Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Duplo na targach RemaDays Warsaw 2019

Duplo na targach RemaDays Warsaw 2019

Duplo Polska podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw w Nadarzynie (13–15 lutego br. w centrum Ptak Expo) zaprezentuje pracujące maszyny do wykańczania, skierowane na rynek poligraficzny i reklamowy oraz prezentacje aplikacji uszlachetniających.

Jednym z promowanych rozwiązań jest lakierówka Duplo DuSense DDC-810, oferująca precyzyjne wybiórcze lakierowanie UV w trybie 3D. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki zastosowaniu głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo na jednym arkuszu można uzyskać różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami oraz daje możliwość uzyskania płynnie prowadzonych i delikatnych krzywych. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w nim uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały. Na targach RemaDays Warsaw prezentowany będzie model z czytnikiem kodów kreskowych i QR kodów. „Na prezentowanym przez nas arkuszu będzie wydrukowany kod, dzięki któremu maszyna odnajdzie odpowiednią warstwę z lakierem do danej pracy – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Takie rozwiązanie zapewnia firmom pełną automatyzację w tym zakresie i znacząco przyspiesza pracę”.

Duplo Polska prezentować będzie także wiele innych maszyn, które usprawniają procesy w nowoczesnej introligatorni. M.in. w pracy „na żywo” zaprezentuje urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich – cięcia, bigowania i perforacji. Goście odwiedzający stoisko firmy będą mogli zobaczyć także wiele innych urządzeń do finishingu, m.in. sztancę rotacyjną PFi DI-CUT 300, bigówko-falcerkę Touchline CF-375 – zintegrowany system bigujący (eliminujący pękanie toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie, ponadto oklejarkę PFi 2100 PUR oraz system broszurujący 600i.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Polscy przedsiębiorcy mają związane ręce – z jednej strony dostrzegają potencjał efektywnego narzędzia marketingowego, jakim jest gadżet reklamowy, a z drugiej strony ograniczają ich limity kwotowe na przekazywanie takich upominków. „Jeżeli nie chcemy zostać zalani przez falę tanich, kiepskiej jakości gadżetów, musimy zwiększyć limity, a zaproponowana przez nas kwota to nadal ułamek tego, co jest normą w innych krajach UE” – przekonuje prezes PIAP, Edyta Lisowska.

Podczas konferencji HP Reinvent, zorganizowanej dla globalnych partnerów firmy, zaprezentowano innowacje w zakresie urządzeń drukujących dla biznesu. Wśród nowości produktowych od HP znalazły się usługi JetAdvantage i Smart Device Services dla efektywnej obsługi oraz urządzenia serii LaserJet w formacie A3 i A4.

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu