Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon pomaga przyspieszyć cyfrową transformację

Canon pomaga przyspieszyć cyfrową transformację

Canon poszerza swoją ofertę o technologie wykraczające poza typowe rozwiązania do druku i skanu, i wprowadza na rynek nową serię urządzeń – imageRUNNER Advance DX. Jak podaje producent, pozwalają one płynnie łączyć materiały drukowane i cyfrowe, zwiększać produktywność i uwalniać cenne zasoby IT.

Nowa seria urządzeń jest odpowiedzią Canon na potrzeby nowoczesnych firm – umożliwiają one jeszcze łatwiejsze i płynniejsze pozyskiwanie dokumentów, ich digitalizację i archiwizację. Udoskonalony, szybki dupleksowy skaner przechwytuje obraz precyzyjnie i bezpiecznie, usprawniając obieg dokumentów na wszystkich jego etapach. Także nadawanie nazw, logowanie do zewnętrznych aplikacji, czy zapisywanie seryjne są w pełni zautomatyzowane.

„Nasze urządzenia nie są już wyizolowanymi jednostkami, lecz stają się inteligentnymi centrami w pełni zintegrowanymi z infrastrukturą biznesu. W odpowiedzi na oczekiwania rynku seria imageRUNNER Advance DX została zaprojektowana, by zwiększyć wydajność
w nowoczesnym miejscu pracy, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo wrażliwych dokumentów i informacji. Doskonale wiemy, że praca wymaga dziś mobilności. Stworzyliśmy zatem serię urządzeń, które odpowiadają na potrzeby naszych klientów, oferując łączność z chmurą i wydajne możliwości zdalnej współpracy” – mówi Taz Nakamasu, Executive Vice President of B2B Document Solutions, Canon Europe. Seria imageRUNNER Advance DX oferuje wygodną integrację z rozwiązaniami chmurowymi. Oprogramowanie uniFLOW Online Express jest zintegrowane z urządzeniem i w pełni gotowe do pracy – pozwala na korzystanie z obsługi dodatkowych połączeń z chmurą, oferuje zaawansowane możliwości skanowania oraz usługi z zakresu bezpieczeństwa i raportowania. Nowe urządzenia są również kompatybilne z wieloma innymi platformami do obsługi chmury, takimi jak PaperCut, Kofax, czy Concur, więc użytkownicy korzystający z innego oprogramowania nie muszą z niego rezygnować.

Jak podaje Canon, seria imageRUNNER Advance DX stanowi punkt kulminacyjny wielu lat innowacji i spaja najlepsze pomysły i rozwiązania w zakresie produktywności, współpracy, bezpieczeństwa cyfrowego, wydajności i niezawodności w jedną linię. „Firmy nie opierają się już wyłącznie na papierze. Dlatego nasze urządzenia nie są już tylko drukarkami. Niezależnie od tego, czy działasz w sektorze bankowym, jesteś sprzedawcą, małym, średnim, czy dużym przedsiębiorstwem, nasza technologia jest skalowalna i zaprojektowana, aby wspierać cię w zarządzaniu informacją w cyfrowym świecie” – podsumowuje Nakamasu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Muzeum Papiernictwa w Dusznikach-Zdroju zaprasza na dwie letnie wystawy tematyczne. Pierwsza ekspozycja, zatytułowana „Czy to dżuma, czy cholera? Epidemie na ziemi kłodzkiej”, omawia 30 największych na świecie epidemii od czasów biblijnych do 2020 r., podając ich przyczyny, przebieg i skutki. Druga wystawa – „Sztuka pisania” – dotyczy kaligrafii. Jej zadaniem jest przypomnienie tej jedynej niegdyś formy sporządzania ksiąg czy listów, wypartej współcześnie na rzecz nowoczesnych technologii.

W dniach 29–30 sierpnia 2020 r. w Muzeum Książki Artystycznej w Łodzi odbędzie się kameralna konferencja dotyczącą technik introligatorstwa i jego historii – Spotkanie Introligatorów Polskich.

Brytyjski producent popularnej whiskey Johnnie Walker, firma Diageo, chce w przyszłym roku wprowadzić do sprzedaży butelkę wykonaną ze sprasowanej i utwardzonej miazgi drzewnej, pokrytej od wewnątrz specjalnymi powłokami barierowymi, które mają nie wchodzić w interakcje z napojami. Tym samym nie będzie tam warstwy plastiku, zapobiegającej wyciekaniu płynu, a całość będzie całkowicie zdatna do recyklingu. Producentem opakowania jest firma Pulpex Limited.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.