Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Cyfrowy system przepływu pracy dla maszyn serii Revoria

Cyfrowy system przepływu pracy dla maszyn serii Revoria

Fujifilm wprowadza do swojej oferty druku cyfrowego XMF PressReady – system przepływu pracy w produkcji druku cyfrowego, który pomaga zarządzać zadaniami drukowania z wielu źródeł (takich jak Web to Print i MIS lub dostarczane przez klientów pliki PDF) i kieruje je do odpowiedniej maszyny cyfrowej. Celem producenta jest dalsze zwiększanie wszechstronności i automatyzacji procesów w swoich rozwiązaniach.

Maszyną Revoria PressTM PC1120 steruje Revoria Flow DFETM – potężny system front-end do obsługi zgrywania plików, zarządzania kolorami, kontroli kolorów specjalnych itd. W połączeniu z przepływem pracy XMF PressReady może on całkowicie zautomatyzować przepływ zadań drukowania, od przyjęcia zamówienia do wydrukowanego produktu dzięki wstępnej konfiguracji i automatyzacji przepływu pracy przez Revoria Flow DFE.

XMF PressReady umożliwia bezproblemową integrację z wieloma istniejącymi środowiskami, oferując wiele przepływów pracy, które można tak skonfigurować, aby podejmowały decyzje produkcyjne na podstawie rozmiaru, ilości, nośnika i liczby stron. XMF PressReady eliminuje także potrzebę ręcznej interwencji, oszczędzając cenny czas i zmniejszając ryzyko błędu operatora. System ten jest zintegrowany z systemem przepływu pracy XMF Fujifilm, umożliwiając drukarniom zarządzanie zarówno produkcją offsetową, jak i cyfrową za pośrednictwem jednego zintegrowanego przepływu pracy, co czyni go idealnym rozwiązaniem, w szczególności dla firm oferujących usługi druku hybrydowego.

Ponadto XMF PressReady umożliwia integrację z każdą podłączoną maszyną cyfrową używającą Fiery DFE. Dzięki temu dostawcy usług druku mogą zarządzać maszynami cyfrowymi różnych producentów za pomocą jednego systemu, mając wgląd w stan zadania drukowania, kolejkę zadań drukowania, informacje o nośniku, poziomy atramentu itp.

John Davies, kierownik grupy Workflow Product, Fujifilm Europe, komentuje: „XMF PressReady to zupełnie nowy, starannie zaprojektowany system zarządzania drukiem, mający maksymalnie zwiększyć wydajność operacyjną nowej gamy cyfrowych urządzeń POD dostępnych od Fujifilm. Bazując na sukcesie komercyjnego systemu XMF Workflow firmy Fujifilm, XMF PressReady to system przepływu pracy druku cyfrowego przeznaczony do zarządzania produkcją od przyjęcia zadania do końcowego wydrukowanego produktu”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.