Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Co Integart zaprezentuje na FestiwalDruku.pl

Co Integart zaprezentuje na FestiwalDruku.pl

W dniach 18 i 19 września, podczas FestiwalDruku.pl, firma Integart w specjalnie przygotowanych strefach ekspozycyjnych będzie prezentować portfolio maszyn i urządzeń oraz mediów do druku wielkoformatowego ze swej oferty. Stoisko targowe w tym roku zostanie podzielone na cztery strefy tematyczne: HP Stitch, HP Latex, strefę komplementarne oraz strefę termotransferu.

W strefie HP Stitch będzie można wziąć udział w premierowych pokazach najnowszej technologii firmy HP, która dedykowana jest bezpośredniemu i pośredniemu drukowi na tekstyliach. Technologia HP Stitch jest określana jako nowoczesna sublimacja. Jak podaje Integart, ta innowacyjna metoda druku tkanin oznacza przede wszystkim większą wygodę użytkowania urządzenia oraz lepsze – w porównaniu z klasyczną technologią sublimacyjną – rezultaty druku.

W strefie HP Latex prezentowane będą drukarki HP Latex 315 oraz HP Latex 570, zaś w strefie maszyn komplementarnych znajdzie się m.in. aplikator stołowy Bubble-Free, laminatory, plotery tnące Summa, a także trymer Miura firmy Flexa. Dodatkowo, wykorzystując możliwości szkoleniowo-prezentacyjne Mobilnego Centrum Inspiracji – Demo Vana, zaprezentowane będą nowości w portfolio mediów do druku.

Podobnie jak w latach poprzednich, również w tym roku organizowane będą warsztaty termotransferowe „Amazing, but true vol. 3”, zorganizowane pod hasłem „Pozwól się zainspirować, my zrobimy resztę”. Warsztaty mają charakter zamknięty, wymagana jest rejestracja.

Festiwal to dla Integart także okazja do prezentacji najnowszego projektu tej firmy, pod nazwą EkologicznaDrukarnia.pl – w jej ramach wystawca będzie zachęcał do działania zgodnie z hasłem „Drukuj bez odciskania piętna na środowisku naturalnym”, wskaże też jak w trzech prostych krokach stać się Ekologicznym Partnerem Integart oraz uzyskać Certyfikat Ekologicznej Drukarni.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Sato, dostawca rozwiązań z zakresu auto-ID oraz etykietowania, wprowadza na rynek nową drukarkę CL6NX Plus do druku termicznego i termotransferowego. Nowy model został zaprojektowany z myślą o usprawnieniu monitorowania operacji. Firma uatrakcyjniła również ofertę dotychczasowych urządzeń serii NX, wprowadzając szereg aktualizacji dla drukarek serii CL4NX Plus.

Dostawca papierowych rozwiązań opakowaniowych – Smurfit Kappa – ogłosił zwiększenie swojego zaangażowania w działania na rzecz zrównoważonego rozwoju poprzez, weryfikację dotychczasowych celów i wyznaczenie kolejnych w nowych obszarach działalności. Cele te, sformułowane w programie Better Planet 2050, dotyczą dalszego ograniczania wpływu firmy na środowisko naturalne, zwiększenia wsparcia dla społeczności, wśród których funkcjonuje i poprawy warunków życia swoich pracowników.

Paragon Customer Communications, jeden z największych graczy na rynku direct malingu w Wielkiej Brytanii, zainwestował w system druku Ricoh Pro VC70000. Firma specjalizuje się w druku materiałów wykorzystywanych w wysyłkach marketingowo-reklamowych, a dzięki nowej maszynie będzie mogła rozszerzyć skalę wydruków realizowanych na mediach powlekanych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.