Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Drukarnia Akapit instaluje oklejarkę

Drukarnia Akapit instaluje oklejarkę

Na instalację czteroszczękowej oklejarki Horixon BQ 470 (PUR) zdecydowała się drukarnia Akapit z Lublina, świadcząca usługi poligraficzne dla wydawnictw, firm poligraficznych i produkcyjnych, agencji reklamowych i banków.

Model BQ 470 jest przeznaczony do klejenia książek z trudnych materiałów o podwyższonej wytrzymałości, średnich i niskich nakładów, a także oprawiania pojedynczych kartek. Proces narządu maszyny jest realizowany za pośrednictwem panelu dotykowego LCD. Prawidłowe utrzymanie wkładu podczas frezowania i nakładania kleju zapewnia sztywna konstrukcja czterech szczęk zaciskowych. Ponadto maszyna ma możliwość stosowania wymiennych klejowników pozwalających korzystać z technologii klejenia gorącym klejem EVA i klejem poliuretanowym PUR.

Opracowano na podstawie informacji firmy Derya z Tychów, autoryzowanego przedstawiciela firmy Horizon w Polsce.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już za miesiąc, 23 listopada, w hotelu Czerniewski w Warszawie (ul. Jutrzenki 119) Polski Drukarz sp. z o.o., wydawca „Świata DRUKU”, organizuje XI konferencję z cyklu Akademia Zarządzania Barwą. Zgłoszenia przyjmujemy do 13 listopada na formularzu zgłoszeniowym.

Firma Mimaki ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży płaskiego plotera tnącego Mimaki CF22-1225. To nowe rozwiązanie tnące obsługuje materiały w formacie do 1220 × 2440 mm i stanowi doskonałe uzupełnienie urządzenia Mimaki JFX200-2513 do produkcji na żądanie sezonowych materiałów reklamowych do sklepów oraz elementów wystawowych. Po dodaniu oprogramowania ArtiosCAD Designer Solution obie maszyny tworzą kompletne rozwiązanie drukująco-tnące umożliwiające tworzenie niestandardowych opakowań i prototypów.

W dniach 18–20 września br. firma Erhardt+Leimer zorganizowała kolejne szkolenie dla swoich dystrybutorów. I tym razem w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele firmy Graw, autoryzowanego dystrybutora Erhardt+Leimer w Polsce. Gośćmi szkolenia byli także przedstawiciele z takich krajów, jak Węgry, Czechy, Serbia i Macedonia.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu