Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Duplo na targach RemaDays Warsaw 2019

Duplo na targach RemaDays Warsaw 2019

Duplo Polska podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw w Nadarzynie (13–15 lutego br. w centrum Ptak Expo) zaprezentuje pracujące maszyny do wykańczania, skierowane na rynek poligraficzny i reklamowy oraz prezentacje aplikacji uszlachetniających.

Jednym z promowanych rozwiązań jest lakierówka Duplo DuSense DDC-810, oferująca precyzyjne wybiórcze lakierowanie UV w trybie 3D. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki zastosowaniu głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo na jednym arkuszu można uzyskać różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami oraz daje możliwość uzyskania płynnie prowadzonych i delikatnych krzywych. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w nim uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały. Na targach RemaDays Warsaw prezentowany będzie model z czytnikiem kodów kreskowych i QR kodów. „Na prezentowanym przez nas arkuszu będzie wydrukowany kod, dzięki któremu maszyna odnajdzie odpowiednią warstwę z lakierem do danej pracy – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Takie rozwiązanie zapewnia firmom pełną automatyzację w tym zakresie i znacząco przyspiesza pracę”.

Duplo Polska prezentować będzie także wiele innych maszyn, które usprawniają procesy w nowoczesnej introligatorni. M.in. w pracy „na żywo” zaprezentuje urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich – cięcia, bigowania i perforacji. Goście odwiedzający stoisko firmy będą mogli zobaczyć także wiele innych urządzeń do finishingu, m.in. sztancę rotacyjną PFi DI-CUT 300, bigówko-falcerkę Touchline CF-375 – zintegrowany system bigujący (eliminujący pękanie toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie, ponadto oklejarkę PFi 2100 PUR oraz system broszurujący 600i.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

Podczas zbliżających się targów FestiwalDruku.pl, które odbędą się w dniach 18–19 września br. w warszawskiej hali EXPO XXI, firma API.PL zaprezentuje szeroką ofertę mediów i podłoży do druku. Będą wśród nich nowości produktowe: tekstylia podłogowe (wykładziny, dywaniki, wycieraczki), tkaniny do reklamy wielkoformatowej, media repozycjonowane). Stoisko zostanie podzielone na dwie części – w strefie B2B można będzie poznać ofertę firmy z zakresu druku wielkoformatowego oraz umówić się na prezentację urządzeń w nowym demoroomie, zaś w Strefie Doświadczeń będą prezentowane właściwości i możliwości zastosowania mediów. API.PL przygotowuje również warsztaty praktyczne ze stosowania i aplikowania mediów do druku typu outdoor i indoor.

Firma Wacom zaprezentowała nowy 22” ekran piórkowy z serii Cintiq. Urządzenie ma być tańszą alternatywą dla osób, które nie mogą sobie pozwolić na któryś z modeli z wyższej serii Cintiq Pro. Pozbawiono je pewnych funkcjonalności (jak rozdzielczość 4K czy nawigowanie za pomocą gestów dotykowych), ale to co najważniejsze dla tabletów tej marki, czyli nadzwyczaj dokładne piórko Wacom Pro Pen 2, jest częścią zestawu.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu