Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Co pokaże na Fespie 2019 Nazdar Ink Technologies

Co pokaże na Fespie 2019 Nazdar Ink Technologies

Nazdar Ink Technologies podczas tegorocznych targów FESPA Global Print Expo (Monachium, 14–17 maja, hala B5, stoisko F50) zaprezentuje zarówno sprawdzone, jak i nowe atramenty do inkjetu, druku sitowego i fleksograficznego, a także przykłady ze swojego portfolio efektów specjalnych.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną atramenty do szerokoformatowego druku solwentowego serii 204, które zostały zaprojektowane jako zgodne kolorystycznie i chemicznie alternatywne farby do ploterów Roland TrueVIS SG i VG wykorzystujących atramenty TrueVIS TR. Obok nich będzie promowana pełna gama szerokoformatowych zamienników – kartridży typu „plug and play” przeznaczonych dla użytkowników cyfrowych szerokoformatowych urządzeń drukujących Roland, Mimaki i innych. Formuły atramentów Nazdar mogą być używane dla wszystkich marek drukarek wielkoformatowych, takich jak HP Scitex, HP Nur, Mutoh, Gandinnovations, DGI, Océ / Canon i Agfa oraz Ricoh, Konica Minolta, Xaar, Seiko, Dimatix.

Na stoisku pojawi się także nowy atrament UV Nazdar 735 Bridge Series do drukarek typu bridge do produkcji wyświetlaczy POP, trwałej grafiki i banerów, umożliwiający zadruk podłoży wykonanych m.in. z akrylu, polistyrenu, pianki, sztywnego i elastycznego winylu, PVC. Na Fespie Nazdar będzie promował także serię trwałych farb do sitodruku – Nazdar 2800, które według zapewnień producenta oferują doskonałą przyczepność do poliestrów z powłoką winylową i poliestrem oraz 4-letnią trwałość w warunkach zewnętrznych bez dodatkowych zabezpieczeń (5-letnią trwałość na zewnątrz można uzyskać dzięki zabezpieczeniu Nazdar 2829 Durable Overprint Clear). Na stoisku będą również atramenty do druku metodą sitową na butelkach szklanych i plastikowych z ekologicznej serii 2300 UV LED oraz serie 3500 i 3529/3539, zaprojektowane z myślą o trwałych aplikacjach zewnętrznych na foliach winylowych, a także atramenty do efektów specjalnych, takich jak wykończenia metaliczne, fosforescencja (świecenie w ciemności), różne tekstury i inne.

Czytelnicy „Świata DRUKU” mogą wejść na targi za darmo, jeśli przy rejestracji na stronie www.fespaglobalprintexpo.com podadzą kod:

FESH923

Bilet wstępu bez promocyjnego kodu kosztuje 40 euro.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).

Niemiecki gigant Koenig & Bauer skorzystał z dobrodziejstw internetu i możliwości transmisji na żywo. W dniach 16–26 czerwca br., czyli w pierwotnym terminie targów drupa, firma zaprosiła do swojego nowego centrum demonstracyjnego w Radebeul na prezentacje nowości ze swojego portfolio. Byliśmy więc świadkami światowej premiery nowej generacji maszyn Rapida, prezentacji najnowszych rozwiązań do zwojowego druku cyfrowego i zadruku tektury falistej, druku opakowaniowego, transakcyjnego, zabezpieczonego, druku na metalu i szkle, systemów workflow oraz cyfrowych usług serwisowych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.