Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Drukarki Accurio Label 190 już w Polsce

Drukarki Accurio Label 190 już w Polsce

Konica Minolta wprowadza na polski rynek nową maszynę do cyfrowego druku etykiet Accurio Label 190, która umożliwia drukowanie na większości materiałów samoprzylepnych z szybkością nawet 19 m/min.

Accurio Label 190 powstała z połączenia druku tonerowego z rozwiązaniami technicznymi maszyn do finiszingu duńskiej firmy Grafisk Maskinfabrik i zastąpi model C71cf do druku etykiet samoprzylepnych z roli na rolę.

Urządzenie w zależności od rodzaju nośnika pozwala drukować z szybkością od 9,45 do 19 m/min, w rozdzielczości 1200 dpi. Wydruk jest możliwy na materiałach o gramaturze od 81 do 256 g/m2, a przetwarzanie kolorów odbywa się w rozdzielczości 1200 dpi × 8 bit w 256 półtonach wyrażanych w jednym pikselu.

Zastosowana w urządzeniu technologia tonera Simitri HD E odpowiada za poprawę jakości obrazu, a trójwymiarowa struktura hybrydowa ma zapewniać dobrą wydajność na wszystkich typach nośników – bez konieczności ich wstępnego powlekania. Inne zalety modelu Accurio Label 190 wymieniane przez Konicę to szybkie uruchamianie oraz intuicyjność obsługi.

Urządzenie jest zainstalowane w warszawskim centrum pokazowym producenta i będzie dostępne w ofercie firmy jeszcze w tym roku.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu