Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon pomaga przyspieszyć cyfrową transformację

Canon pomaga przyspieszyć cyfrową transformację

Canon poszerza swoją ofertę o technologie wykraczające poza typowe rozwiązania do druku i skanu, i wprowadza na rynek nową serię urządzeń – imageRUNNER Advance DX. Jak podaje producent, pozwalają one płynnie łączyć materiały drukowane i cyfrowe, zwiększać produktywność i uwalniać cenne zasoby IT.

Nowa seria urządzeń jest odpowiedzią Canon na potrzeby nowoczesnych firm – umożliwiają one jeszcze łatwiejsze i płynniejsze pozyskiwanie dokumentów, ich digitalizację i archiwizację. Udoskonalony, szybki dupleksowy skaner przechwytuje obraz precyzyjnie i bezpiecznie, usprawniając obieg dokumentów na wszystkich jego etapach. Także nadawanie nazw, logowanie do zewnętrznych aplikacji, czy zapisywanie seryjne są w pełni zautomatyzowane.

„Nasze urządzenia nie są już wyizolowanymi jednostkami, lecz stają się inteligentnymi centrami w pełni zintegrowanymi z infrastrukturą biznesu. W odpowiedzi na oczekiwania rynku seria imageRUNNER Advance DX została zaprojektowana, by zwiększyć wydajność
w nowoczesnym miejscu pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo wrażliwych dokumentów i informacji. Doskonale wiemy, że praca wymaga dziś mobilności. Stworzyliśmy zatem serię urządzeń, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów, oferując łączność z chmurą i wydajne możliwości zdalnej współpracy” – mówi Taz Nakamasu, Executive Vice President of B2B Document Solutions, Canon Europe. Seria imageRUNNER Advance DX oferuje wygodną integrację z rozwiązaniami chmurowymi. Oprogramowanie uniFLOW Online Express jest zintegrowane z urządzeniem i w pełni gotowe do pracy – pozwala na korzystanie z obsługi dodatkowych połączeń z chmurą, oferuje zaawansowane możliwości skanowania oraz usługi z zakresu bezpieczeństwa i raportowania. Nowe urządzenia są również kompatybilne z wieloma innymi platformami do obsługi chmury, takimi jak PaperCut, Kofax, czy Concur, więc użytkownicy korzystający z innego oprogramowania nie muszą z niego rezygnować.

Jak podaje Canon, seria imageRUNNER Advance DX stanowi punkt kulminacyjny wielu lat innowacji i spaja najlepsze pomysły i rozwiązania w zakresie produktywności, współpracy, bezpieczeństwa cyfrowego, wydajności i niezawodności w jedną linię. „Firmy nie opierają się już wyłącznie na papierze. Dlatego nasze urządzenia nie są już tylko drukarkami. Niezależnie od tego, czy działasz w sektorze bankowym, jesteś sprzedawcą, małym, średnim, czy dużym przedsiębiorstwem, nasza technologia jest skalowalna i zaprojektowana, aby wspierać cię w zarządzaniu informacją w cyfrowym świecie” – podsumowuje Nakamasu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już wkrótce, w dniach 6–8 marca 2020 r. w Rabce-Zdroju odbędzie się XVII Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Warsztaty Młodych Edytorów”. Wydarzenie to łączy młodych, początkujących studentów oraz doświadczonych naukowców. Tematy wystąpień i warsztatów, odbywających się w ramach konferencji, obejmują zarówno edytorstwo tradycyjne, jak i redakcję tekstów, projektowanie publikacji drukowanych i elektronicznych, a także typografię i design. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym konferencji.

3 marca br. w Nadarzynie odbędzie się III konferencja „Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Kilkanaście godzin warsztatów i prezentacji w strefach workShops, dwie konferencje: LabelInnovations oraz Packaging [R]evolutions, dziesięć stref tematycznych, wystawa unikatowych puszek WOŚP z ostatnich 22 lat, czy innowacyjne rozwiązania tj. druk światła. Wszystkich zainteresowanych produkcją, dystrybucją, zakupem, designem, projektowaniem opakowań zapraszamy na Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które w dniach 1–2 kwietnia 2020 r. odbędą się w EXPO XXI Warszawa. Szczegóły na stronie: www.packaginginnovations.pl.

Informacja promocyjna

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.