Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Czwarta aktualizacja EFI Fiery DesignPro

Czwarta aktualizacja EFI Fiery DesignPro

Firma EFI udostępniła 4. wersję oprogramowania Fiery DesignPro przeznaczonego dla projektantów odzieży i tekstyliów. Zawiera wtyczki Adobe Photoshop, których użycie pozwala na znaczną redukcję czasu potrzebnego na poprawę kolorystyki, separację kolorów i powtarzanie wzorów bezpośrednio w programie Photoshop.

Photoshop i Fiery DesignPro są ściśle zintegrowane, projektanci mogą wygodnie przełączać się między poszczególnymi zestawami narzędzi dostępnymi w ramach obu programów. Użytkownicy zyskują też rozbudowę opcji projektowania dzięki możliwości tworzenia powtórzeń dowolnego pełnokolorowego projektu, ich podglądu i dalszej multiplikacji. W konsekwencji w prosty sposób można dokonać separacji kolorów a także zmieniać je, zachowując przy tym głębię projektu.

EFI Fiery DesignPro jest częścią kompletnego ekosystemu złożonego z zaawansowanych produktów do projektowania i produkcji tkanin. W jego skład wchodzą Fiery proServer DFE i EFI Optitex – zintegrowana platforma 2D i 3D do rozwoju i projektowania produktów, a także EFI Reggiani – przemysłowa technologia tekstylnego druku inkjetowego. Opcja „Print to Fiery” pozwala na wysyłanie projektów bezpośrednio do produkcji z wykorzystaniem cyfrowego front-endu Fiery proServer DFE. Program jest zintegrowany z Adobe Creative Cloud.

Nowa wersja oprogramowania EFI Fiery DesignPro, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach SGIA Expo w Las Vegas, jest już dostępna na rynku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu