Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Firma TFP poszerza park maszynowy

Firma TFP poszerza park maszynowy

Ploter tnący nowej generacji Kombo TAV-R włoskiej marki Elitron już w pierwszym kwartale 2022 r. zostanie zainstalowany w podpoznańskim zakładzie firmy TFP, która specjalizuje się w produkcji tektury falistej i opakowań. Jak podkreśla dostawca rozwiązania – firma LFP Industrial Solutions – będzie to pierwsze tego typu urządzenie w Polsce.

Jak podaje LFP, nowoczesny model Kombo TAV-R o modułowej budowie zapewnia bardzo dużą produktywność i elastyczność pracy. Jest to rozwiązanie wysoko zautomatyzowane, przeznaczone do cięcia POS-ów, displayów i opakowań tekturowych. Jednym z jego najważniejszych atutów jest wszechstronność – maszyna oferuje precyzyjne cięcie szerokiej gamy materiałów i obsługę zarówno krótkich, jak i bardziej złożonych zleceń. Dostawca podkreśla także walor ekonomiczny inwestycji w to urządzenie – pozwala ono znacznie skrócić czas produkcji oraz obniżyć jej koszty.

„Ploter Elitron Kombo TAV-R to obecnie jedyne tego typu urządzenie, które jest w stanie zapewnić nam oraz naszym klientom najwyższą na rynku możliwą jakość. Połączenie wszechstronności w doborze materiału oraz pełnej automatyzacji pozwoli nam na wykonywanie nawet najbardziej kompleksowych zleceń w o wiele krótszym terminie. Jesteśmy przekonani, że instalacja tego urządzenia okaże się prawdziwym przełomem w funkcjonowaniu naszej firmy” – mówi Yousif Al-Faisal (Juko), kierownik działu technologii cyfrowych w firmie TFP.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Obchodząca w tym roku 80-lecie istnienia firma Seiko Epson Corporation otworzyła w swojej japońskiej centrali w Suwa, w prefekturze Nagano, muzeum poświęcone swojej historii. Placówka składa się z dwóch części: odnowionego Muzeum Monozukuri i całkiem nowej Izbie Pamięci. Odwiedzający będą mogli poznać rozwój firmy Epson i zobaczyć jej dawne produkty. Izba Pamięci znajduje się w zabytkowym, odrestaurowanym budynku z 1945 r., gdzie kiedyś mieściła się administracja firmy.

Firma Duplo poszerzyła swoje portfolio o urządzenie do lakierowania w formacie B2+ – DuSense DDC-8000. Ta – jak podaje producent – prosta w obsłudze, w pełni zautomatyzowana i kompaktowa maszyna, daje możliwość lakierowania wybiórczego i metalizowania w linii. Urządzenie przeznaczone jest do uszlachetniania m.in. okładek książek, a także opakowań, wizytówek, wszelkiego rodzaju wydruków akcydensowych – od jednego arkusza po nakłady produkcyjne.

Sun Chemical wprowadził do swojej oferty SunConnect – kolejny moduł wzbogacający pakiet SunColorBox. Nowe rozwiązanie jest skierowane do firm specjalizujących się w produkcji bazującej na tekturze falistej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.