Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Canona seria Pixma bogatsza o pięć nowych modeli

Canona seria Pixma bogatsza o pięć nowych modeli

Firma Canon poszerzyła serię atramentowych urządzeń wielofunkcyjnych Pixma o pięć nowych modeli. Wszystkie łączą zaawansowane technologie z innowacyjnym oprogramowaniem, co zdaniem producenta gwarantuje doskonałe rezultaty.

Pixma MG6250 i Pixma MG8250 to rozwiązania idealne dla pasjonatów fotografii, którym zależy na szybkich wydrukach w jakości charakterystycznej dla fotolabu. Do obu modeli dołączono zaawansowane oprogramowanie oraz rozwinięte funkcje, takie jak Full HD Movie Print oraz Easy-PhotoPrint EX. Dodatkowo, użytkownicy modelu Pixma MG8250 mogą korzystać ze skanera klisz 35 mm, który jest zintegrowany z urządzeniem. Urządzenia Pixma MG6250 i Pixma MG8250 posiadają system obsługi Intelligent Touch z panelem dotykowym zapewniającym proste wykonywanie kolejnych czynności. Dzięki temu użytkownicy będą mogli tworzyć wydruki w profesjonalnej jakości bezpośrednio z zeskanowanych klisz oraz slajdów z rozdzielczością sięgającą 4800×9600 dpi. Aby zagwarantować najwyższą jakość, nowe modele zostały wyposażone w technologię Fine z kroplami atramentu o objętości 1 pl i rozdzielczością druku do 9600 dpi. Oba modele posiadają system sześciu oddzielnych atramentów, który składa się z czarnego atramentu pigmentowego do wydruku dokumentów oraz zestawu CMYK uzupełnionego o kolor szary do wydruku wysokiej jakości kolorowych i monochromatycznych zdjęć oraz grafiki. Nowe urządzenia drukują zdjęcia w formacie 10×15 cm w ok. 20 sekund. Urządzenia Pixma MG6250 i Pixma MG8250 oferują zaawansowane opcje łączności, które umożliwiają dostęp do materiałów internetowych bezpośrednio z poziomu drukarki.

 

Pixma MG2150 oraz Pixma MG3150 to modele dedykowane osobom szukającym wydajnego kompaktowego urządzenia wielofunkcyjnego do domowego użytku – wszystkim, którzy potrzebują urządzenia prostego w obsłudze i instalacji. Tusze w rozmiarze XL pozwolą zwiększyć wydajność, a konstrukcja Fast Front (podawanie papieru i wymiana atramentów od przodu) daje pełną swobodę użytkowania. Dodatkowo Pixma MG3150 została wyposażona w Wi-Fi i automatyczny druk dwustronny. Urządzenia zapewniają dostęp do zaawansowanych funkcji, takich jak Full HD Movie Print, Easy-Web Print EX, pozwalających na inteligentne drukowanie z filmów i z sieci. Oba modele korzystają z technologii Fine, są jeszcze bardziej kompaktowe niż poprzednie modele, posiadają również funkcję Easy-WebPrint EX, która umożliwia inteligentne drukowanie precyzyjnie określonej zawartości stron internetowych bez marnowania papieru i atramentu.

 

Pixma MG2150 oraz Pixma MG3150 trafią do sprzedaży na terenie Europy w listopadzie 2011 roku.

 

Stylowa czarna Pixma MG5350 pozwala, dzięki łączności Wi-Fi, na drukowanie, kopiowanie i skanowanie z każdego miejsca w domu czy biurze. Charakteryzuje się prędkością wydruku dokumentów ISO ESAT na poziome 12,5 obrazów na minutę w trybie monochromatycznym oraz 9,3 obrazów na minutę w kolorze. Idealna dla wymagających profesjonalistów, Pixma jest sterowana przez centralny interfejs użytkownika, na który składa się duży kolorowy wyświetlacz TFT o przekątnej 7,5 cm. Urządzenie jest wyposażone w technologię druku Fine, ma dostęp do Internetu bezpośrednio przez drukarkę i wyróżnia się dzięki zastosowaniu aplikacji ECO Information, która pozwala użytkownikom monitorować, w jakim stopniu udało się zmniejszyć emisję dwutlenku węgla i ograniczyć zużycie papieru dzięki funkcji Auto Duplex.

 

Pixma MG5350 zostanie wprowadzona do sprzedaży na terenie Europy we wrześniu br.

 

Urządzenia Pixma MG5350, Pixma MG6250 i Pixma MG8250 zostały wyposażone w aplikację Pixma Cloud Link, która pozwala użytkownikom na bezpośrednie drukowanie zdjęć z albumów online. Dodatkowo użytkownicy modeli Pixma MG8250 i Pixma MG6250 mogą drukować bezpośrednio ze swoich urządzeń mobilnych za pośrednictwem Google Cloud Print.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.