Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon imageRUNNER Advance 3. generacji

Canon imageRUNNER Advance 3. generacji

Canon zaprezentował kolejną edycję swoich flagowych rozwiązań wielofunkcyjnych imageRUNNER Advance 3. generacji do bezpiecznego przetwarzania dokumentów. Nowe urządzenia (łącznie 26 nowych produktów, 7 serii) działają w oparciu o najnowszą wersję oprogramowania 3.8, która oferuje usprawnione funkcje bezpieczeństwa i intuicyjny interfejs użytkownika. Nowe modele oparte są na uznanej platformie, znanej z poprzednich serii urządzeń imageRUNNER Advance.

Udoskonalona edycja urządzeń oferuje szereg funkcjonalności zabezpieczających przed wyciekiem wrażliwych danych: automatyczne szyfrowanie dysku twardego działa w oparciu o standard FIPS140-2, system podczas uruchamiania jest weryfikowany, dodatkowo wbudowane rozwiązanie Root of Trust (ROT) zapobiega włamaniom i celowym atakom na urządzenia MFP, na których przetwarzane są często także najbardziej wrażliwe firmowe informacje. Dzięki integracji z rozwiązaniami Security and Event Management (SIEM), dane dostarczane przez Syslog mogą być analizowane w czasie rzeczywistym przez atestowane systemy dostawców zewnętrznych – dzięki temu administratorzy mogą natychmiast reagować na potencjalne błędy i przypadki naruszeń bezpieczeństwa. Certyfikaty cyfrowe pozwalają szyfrować i weryfikować dane np. z zeskanowanych dokumentów czy wiadomości e-mail przesłanych na urządzenia imageRUNNER Advance. Korzystając z automatycznego certyfikatu bezpieczeństwa za pomocą protokołu rejestracji (SCEP – Simple Certificate Enrolment Protocol) lub usługi rejestrowania urządzeń sieciowych (NDES – Network Device Enrolment Service) nowe urządzenia minimalizują wymagania administracyjne poprzez automatyczną aktualizację z gwarancją najnowszych certyfikatów bezpieczeństwa. W najbliższych miesiącach Canon planuje dalszy rozwój systemów biurowych w obszarze bezpieczeństwa danych, poprzez szerszą integrację swoich urządzeń w zakresie detekcji w czasie rzeczywistym.

Najnowsza edycja urządzeń imageRUNNER Advance została zaprojektowana z uwzględnieniem zapewnienia optymalnego komfortu użytkowania. Nowy interfejs z funkcjonalnym menu głównym, szybkim menu i nową funkcją osi czasu umożliwia usprawnienie przepływu pracy, jeszcze szybszą realizację zadań oraz przechowywanie danych o działaniach użytkowników, na podstawie których sugeruje skróty do ostatnich lub powtarzających się zadań. W celu usprawnienia obsługi urządzeń z dowolnego miejsca, użytkownicy urządzeń mobilnych z system iOS uzyskali możliwość bezpośredniego zestawiania połączeń wi-fi za pomocą kodów QR przy wykorzystaniu domyślnych funkcji aparatu lub aplikacji Canon PRINT Business (CPB). Podczas skanowania dostępna jest także funkcja OCR, precyzyjnie działająca w 25 europejskich językach. Zaktualizowano także chmurową platformę – platforma uniFLOW Online 2019.1 oferuje dodatkowe funkcje, takie jak Print from Cloud, oraz zapewnia zgodność z szeregiem popularnych usług chmurowych, m.in. Box, Dropbox, Evernote, Google Drive, Microsoft OneDrive czy Microsoft SharePoint Online.

Serie urządzeń imageRUNNER Advance 3. generacji, edycja III: iR ADV 4500 serii III, iR ADV 6500 serii III, iR ADV 8500 serii III, iR ADV C256/ C356 serii III, iR ADV 3500 serii III, iR ADV 5500 serii III, iR ADV 7500 serii III.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Na naszej stronie internetowej jest już dostępne pierwsze tegoroczne wydanie naszego miesięcznika, pełne ciekawych i przydatnych treści – piszemy m.in. o trendach w projektowaniu opakowań oraz w komunikacji wizualnej, jest też o sublimacji, sitodruku, tampondruku i druku zmiennych danych w wielkim formacie, oraz o prognozach dla rynku książki…
Warto też sięgnąć po wersję drukowaną, która trafi do Państwa rąk w przyszłym tygodniu, bo tylko w ten sposób będą Państwo mogli docenić efektowną okładkę, na której wykorzystano złudzenie optyczne polegające na wrażeniu poruszania się uszlachetnionych elementów.
My tymczasem rozpoczęliśmy już prace nad lutowym numerem, w którym skupimy się na tematach z obszaru szeroko pojętego prepressu, przyjrzymy się wszystkim etapom powstawania opakowań, nie zabraknie również słów kilku o korespondencji masowej i finansowaniu branży poligraficznej. Wydanie to przygotowujemy z myślą o wydarzeniach zaplanowanych na II kwartał 2021 r., podczas których będziemy mieli przyjemność dystrybuować dla Państwa nasz magazyn – będą to m.in. targi Film Video Foto (Łódź, 15–17 kwietnia) oraz targi Warsaw Pack (Nadarzyn, 26–28 maja).
Zachęcamy do publikacji reklam lub artykułów promocyjnych, jak również modułów-wpisów reklamowych firmy w zestawieniach tematycznych, które znajdą się w tym numerze – to także możliwość przekazania klientom krótkiej informacji o najnowszej Państwa ofercie! Wśród zestawień znajdą Państwo następujące: Dostawcy rozwiązań i usług dla prepressu, systemy zarządzania produkcją poligraficzną; Dostawcy rozwiązań i usług w zakresie produkcji opakowań i etykiet; Producenci opakowań z tektury falistej i litej; Producenci opakowań giętkich i etykiet.
Zapraszamy!

Firma Ryobi MHI Graphic Technology (RMGT), producent arkuszowych maszyn offsetowych, ma nowego oficjalnego dystrybutora swoich produktów krajach Europy Środkowej – w wyniku porozumienia dotychczasowy główny przedstawiciel RMGT w tym regionie, firma Mueller Martini, przekazała prawa polskiej firmie Derya, która od 2011 r. jest wyłącznym przedstawicielem RMGT na terenie naszego kraju. Umowa obowiązuje od 1 stycznia 2021 r. i dotyczy ośmiu krajów: Czech, Słowacji Węgier, Rumunii, Słowenii, Chorwacji, Bośni i Hercegowiny oraz Czarnogóry.

Jak podaje Związek Polskiego Leasingu, z badania Komisji Europejskiej (SAFE 2020) wynika, że leasing pozostaje najbardziej istotnym źródłem finansowania dla polskich firm z sektora MŚP. Drugim najczęściej wskazywanym instrumentem jest linia kredytowa, a trzecim – dotacje. Wśród najważniejszych problemów, z jakimi zmagają się przedsiębiorcy, wymieniane są kwestie kadrowe, regulacyjne i inne problemy – w tym problemy związane ze skutkami pandemii COVID-19.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.