Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Duplo na targach RemaDays Warsaw 2019

Duplo na targach RemaDays Warsaw 2019

Duplo Polska podczas Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii RemaDays Warsaw w Nadarzynie (13–15 lutego br. w centrum Ptak Expo) zaprezentuje pracujące maszyny do wykańczania, skierowane na rynek poligraficzny i reklamowy oraz prezentacje aplikacji uszlachetniających.

Jednym z promowanych rozwiązań jest lakierówka Duplo DuSense DDC-810, oferująca precyzyjne wybiórcze lakierowanie UV w trybie 3D. Efekt ten jest uzyskiwany dzięki zastosowaniu głowic drukujących, które umożliwiają tworzenie efektów o wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo na jednym arkuszu można uzyskać różne grubości powłoki lakieru, a cały proces jest realizowany w jednym przebiegu. Technologia ta pozwala na łączenie na jednym obrazie jednolicie krytych powierzchni z drobnymi detalami oraz daje możliwość uzyskania płynnie prowadzonych i delikatnych krzywych. Urządzenie pracuje w oparciu o podciśnieniową technologię separacji arkuszy z ultradźwiękową detekcją podwójnych pobrań. Poprzez dodanie do wydruku trójwymiarowej, wyczuwalnej w dotyku powłoki, tworzy się w nim uszlachetnione, przykuwające wzrok materiały. Na targach RemaDays Warsaw prezentowany będzie model z czytnikiem kodów kreskowych i QR kodów. „Na prezentowanym przez nas arkuszu będzie wydrukowany kod, dzięki któremu maszyna odnajdzie odpowiednią warstwę z lakierem do danej pracy – mówi Gabriela Swat, dyrektor zarządzająca Duplo Polska. – Takie rozwiązanie zapewnia firmom pełną automatyzację w tym zakresie i znacząco przyspiesza pracę”.

Duplo Polska prezentować będzie także wiele innych maszyn, które usprawniają procesy w nowoczesnej introligatorni. M.in. w pracy „na żywo” zaprezentuje urządzenia wielozadaniowe Docucutter 616Pro i 646iPro, umożliwiające realizację w jednym przebiegu trzech procesów introligatorskich – cięcia, bigowania i perforacji. Goście odwiedzający stoisko firmy będą mogli zobaczyć także wiele innych urządzeń do finishingu, m.in. sztancę rotacyjną PFi DI-CUT 300, bigówko-falcerkę Touchline CF-375 – zintegrowany system bigujący (eliminujący pękanie toneru) i falcujący, który łączy obie operacje w jednym procesie, ponadto oklejarkę PFi 2100 PUR oraz system broszurujący 600i.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Accurio Label 190 – pierwsza w Polsce maszyna Konica Minolta do przemysłowego, cyfrowego druku etykiet z roli – rozpoczęła niedawno pracę w firmie FlexOn. Drukarnia ta od lat specjalizuje się w produkcji etykiet i naklejek do różnego typu zastosowań.

W dniach 18–19 września br. w warszawskim EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja FestiwalDruku.pl. Wzorem lat ubiegłych towarzyszyć mu będzie równoległy FestiwalMarketingu.pl oraz wydarzenia uzupełniające.

Durst, austriacki producent wielkoformatowych maszyn cyfrowych, poinformował o zmianach w strukturze organizacyjnej w obszarze druków wielkoformatowych, polegających na wprowadzeniu platformy technologicznej P5 i planowanym rozwoju hybrydowych systemów drukowania.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu