Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / HP prezentuje nowe drukarki DeskJet Ink Advantage

HP prezentuje nowe drukarki DeskJet Ink Advantage

Firma HP rozszerzyła swoją ofertę nowych drukarek HP DeskJet Ink Advantage. Nowa linia umożliwia bezpośrednie drukowanie ze smartfonów, tabletów i komputerów osobistych oraz niższe koszty druku przy zachowaniu najwyższej jakości HP za sprawą tanich materiałów eksploatacyjnych.

Wprowadzając nowe urządzenia Ink Advantage, które łączą druk mobilny
z oryginalnymi wkładami atramentowymi HP, firma HP chce sprawić, że drukowanie stanie się bardziej ekonomiczne i przystępne dla użytkowników domowych oraz mikroprzedsiębiorstw.
• Urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One oferuje elastyczne, łatwe w użyciu funkcje druku w połączeniu z wielofunkcyjnym faksem.
• Urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 3635 e-All-in-One oferuje dobry jakościowo, ekonomiczny, bezprzewodowy druk zdjęć i dokumentów, skanowanie oraz kopiowanie z większości smartfonów, tabletów oraz komputerów osobistych podłączonych do internetu.
• Urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 4535 All-in-One oferuje niedrogi, mobilny druk ze smartfonów i tabletów podłączonych do internetu.
• Urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 4675 All-in-One łączy faks, automatyczny podajnik dokumentów oraz funkcje zwiększające produktywność z tanimi materiałami eksploatacyjnymi.
• Urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 5575 All-in-One umożliwia użytkownikom drukowanie ze smartfonów lub tabletów. W trzech prostych krokach pozwala na wydruku zdjęć dorównującym odbitkom z zakładu fotograficznego.
• Urządzenie HP DeskJet Ink Advantage 5645 All-in-One umożliwia użytkownikom drukowanie zdjęć dorównujących odbitkom z zakładu fotograficznego oraz dokumentów z preferowanego urządzenia mobilnego.
„Współczesne rodziny stają się bardziej mobilne i potrzebują niedrogich, łatwych w użyciu drukarek, dopasowanych do stylu życia, w którym sieć odgrywa coraz większą rolę — powiedział Stephen Nigro, starszy wiceprezes, Inkjet and Printing Solutions and Graphics Solutions Business, Printing and Personal Systems Group, HP — Czy chodzi o tablet w kuchni, czy o laptop w domowym biurze, nowa linia drukarek oferuje elastyczne rozwiązania i druk wysokiej jakości zarówno w projektach osobistych, jak i profesjonalnych”.

HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-One
HP DeskJet Ink Advantage 3835 All-in-one pozwala drukować więcej – mniejszym kosztem oraz oferuje intuicyjny sposób druku ze smartfonów lub tabletów. Urządzenie umożliwia niedrogi druk z wykorzystaniem wkładów atramentowych HP oraz usprawnia pracę za sprawą wszechstronnego skanera
i faksu.
HP Deskjet Ink Advantage 3635 All-in-One
HP Deskjet Ink Advantage 3635 All-in-One dzięki kompaktowej konstrukcji, pozwala na oszczędność miejsca oraz oferuje niedrogi druk bezprzewodowy, skanowanie oraz kopiowanie w domu lub w drodze do pracy. Użytkownicy mogą cieszyć się bezprzewodowym drukiem ze smartfona, tabletu lub komputera wszędzie tam gdzie są podłączoni do internetu. Deskjet Ink Advantage 3635 to doskonały sposób na oszczędzanie – tanie, oryginalne wkłady atramentowe HP umożliwiają drukowanie zdjęć dorównujących odbitkom z zakładu fotograficznego oraz idealnie ostrych dokumentów. Urządzenie oferuje również wszechstronne funkcje skanowania i kopiowania.
HP Deskjet Ink Advantage 4535 All-in-One
Stylowe, oszczędzające miejsce urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 4535
All-in-One to propozycja dla każdego, kto chce szybko i tanio drukować zdjęcia, kreatywne projekty i dokumenty. Użytkownicy mogą drukować bezprzewodowo ze smartfonów, tabletów i komputerów podłączonych do internetu oraz skanować bezpośrednio do urządzenia mobilnego za pomocą aplikacji HP Printer Control.
HP Deskjet Ink Advantage 4675 All-in-One
Nowe urządzenie HP Deskjet Ink Advantage 4675 All-in-One oferuje użytkownikom elastyczny, bezprzewodowy druk zdjęć i dokumentów ze smartfona lub tabletu oraz wszechstronne funkcje skanowania i kopiowania. Urządzenie wyposażone jest również w faks, automatyczny podajnik dokumentów oraz funkcje zwiększające produktywność. Z kolei tanie, oryginalne wkłady atramentowe HP umożliwiają drukowanie zdjęć dorównujących odbitkom z zakładu fotograficznego i idealnie ostrych dokumentów.
HP Deskjet Ink Advantage 5575 All-in-One
HP Deskjet Ink Advantage 4535 All-in-One umożliwia kilkuminutową instalację
w urządzeniu mobilnym, pozwaljącą drukować bezprzewodowo ze smartfona lub tabletu. Jak zapewnia producent, HP Ink Advantage 4535 nadaje się do projektów, zastosowań hobbystycznych i przygotowywania dokumentów biznesowych. Urządzenie drukuje bezmarginesowe zdjęcia dorównujące odbitkom z zakładu fotograficznego oraz wysokiej jakości dokumenty do użytku osobistego
i biznesowego.
HP Deskjet Ink Advantage 5645 All-in-One
HP Deskjet Ink Advantage 4535 All-in-One oferuje łatwy i niedrogi druk mobilny użytkownikom, którzy chcą drukować zdjęcia i dokumenty ze smartfonów
i tabletów.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Herzog & Heymann GmbH, należący od niedawna do Grupy Komori producent specjalistycznych urządzeń postpressowych, w tym falcerek (od miniaturowych do wielkoformatowych), systemów mailingowych, linii do produkcji ulotek farmaceutycznych, zaprezentował nowy SmartPACK 100, czyli automatyczny system pakowania ulotek farmaceutycznych.

Windmöller & Hölscher, producent maszyn i urządzeń do produkcji i przetwarzania opakowań giętkich, w dniach 24 i 25 czerwca br. zorganizował swoje pierwsze wirtualne targi. Ich celem była premierowa prezentacja technologii i produktów, których debiut rynkowy pierwotnie planowany był na targi branżowe Interpack i drupa; wydarzenia te z powodu pandemii zostały przełożone na wiosnę 2021 r. Wirtualne EXPO zakończyło się ogromnym sukcesem – w prowadzonych na żywo pokazach drukarek fleksograficznych i rotograwiurowych, różnorodnych webinariach i spotkaniach online wzięło udział ponad 2 tys. gości ze 120 krajów.

Nie ulega wątpliwości, że rok 2020 przysporzył znacznie więcej wyzwań, niż ktokolwiek mógł założyć u jego początku. Nadchodząca edycja targów Polagra (28 września – 1 października br.) będzie wyjątkowa z wielu względów. Grupa MTP, bazując na blisko stuletnim doświadczeniu, pracy sztabu specjalistów i przy ścisłej współpracy z Głównym Inspektoratem Sanitarnym zbudowała system rozwiązań i standardów, które nie tylko przyczyniają się do stworzenia bezpiecznej przestrzeni dla biznesu w sensie epidemicznym, ale także odpowiadają na potrzebę spotkań branży, tak istotnych w pełnym wyzwań okresie, gdy #WracamyDoGry.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.