Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Funkcjonalna drukarka do etykiet

Funkcjonalna drukarka do etykiet

Citizen Systems Europe – producent przenośnych drukarek do etykiet, drukarek paragonowych oraz fotograficznych, wznowił serię urządzeń CL-S700, wprowadzając na rynek nową, odświeżoną gamę rozwiązań – CL-S700III. Oferują one znane użytkownikom funkcjonalności i mechanikę, a dodatkowo zostały wyposażone w nowe dodatki, dzięki którym procesy drukowania są łatwiejsze i szybsze. Urządzenia są przeznaczone przede wszystkim dla branż: produkcyjnej, logistycznej i magazynowej.

Seria zawiera modele oferujące różną rozdzielczość druku (można wybrać model drukujący z prędkością 300 mm/s w rozdzielczości 203 dpi lub model pracujący z szybkością do 250 mm/s, 300 dpi) oraz opcjonalne nawijaki i odklejaki do etykiet.

Wszystkie urządzenia nowej serii są wyposażone w kolorowy ekran dotykowy LCD, który umożliwia wyświetlanie podglądu wydruku, dodawanie skrótów, uzyskiwanie dostępu do kreatora konfiguracji i korzystanie z samodzielnych formularzy. Kreator konfiguracji wyświetla instrukcje konfiguracji wraz z ilustracjami (co pomaga w szkoleniu nowych użytkowników i ułatwia korzystanie z urządzenia obecnym), a gdy wystąpi błąd, pomaga go odnaleźć i usunąć.

Dostępna jest także funkcja samodzielnych formularzy, pozwalająca na druk specjalnie sformatowanych etykiet bez podłączenia drukarki do komputera stacjonarnego. Wystarczy zapisać dane na karcie pamięci i włożyć ją do złącza hosta USB drukarki. Standardowo nowe urządzenia są wyposażone w elastyczne opcje łączności – potrójny interfejs z USB, LAN i gniazdo karty interfejsu, w którym można znaleźć dodatkowy interfejs, taki jak Wi-Fi, szeregowy i równoległy. Oprócz standardowych opcji interfejsu drukarki są wyposażona także w złącze hosta USB, do którego można podłączyć skanery, karty pamięci oraz inne urządzenia peryferyjne zgodne ze standardem USB.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie kilkuosobowa delegacja firmy Polkos – autoryzowanego dealera urządzeń marek Roland oraz Xenons – spędziła prawie dwa tygodnie w Chinach. W ramach współpracy z firmą Xenons przedstawiciele dystrybutora zwiedzili nowoczesne fabryki producenta, przyglądając się z bliska zaawansowanym procesom produkcyjnym i nowym technologiom; z zapoznali się również z najnowszymi produktami i prototypami maszyn, które dopiero będą wprowadzane na rynek.

6 czerwca 2024 r. w Hotelu Grzegorzewski w Tuszynie koło Łodzi odbyło się doroczne Walne Zebranie Sprawozdawcze Członków Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych (PIAP). Wydarzenie dla zrzeszonych w Izbie przedstawicieli branży artykułów promocyjnych z całej Polski zwieńczył uroczysty bankiet, podczas którego wręczono Jubileuszowe Statuetki PIAP 2024.

Kilkadziesiąt osób, reprezentujących kadrę zarządzającą drukarń wąskowstęgowych, wzięło udział w sympozjum zorganizowanym przez firmę Mark Andy z myślą o jej klientach z Polski. Wydarzenie odbyło się 9 maja br. w Zamku Topacz w Ślęzie. Złożyło się na nie kilka wystąpień, które – w odróżnieniu od wcześniejszych tego typu spotkań dla użytkowników maszyn amerykańskiego producenta – koncentrowały się nie tylko na aspektach rynkowych i technologicznych. Uczestnicy mieli bowiem okazję wysłuchać prezentacji na temat cyberbezpieczeństwa czy wykładu motywacyjnego.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.