Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Duńczycy inwestują w maszynę Evo XG 8 LR

Duńczycy inwestują w maszynę Evo XG 8 LR

Firma Trioplast Nyborg inwestuje w wielkoformatową maszynę fleksograficzną Evo XG 8 LR, przeznaczoną do zadruku folii polietylenowych o maksymalnej długości zadruku 1.400 mm oraz maksymalnej szerokości 1.650 mm. Ta przeznaczona do produkcji dużych nakładów opakowań przemysłowych maszyna ma rozpocząć pracę w drugim kwartale 2021 r.

Trioplast Nyborg należy do Trioplast Group, która zatrudnia nieco ponad 1,2 tys. pracowników i osiąga obroty w wysokości 540 mln euro. Grupa jest jednym z najważniejszych europejskich dostawców innowacyjnych i ekonomicznych rozwiązań opakowaniowych powstających na bazie folii polietylenowych. Posiada zakłady produkcyjne w Szwecji, Danii, Holandii i Francji oraz sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

Oskar Karlsson, Chief Procurement Officer w firmie Trioplast, podkreśla, że nowa inwestycja w pełni zaspokoiła potrzeby i oczekiwania produkcji: „Ta maszyna fleksograficzna zastępuje trzy nasze stare urządzenia”. Firma już teraz planuje, że w 2021 r. zamówi kolejny, jeszcze większy model – Evo XG 10 LR. Seria Evo XG to wysokozautomatyzowane fleksograficzne maszyny drukujące z centralnym cylindrem, przeznaczone do wydajnej obróbki z prędkością do 600 m/min. szerokiej palety folii, papierów oraz kartonów.

Również przedstawiciele producenta zaznaczają, że współpraca między obiema firmami przebiegła w bardzo dobrej atmosferze. „To była wspaniała praca zespołowa. Koledzy z firmy Koenig & Bauer Flexotecnica udzielili nam najlepszego możliwego wsparcia podczas procesu konsultacji i uwzględnili wszystkie specjalne wymagania klienta” - powiedział Häkan Runden, dyrektor sprzedaży i serwisu w Koenig & Bauer DK, zaś Luigi Magliocchi, CEO Koenig & Bauer Flexotecnica, dodał: „Po osiągnięciu znakomitych wyników druku maszyny Evo XG we Włoszech cieszymy się, że firma Trioplast będzie nadal współpracować z Koenig & Bauer jako niezawodnym partnerem, i że stawia na nasz wspólny rozwój”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Integart wprowadziła na rynek innowacyjny na skalę światową program średnio- i długoterminowego wynajmu urządzeń HP Latex oraz HP Stitch. Program Rent2Print jest przeznaczony dla wszystkich klientów, którzy chcą użytkować urządzenia oraz czerpać maksymalne korzyści biznesowe, nie wiążąc się umową leasingu ani kredytem. To klient decyduje o terminie najmu, doborze sprzętu i jego wymianie bądź wykupie.
Program najmu obejmuje urządzenia drukujące firmy HP: HP Latex 115, 315, 335 oraz opcje Print&Cut; HP Latex 365, 375; HP Latex 560, 570; HP Stitch S300 oraz S500. Umowa najmu nie nakłada żadnych limitów druku, a w całym okresie uczestnictwa w najmie klient ma gwarantowany bezpłatny pełny pakiet serwisowy i okresowe przeglądy. Każdy zakup mediów w Integart dla uczestników Programu to rabat 3% obniżający automatycznie wartość raty najmu, nawet do 70%. To powoduje, że im więcej firma drukuje, tym mniej może płacić za najem urządzenia!
Więcej informacji na www.rent2print.pl.

Informacja promocyjna

W dniu 29 września 2020 r., podczas targów Polagra w Poznaniu, firma FANO Sp. z .o.o. zgłosiła akces do grona członków Polskiej Izby Opakowań.

W ramach partnerstwa, firmy Fujifilm, Illumina i Edale połączą siły w powstającym salonie wystawowym firmy Edale w jej siedzibie w Whiteley w Wielkiej Brytanii. Nowy obiekt, którego otwarcie zaplanowano na rok 2021, będzie miejscem wirtualnych prezentacji wydajnej kombinacji maszyn fleksograficznych Edale i systemu utrwalania UV LED Illumina oraz farb Flexo JJ firmy Fujifilm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.