-SENSYS MF630, i-SENSYS LBP650 oraz i-SENSYS LBP610. Nowe modele zaprojektowano z myślą o podnoszeniu efektywności pracy biur domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP). Wyposażone w szereg inteligentnych funkcji, nowe urządzenia i-SENSYS ograniczają koszty związane z drukiem w firmach, zapewniając dużą wydajność przetwarzania dokumentów oraz oszczędność czasu.

Urządzenia i-SENSYS wyposażono w nowy mechanizm, który pozwala drukować z prędkością nawet do 27 stron na minutę, a wybrane modele umożliwiają jedno- lub dwustronne skanowanie dokumentów w kilka sekund. Wysoka efektywność i szybkość obsługi to także zasługa intuicyjnego interfejsu użytkownika – 5-calowy ekran dotykowy zastosowany w urządzeniach wielofunkcyjnych i drukarce LBP654Cx zapewnia natychmiastowy dostęp do wszystkich najważniejszych funkcji.
Szybkość działania, łatwa w użyciu klawiatura QWERTY do wprowadzania danych, a także usprawniony interfejs graficzny i panel pomocy sprawiają, że nowe modele i-SENSYS pozwalają zoptymalizować workflow i minimalizują czas wykonywania bieżących zadań, przez co zmniejszają koszty eksploatacji i utrzymania.
Nowe modele i-SENSYS wyposażono w funkcję Application Library, która pozwala na personalizację złożonych procesów za pomocą jednego przycisku. Dzięki temu użytkownicy mogą w prosty sposób przechowywać i odtwarzać bieżące zadania, a także udostępniać informacje na temat wykonywanych czynności.
Nowe urządzenia oferują jeszcze więcej opcji łączności bezprzewodowej, zapewniając użytkownikom jednocześnie bezpieczeństwo podczas drukowania w sieciach peer-to-peer. Integracja z aplikacją mobilną Canon PRINT Business oraz platformami AirPrint, Mopria i Google Cloud Printing umożliwia grupom roboczym dostęp do wielu mobilnych funkcji druku i skanowania, bez konieczności podłączania się do laptopa czy komputera stacjonarnego. Dodatkowo, dzięki narzędziu MF Scan Utility można również tworzyć przeszukiwalne dokumenty PDF, załączać zeskanowane dokumenty bezpośrednio do adresów e-mail czy wysyłać do platform chmurowych.
W drukarkach i-SENSYS zastosowano nowy system kaset z tonerem (All-In-One) o pojemności większej nawet do 85 proc. w stosunku do poprzednich modeli, co pozwala drukować jeszcze więcej dokumentów przy zachowaniu stałej jakości bez konieczności wymiany tonera.

Anil Jagpal, European Marketing Manager, Canon Europe, komentuje: „Nowoczesne środowiska biurowe oczekują od drukarek wielofunkcyjnych elastycznej obsługi, wydajności oraz możliwości integracji z rozwiązaniami mobilnymi. Właśnie dlatego nowe urządzenia i-SENSYS projektowaliśmy z myślą o potrzebach biur domowych oraz małych i średnich przedsiębiorstw, dostarczając im zaawansowane możliwości w zakresie druku i skanowania, łączności bezprzewodowej, a także usprawniając interfejs użytkownika i optymalizując złożone procesy przetwarzania dokumentów. Dzięki temu wspieramy środowiska biurowe w dążeniu do podnoszenia wydajności pracy, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższej jakości druku i bezpieczeństwa firmowych danych”.
Urządzenia serii i-SENSYS MF730, i-SENSYS MF630, i-SENSYS LBP650 oraz i-SENSYS LBP610 będą dostępne w sprzedaży w Europie w czerwcu br.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.