Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canon prezentuje imageRUNNER ADVANCE

Canon prezentuje imageRUNNER ADVANCE

Canon zaprezentował trzy nowe serie drukarek wielofunkcyjnych: imageRUNNER ADVANCE C255/355, imageRUNNER ADVANCE C3500 oraz imageRUNNER ADVANCE 4500. Jak podaje producent, nowe serie urządzeń zaprojektowano tak, aby służyły zarówno użytkownikom korzystającym z nich na co dzień, jak i administratorom sprzętu.

Intuicyjna obsługa i szerokie możliwości łączności bezprzewodowej sprawiają, że urządzenia stają się integralną częścią kompleksowego ekosystemu przetwarzania dokumentów w firmie. Nowe drukarki dają duże możliwości integracji z rozwiązaniami do zarządzania dokumentami i zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa firmowych danych, pozwalając jednocześnie z łatwością kontrolować bieżące koszty druku.
Nowe urządzenia wyposażono w najnowszą wersję platformy imageRUNNER ADVANCE, znanej z poprzednich urządzeń m.in. imageRUNNER ADVANCE 6500, C5500 czy C7500. Przyjazny dla urządzeń mobilnych interfejs pozwala użytkownikom podnosić ich produktywność w miejscu pracy. Tym samym umożliwia zdalną, intuicyjną obsługę urządzeń i łatwą kontrolę kosztów.
Dostosowanie rozwiązań Canon do pracy na urządzeniach mobilnych pozwala bezpiecznie obsługiwać je z każdego miejsca. Prezentowane modele wyposażono w szereg nowoczesnych funkcji łączności, charakterystycznych dla trzeciej generacji urządzeń imageRUNNER ADVANCE. Platforma w pełni wspiera płynną pracę całego środowiska urządzeń biurowych i dzięki specjalnym opcjom zabezpieczającym pozwala bezpiecznie łączyć się z urządzeniami mobilnymi. Jak zapewnia producent, nowe urządzenia wielofunkcyjne dają, charakterystyczne dla nowoczesnych środowisk biurowych, niemal nieograniczone możliwości zdalnej obsługi, m.in. oznaczania zadań czy przesyłania firmowych dokumentów. Serie imageRUNNER ADVANCE C255/355, C3500 i 4500 obsługują popularne standardy Apple AirPrint, Google Cloud Print i MOPRIAM, dostarczając szereg możliwości przetwarzania dokumentów na urządzeniach mobilnych. Dzięki płynnej integracji z systemem Canon uniFLOW, firmy mogą włączyć nowe urządzenia do swojego biznesowego środowiska – korzystać z pełnego pakietu funkcjonalności, zapewniając pełne bezpieczeństwo firmowych danych i podnosząc efektywność.

Cyfrowe przetwarzanie dokumentów podnosi płynność pracy i produktywność całej organizacji. Nowe urządzenia imageRUNNER ADVANCE oferują szerokie możliwości skanowania dokumentów, dzięki czemu materiały mogą być w prosty sposób przetwarzane i przechowywane. Technologia Canon pozwala zautomatyzować pracę – pracownicy mogą z łatwością tworzyć i konwertować dokumenty do postaci edytowalnych plików, które następnie mogą być przetwarzane przez system i przesyłane do aplikacji chmurowych, takich jak Google Drive, Evernote, Dropbox i innych popularnych rozwiązań.

Aby jeszcze lepiej zarządzać urządzeniami imageRUNNER ADVANCE, nowe modele wyposażono w zaawansowany system zintegrowany z intuicyjną infrastrukturą serwisową. Inżynierowie oraz osoby zarządzające flotą urządzeń mogą zdalnie, w każdej chwili, sprawdzić status urządzeń, a także, za pośrednictwem komputera lub smartfona, mają pełny dostęp do informacji o wymaganych czynnościach serwisowych, skracając do minimum czas interwencji.

Dan Woodstock, Product Marketing Manager, Canon Europe komentuje: „Najnowsze modele imageRUNNER ADVANCE to najbardziej zaawansowane rozwiązania z uznanej serii urządzeń biurowych Canon, które wspierają użytkowników w podnoszeniu efektywności przetwarzania cyfrowych dokumentów w firmie przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Nowe urządzenia wielofunkcyjne dają nowe możliwości rozwoju firmowym centrom zarządzania drukiem, a dzięki kompaktowej budowie i wysokiej wydajności – doskonale sprawdzają się w środowiskach, gdzie produkuje się i przetwarza duże ilości dokumentów”.

„Nowoczesne środowiska biznesowe potrzebują nowoczesnych, efektywnych technologii zapewniających bezpieczeństwo firmowych danych i możliwości optymalizacji kosztów. Nowa generacja urządzeń Canon imageRUNNER ADVANCE wspiera środowiska biurowe w każdym z tych aspektów, dostarczając intuicyjne rozwiązania do przetwarzania dokumentów, które odpowiadają na potrzeby coraz bardziej mobilnych środowisk pracy”.

Nowe serie urządzeń będą dostępne w lutym 2017 r.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu