Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Foliarka Matrix w drukarni DMK Studio

Foliarka Matrix w drukarni DMK Studio

Fot. grafmasz.pl

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Lubelskie przedsiębiorstwo oferuje szeroką gamę usług w zakresie druku cyfrowego – m.in. wizytówki, ulotki, plakaty, foldery, broszury, zaproszenia, teczki czy kalendarze, jak również wydruki wielkoformatowe. Po przetestowaniu dostępnych na rynku rozwiązań wybór właścicieli padł na foliarkę Matrix. Zakupione rozwiązanie pozwala drukarni wykonanie procesu laminowania we własnej siedzibie, bez ryzyka obniżenia jakości i strat czasu i kosztów na transport wydruków. Zapewnia to także większą elastyczność i obniża czas w obsłudze zleceń, z uwagi na bardzo szybkie zmiany formatów w urządzeniu i szybkie zmiany folii laminującej.

Urządzenie umożliwia laminowanie w maksymalnym formacie B2 i jest wyposażone w pneumatyczny, regulowany docisk papieru, intuicyjny panel pozwalający na ustawienie m.in. automatycznej zakładki i separacji arkuszy. Dzięki zastosowanym rozwiązaniom foliarka może być obsługiwana przez jednego operatora, dodatkowo może wykonywać przy zastosowaniu przystawki złocenie bezmatrycowe, co poszerza spektrum wykonywanych prac.

Urządzenie dostarczyła firma Grafmasz, będąca wyłącznym dystrybutorem maszyn tego producenta na rynku polskim.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu