Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Czwarta aktualizacja EFI Fiery DesignPro

Czwarta aktualizacja EFI Fiery DesignPro

Firma EFI udostępniła 4. wersję oprogramowania Fiery DesignPro przeznaczonego dla projektantów odzieży i tekstyliów. Zawiera wtyczki Adobe Photoshop, których użycie pozwala na znaczną redukcję czasu potrzebnego na poprawę kolorystyki, separację kolorów i powtarzanie wzorów bezpośrednio w programie Photoshop.

Photoshop i Fiery DesignPro są ściśle zintegrowane, projektanci mogą wygodnie przełączać się między poszczególnymi zestawami narzędzi dostępnymi w ramach obu programów. Użytkownicy zyskują też rozbudowę opcji projektowania dzięki możliwości tworzenia powtórzeń dowolnego pełnokolorowego projektu, ich podglądu i dalszej multiplikacji. W konsekwencji w prosty sposób można dokonać separacji kolorów a także zmieniać je, zachowując przy tym głębię projektu.

EFI Fiery DesignPro jest częścią kompletnego ekosystemu złożonego z zaawansowanych produktów do projektowania i produkcji tkanin. W jego skład wchodzą Fiery proServer DFE i EFI Optitex – zintegrowana platforma 2D i 3D do rozwoju i projektowania produktów, a także EFI Reggiani – przemysłowa technologia tekstylnego druku inkjetowego. Opcja „Print to Fiery” pozwala na wysyłanie projektów bezpośrednio do produkcji z wykorzystaniem cyfrowego front-endu Fiery proServer DFE. Program jest zintegrowany z Adobe Creative Cloud.

Nowa wersja oprogramowania EFI Fiery DesignPro, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach SGIA Expo w Las Vegas, jest już dostępna na rynku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Kończymy właśnie prace nad styczniowym numerem „Świata DRUKU”. Pragniemy przypomnieć, że jeszcze tylko do końca tygodnia czekamy na Państwa zgłoszenia i materiały reklamowe. Najnowsze wydanie naszego magazynu przygotowujemy z myślą o dwóch wydarzeniach: RemaDays (7–9.02) w Nadarzynie oraz Paperworld (27.01–30.01) we Frankfurcie.

Pragniemy oznajmić, że egzemplarz naszego magazynu z autografem Jerzego Dudka został wylicytowany za 152,50 zł! Wszystkim Państwu, którzy wzięli udział w naszej licytacji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, dziękujemy za udział w zabawie, a zwycięzcy serdecznie gratulujemy!

Zespół „Świata DRUKU”

Na zimowy wieczór polecamy Państwu lekturę interesującego artykułu Edyty Lisowskiej pt. „Upominki reklamowe – czy znasz już trendy na 2019 rok?”. Gadżet to świetny nośnik promocyjny, a także praktyczny dodatek wykorzystywany w życiu prywatnym i zawodowym, budzący pozytywne skojarzenia i emocje, atrakcyjny budżetowo. Pozwala budować relacje i podtrzymywać lojalność klienta, kreuje pozytywny wizerunek firmy w oczach obdarowywanego. Odpowiednio dopasowany pobudza emocje i zmysły, bo kto nie lubi prezentów?

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu