Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon prezentuje imageRUNNER ADVANCE

Canon prezentuje imageRUNNER ADVANCE

Canon zaprezentował trzy nowe serie drukarek wielofunkcyjnych: imageRUNNER ADVANCE C255/355, imageRUNNER ADVANCE C3500 oraz imageRUNNER ADVANCE 4500. Jak podaje producent, nowe serie urządzeń zaprojektowano tak, aby służyły zarówno użytkownikom korzystającym z nich na co dzień, jak i administratorom sprzętu.

Intuicyjna obsługa i szerokie możliwości łączności bezprzewodowej sprawiają, że urządzenia stają się integralną częścią kompleksowego ekosystemu przetwarzania dokumentów w firmie. Nowe drukarki dają duże możliwości integracji z rozwiązaniami do zarządzania dokumentami i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa firmowych danych, pozwalając jednocześnie z łatwością kontrolować bieżące koszty druku.
Nowe urządzenia wyposażono w najnowszą wersję platformy imageRUNNER ADVANCE, znanej z poprzednich urządzeń m.in. imageRUNNER ADVANCE 6500, C5500 czy C7500. Przyjazny dla urządzeń mobilnych interfejs pozwala użytkownikom podnosić ich produktywność w miejscu pracy. Tym samym umożliwia zdalną, intuicyjną obsługę urządzeń i łatwą kontrolę kosztów.
Dostosowanie rozwiązań Canon do pracy na urządzeniach mobilnych pozwala bezpiecznie obsługiwać je z każdego miejsca. Prezentowane modele wyposażono w szereg nowoczesnych funkcji łączności, charakterystycznych dla trzeciej generacji urządzeń imageRUNNER ADVANCE. Platforma w pełni wspiera płynną pracę całego środowiska urządzeń biurowych i dzięki specjalnym opcjom zabezpieczającym pozwala bezpiecznie łączyć się z urządzeniami mobilnymi. Jak zapewnia producent, nowe urządzenia wielofunkcyjne dają, charakterystyczne dla nowoczesnych środowisk biurowych, niemal nieograniczone możliwości zdalnej obsługi, m.in. oznaczania zadań czy przesyłania firmowych dokumentów. Serie imageRUNNER ADVANCE C255/355, C3500 i 4500 obsługują popularne standardy Apple AirPrint, Google Cloud Print i MOPRIAM, dostarczając szereg możliwości przetwarzania dokumentów na urządzeniach mobilnych. Dzięki płynnej integracji z systemem Canon uniFLOW, firmy mogą włączyć nowe urządzenia do swojego biznesowego środowiska – korzystać z pełnego pakietu funkcjonalności, zapewniając pełne bezpieczeństwo firmowych danych i podnosząc efektywność.

Cyfrowe przetwarzanie dokumentów podnosi płynność pracy i produktywność całej organizacji. Nowe urządzenia imageRUNNER ADVANCE oferują szerokie możliwości skanowania dokumentów, dzięki czemu materiały mogą być w prosty sposób przetwarzane i przechowywane. Technologia Canon pozwala zautomatyzować pracę – pracownicy mogą z łatwością tworzyć i konwertować dokumenty do postaci edytowalnych plików, które następnie mogą być przetwarzane przez system i przesyłane do aplikacji chmurowych, takich jak Google Drive, Evernote, Dropbox i innych popularnych rozwiązań.

Aby jeszcze lepiej zarządzać urządzeniami imageRUNNER ADVANCE, nowe modele wyposażono w zaawansowany system zintegrowany z intuicyjną infrastrukturą serwisową. Inżynierowie oraz osoby zarządzające flotą urządzeń mogą zdalnie, w każdej chwili, sprawdzić status urządzeń, a także, za pośrednictwem komputera lub smartfona, mają pełny dostęp do informacji o wymaganych czynnościach serwisowych, skracając do minimum czas interwencji.

Dan Woodstock, Product Marketing Manager, Canon Europe komentuje: „Najnowsze modele imageRUNNER ADVANCE to najbardziej zaawansowane rozwiązania z uznanej serii urządzeń biurowych Canon, które wspierają użytkowników w podnoszeniu efektywności przetwarzania cyfrowych dokumentów w firmie przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Nowe urządzenia wielofunkcyjne dają nowe możliwości rozwoju firmowym centrom zarządzania drukiem, a dzięki kompaktowej budowie i wysokiej wydajności – doskonale sprawdzają się w środowiskach, gdzie produkuje się i przetwarza duże ilości dokumentów”.

„Nowoczesne środowiska biznesowe potrzebują nowoczesnych, efektywnych technologii zapewniających bezpieczeństwo firmowych danych i możliwości optymalizacji kosztów. Nowa generacja urządzeń Canon imageRUNNER ADVANCE wspiera środowiska biurowe w każdym z tych aspektów, dostarczając intuicyjne rozwiązania do przetwarzania dokumentów, które odpowiadają na potrzeby coraz bardziej mobilnych środowisk pracy”.

Nowe serie urządzeń będą dostępne w lutym 2017 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Przedsiębiorstwo Reprocentrum z Gdańska zdecydowało się na zakup plotera wielkoformatowego w technologii żywicznej marki Mutoh – ValueJet 1324X.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu