Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Głębia i tekstura w płaskich grafikach

Głębia i tekstura w płaskich grafikach

Drytac, producent materiałów samoprzylepnych dla rynków druku wielkoformatowego i oznakowania, dodał do swojej gamy materiałów samoprzylepnych ReTac Textures opcję Woodgrain i ogłosił, że jest ona dostępna na całym świecie. Zaprojektowana w celu dodania głębi i tekstury płaskiej grafice polimerowa folia PVC ma matowe wykończenie imitujące drewno i jest wolna od ftalanów.

Wykończenie to sprawia, że ​​obrazy wykonane przy jego użyciu przyciągają wzrok, dzięki czemu sprawdzą się jako elementy wystroju wnętrz (grafiki ścienne czy niestandardowe fototapety) czy ekspozycji detalicznych lub grafiki targowej. Mogą być także wykorzystywane do wykończenia etykiet, naklejek czy wizytówek. Folia Drytac ReTac Textures Woodgrain, podobnie jak inne produkty z tej serii, zawiera specjalny klej, który ułatwia wielokrotne nakładanie i repozycjonowanie materiału bez pozostawiania śladów na podłożu i bez zmniejszania przyczepności. Folia ta ma grubość 150 mikronów i jest dostępna w szerokości do 1370 mm. Może być zadrukowywana w różnych technologiach – solwentowej, ekosolwentowej, lateksowej i UV. Jak zapewnia producent, tekstury ReTac Woodgrain są ognioodporne, oferują pięcioletnią trwałość wewnątrz i na zewnątrz oraz niezmienione właściwości w zakresie usuwania przez dwa lata.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Miło nam poinformować, że na naszej stronie internetowej jest już dostępny nasz plan wydawniczy na 2020 rok. Zachęcamy do sprawdzenia, jakie tematy przewodnie przygotowaliśmy dla Państwa i na jakich imprezach branżowych będzie można znaleźć „Świat DRUKU”. Mogą tutaj Państwo także znaleźć plan konferencji i szkoleń organizowanych przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o. w ramach Akademii Wiedzy.
Już teraz warto zarezerwować sobie z myślą o nich terminy w kalendarzu na 2020 rok!

W dniach 7–9 stycznia 2020 r. w przestrzeniach Messe Düsseldorf odbędzie się (po raz drugi w połączonej formule) największe w Europie wydarzenie branży marketingu, reklamy i komunikacji wizualnej – Międzynarodowe Targi Komunikacji Wizualnej viscom, Europejskie Targi Przemysłu Artykułów Reklamowych PSI oraz targi PromoTex.
Specjalnie dla Czytelników „Świata DRUKU” mamy kod promocyjny, uprawniający do bezpłatnego jednorazowego wstępu na to wydarzenie.

Z okazji 25-lecia polskiego oddziału firmy Agfa w warszawskim teatrze Capitol 28 listopada br. odbyło się spotkanie, podczas którego przypomniano najważniejsze wydarzenia w historii Agfa-Gevaert, również w kontekście działalności prowadzonej przez nią w naszym kraju. Nie zabrakło omówienia obecnej sytuacji firmy oraz przedstawienia planów na przyszłość. W uroczystym wydarzeniu wzięło udział blisko 200 gości z kraju i zagranicy, obecny był także „Świat DRUKU”.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.