Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Czwarta aktualizacja EFI Fiery DesignPro

Czwarta aktualizacja EFI Fiery DesignPro

Firma EFI udostępniła 4. wersję oprogramowania Fiery DesignPro przeznaczonego dla projektantów odzieży i tekstyliów. Zawiera wtyczki Adobe Photoshop, których użycie pozwala na znaczną redukcję czasu potrzebnego na poprawę kolorystyki, separację kolorów i powtarzanie wzorów bezpośrednio w programie Photoshop.

Photoshop i Fiery DesignPro są ściśle zintegrowane, projektanci mogą wygodnie przełączać się między poszczególnymi zestawami narzędzi dostępnymi w ramach obu programów. Użytkownicy zyskują też rozbudowę opcji projektowania dzięki możliwości tworzenia powtórzeń dowolnego pełnokolorowego projektu, ich podglądu i dalszej multiplikacji. W konsekwencji w prosty sposób można dokonać separacji kolorów a także zmieniać je, zachowując przy tym głębię projektu.

EFI Fiery DesignPro jest częścią kompletnego ekosystemu złożonego z zaawansowanych produktów do projektowania i produkcji tkanin. W jego skład wchodzą Fiery proServer DFE i EFI Optitex – zintegrowana platforma 2D i 3D do rozwoju i projektowania produktów, a także EFI Reggiani – przemysłowa technologia tekstylnego druku inkjetowego. Opcja „Print to Fiery” pozwala na wysyłanie projektów bezpośrednio do produkcji z wykorzystaniem cyfrowego front-endu Fiery proServer DFE. Program jest zintegrowany z Adobe Creative Cloud.

Nowa wersja oprogramowania EFI Fiery DesignPro, której premiera miała miejsce na tegorocznych targach SGIA Expo w Las Vegas, jest już dostępna na rynku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wytwarzany przez Stora Enso karton Natura Life, charakteryzujący się naturalnym, brązowym odcieniem, znalazł po raz kolejny zastosowanie w produkcji opakowań Pure-Pak, stworzonych przez firmę Elopak. Tym razem został on wykorzystany w ich aseptycznej wersji, w której karton stworzony przez Stora Enso może znaleźć szersze niż dotychczas zastosowanie – m.in. przy produkcji opakowań na wyroby niewymagające chłodzenia.

Marcowe wydanie „Świata DRUKU”, które przygotowaliśmy z myślą o zbliżających się targach Packaging Innovations (Warszawa, 02–03.04.2019 r.), właśnie trafiło do drukarni i lada dzień znajdzie się w Państwa rękach. Tymczasem nasz zespół rozpoczął już intensywne przygotowania do czwartego w tym roku wydania naszego magazynu, które tworzymy na targi FESPA 2019 – największe międzynarodowe wydarzenie dla branży druku wielkoformatowego w nadchodzących miesiącach. Ponad 700 wystawców działających w zakresie sitodruku, druku cyfrowego i druku na tekstyliach spotka się w dniach 14–17 maja w Monachium. Nie zabraknie na nich również „Świata DRUKU”, który będzie nas wszystkich reprezentował na stoisku prasy branżowej.

25 marca br. w łódzkim Centrum Kreatywności Fabryka przy ul. Tymienieckiego 22G odbędzie się pierwsze spotkanie przedstawicieli firm z zakresu rejestracji i odzwierciedlania obrazów w najnowszych technologiach. Organizatorami konferencji, której patronem medialnym jest „Świat DRUKU”, są eM proove i Centrum Kreatywności Fabryka.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu