Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Co pokaże na Fespie 2019 Nazdar Ink Technologies

Co pokaże na Fespie 2019 Nazdar Ink Technologies

Nazdar Ink Technologies podczas tegorocznych targów FESPA Global Print Expo (Monachium, 14–17 maja, hala B5, stoisko F50) zaprezentuje zarówno sprawdzone, jak i nowe atramenty do inkjetu, druku sitowego i fleksograficznego, a także przykłady ze swojego portfolio efektów specjalnych.

Po raz pierwszy zaprezentowane zostaną atramenty do szerokoformatowego druku solwentowego serii 204, które zostały zaprojektowane jako zgodne kolorystycznie i chemicznie alternatywne farby do ploterów Roland TrueVIS SG i VG wykorzystujących atramenty TrueVIS TR. Obok nich będzie promowana pełna gama szerokoformatowych zamienników – kartridży typu „plug and play” przeznaczonych dla użytkowników cyfrowych szerokoformatowych urządzeń drukujących Roland, Mimaki i innych. Formuły atramentów Nazdar mogą być używane dla wszystkich marek drukarek wielkoformatowych, takich jak HP Scitex, HP Nur, Mutoh, Gandinnovations, DGI, Océ / Canon i Agfa oraz Ricoh, Konica Minolta, Xaar, Seiko, Dimatix.

Na stoisku pojawi się także nowy atrament UV Nazdar 735 Bridge Series do drukarek typu bridge do produkcji wyświetlaczy POP, trwałej grafiki i banerów, umożliwiający zadruk podłoży wykonanych m.in. z akrylu, polistyrenu, pianki, sztywnego i elastycznego winylu, PVC. Na Fespie Nazdar będzie promował także serię trwałych farb do sitodruku – Nazdar 2800, które według zapewnień producenta oferują doskonałą przyczepność do poliestrów z powłoką winylową i poliestrem oraz 4-letnią trwałość w warunkach zewnętrznych bez dodatkowych zabezpieczeń (5-letnią trwałość na zewnątrz można uzyskać dzięki zabezpieczeniu Nazdar 2829 Durable Overprint Clear). Na stoisku będą również atramenty do druku metodą sitową na butelkach szklanych i plastikowych z ekologicznej serii 2300 UV LED oraz serie 3500 i 3529/3539, zaprojektowane z myślą o trwałych aplikacjach zewnętrznych na foliach winylowych, a także atramenty do efektów specjalnych, takich jak wykończenia metaliczne, fosforescencja (świecenie w ciemności), różne tekstury i inne.

Czytelnicy „Świata DRUKU” mogą wejść na targi za darmo, jeśli przy rejestracji na stronie www.fespaglobalprintexpo.com podadzą kod:

FESH923

Bilet wstępu bez promocyjnego kodu kosztuje 40 euro.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu