Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Etykieciarka LSS do fiolek i butelek

Etykieciarka LSS do fiolek i butelek

Korzystając z doświadczeń klientów z branży farmaceutycznej, duńska firma LSS opracowała etykieciarkę do fiolek i butelek rekomendowaną do stosowania w tej gałęzi przemysłu. Urządzenie nadaje się do etykietowania, z prędkością do 250 na minutę, szklanych lub plastikowych fiolek i butelek o średnicy od 14 do 35 mm i minimalnej wysokości 30 mm.

Etykieciarka jest dostępna w wersji off-line i jako moduł in-line. Maszyna drukuje etykiety w technice termotransferowej lub laserowej i jest dostępna w wersji z regulacją wysokości. Fiolki i butelki mogą być umieszczane w maszynie z tacy poprzez obrotowy stół i taśmociąg albo in-line z osobnej maszyny również za pośrednictwem taśmociągu. Etykieciarka jest obsługiwana z poziomu kolorowego panelu sterowniczego, umożliwiającego rozpoczynanie i zatrzymywanie pracy oraz przesyłanie zmiennych danych do drukarki i systemu wizyjnego, a także monitorowanie działania maszyny na bieżąco. Za pomocą panelu sterowniczego można także kontrolować zgodność etykiet, a zastosowany w urządzeniu system inspekcji wizyjnej sprawdza je po wydrukowaniu, ale przed nałożeniem na opakowanie. Błędne etykiety są odrzucane, a opakowania z naklejonymi etykietami są dodatkowo sprawdzane pod kątem położenia etykiet i obecności nakrętek. Kompaktowa, modularna konstrukcja ułatwia jej wdrażanie w istniejących środowiskach produkcyjnych. Rozwiązanie LSS zostało przystosowane do integracji z urządzeniami wiodących dostawców.

LSS Labelling Scandinavia działa od 2001 roku, jako firma wyodrębniona ze struktur działu urządzeń etykietowych Avery Dennison. W 2014 dołączyła do niemieckiej grupy Logopak.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma specjalizująca się w produkcji folii do opakowań giętkich, laminatów i etykiet ogłosiła wprowadzenie do oferty nowej metalizowanej folii z polipropylenu.

Firma Derya, autoryzowany dystrybutor japońskich maszyn Horizon, zainstalowała w inowrocławskiej drukarni urządzenie StichLiner Mark III wraz z podajnikiem HOF 400. Była to pierwsza taka instalacja w kraju.

Od września w ofercie Epsona znajdą się nowe bezprzewodowe urządzenia z serii T. Wielkoformatowe modele SureColor T3100 i T5100 mają się sprawdzić przede wszystkim w firmach inżynieryjnych i architektonicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu