Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / HP oferuje używane certyfikowane maszyny Indigo

HP oferuje używane certyfikowane maszyny Indigo

Firma HP Inc. ogłosiła uruchomienie programu HP Indigo Certified Pre-Owned (CPO), który pozwala na zakup maszyny z drugiej ręki, na której gwarancję daje sam producent. Pozwala to na nabycie wydajnej cyfrowej technologii przy znacznie mniejszym nakładzie początkowym. Portfolio CPO obejmuje rozwiązania do druku komercyjnego, druku etykiet i opakowań – model HP Indigo 10000 jest już dostępny, zaś HP Indigo 12000, HP Indigo 7000 i wąskowstęgowa seria 6000 mają być dostępne w najbliższych miesiącach.

Wszystkie oferowane maszyny są certyfikowane i odsprzedawane po przejściu rygorystycznego procesu regeneracji, dzięki czemu oferują – jak zapewnia producent –wszystkie zaawansowane korzyści technologii HP Indigo oraz niezawodną produkcję. W tym procesie maszyny są najpierw starannie wybierane i sprawdzane pod kątem lat pracy, zrealizowanych nakładów oraz stanu technicznego. Następnie specjaliści wymieniają dziesiątki części i modernizują każdy system, wgrywają nowe konfiguracje oprogramowania, w tym najnowszy cyfrowy interfejs (DFE) do obsługi zmiennych danych i łączności PrintOSX. Tak odnowione maszyny otrzymują sześciomiesięczną gwarancję. Ponadto w ramach programu CPO producent oferuje odbiór używanych maszyn Indigo i instację w nowych lokalizacjach.

„Nadszedł czas, aby zasiać ziarno wzrostu i zainwestować w rozwiązania, które oferują możliwości pracy o wysokiej wartości i rentowną przyszłość, dlatego właśnie wprowadzamy program HP Indigo CPO, rozszerzając opcje inwestycyjne dla dostawców usług druku, aby dołączyli do świata HP Indigo i uzyskali dostęp do wyjątkowych możliwości rozwoju, korzystając z zalet technologii HP Indigo LEP” – powiedział Haim Levit, dyrektor generalny HP Indigo.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Ze względu na drożejące surowce, koszty materiałów eksploatacyjnych i energii, ceny opakowań kartonowych mogą niebawem wzrosnąć nawet o kilkadziesiąt procent. Producenci obawiają się też ewentualnego wstrzymania dostaw prądu czy gazu dla firm produkujących surowce.

Firma Magenta Vision – europejski producent atramentów przeznaczonych dla branży druku wielkoformatowego i dystrybutor maszyn drukujących – organizuje 13 października br. w swojej siedzibie w Piasecznie dzień otwarty. Podczas spotkania, nad którym patronat medialny objął „Świat DRUKU”, zaprezentowane zostaną urządzenia z portfolio firmy, nie zabraknie wystąpień specjalistów, a jako główną atrakcję zaplanowano wizytę w pobliskiej drukarni Topcan, połączoną z pokazem pracy maszyny Teckwin Barracuda 5000 LED.

Mutoh wprowadza na rynek nowe atramenty MS 51 w konfiguracji CMYK. Jak podaje ich polski dystrybutor – firma Atrium Centrum Ploterowe – są to szybkoschnące, opłacalne w eksploatacji tusze umożliwiające druk w szerokiej gamie kolorystycznej do zastosowań wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.