Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / HP zwiększa możliwości platformy Jet Fusion 5200

HP zwiększa możliwości platformy Jet Fusion 5200

HP udostępniło nowe funkcje w zakresie profesjonalnego, przemysłowego druku 3D przy wykorzystaniu HP Jet Fusion 5200. Zwiększone możliwości produkcji seryjnej i masowej personalizacji dotyczą większej szybkości, zmniejszenia kosztów produkcji oraz dodania funkcji pozwalających na lepszą kontrolę poszczególnych zadań i drukarek. HP wprowadziło na rynek także nowe usługi mające wspierać klientów (xRServices) oraz rozwiązania sprzętowe (HP Automatic Unpacking Station).

Usługa xRServices, oparta na Microsoft Hololens 2, zapewnia 24-godzinny dostęp do wsparcia inżynierskiego lub treści wirtualnych w rzeczywistości mieszanej (Mixed Reality), umożliwiający rozwiązywanie problemów, szkolenia, naprawy i optymalizację procesów. Po założeniu zestawu słuchawkowego użytkownicy mogą natychmiast połączyć się z inżynierami HP i skorzystać z pomocy zdalnego asystenta, który może doradzić w każdej kwestii w dowolnym momencie produkcji poligraficznej. Ponadto klienci mogą skutecznie i samodzielnie rozwiązać problem dzięki zawsze dostępnym procedurom prowadzącym krok po kroku przez wybrany proces.

„Przedsiębiorstwa każdej wielkości i z każdej branży na nowo zastanawiają się nad tym, jak projektować, wytwarzać i masowo produkować towar, pamiętając przy tym o personalizacji i zrównoważonym rozwoju. Aby zwiększyć skalę produkcji i szybko oraz skutecznie dostarczać na rynek produkty dostosowane do indywidualnych potrzeb, firmy muszą mieć pewność, że rozwiązania z zakresu technologii addytywnej sprostają zapotrzebowaniu. Jesteśmy zaangażowani w innowacje i udoskonalanie naszych platform HP Metal Jet i Multi Jet Fusion. Wszystko po to, aby wspierać naszych partnerów produkcyjnych i klientów w przekraczaniu granic produkcji 3D” – powiedział Didier Deltort, kierujący działem personalizacji i druku 3D w HP.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Podczas zbliżających się targów Festiwal Marketingu (Warszawa, Hala Expo XXI, 14–15 września 2022 r.) firma Atrium Centrum Ploterowe zaprezentuje bogaty wybór maszyn ze swojego portfolio. Promowane rozwiązania są przeznaczone do różnorodnych zastosowań – m.in. do zadruku tkanin w technologii DTF, grafik wielkoformatowych, gadżetów. Co jeszcze zobaczymy na stoisku Atrium?

Europejska Federacja Producentów Tektury Falistej (FEFCO) ogłosiła, że nowy ślad CO2 dla tektury falistej wynosi 491 kg CO2e/t, wykazując znaczną poprawę w porównaniu z 531 kg CO2e/t w ocenie z roku 2018. Wynik ten odzwierciedla ciągłe wysiłki podejmowane przez europejską branżę tektury falistej i dostawców papieru w celu zmniejszenia ich wpływu na środowisko.

Grafmasz wprowadził do oferty kolejny model plotera tnącego marki Sinajet – 0912 MT. To zautomatyzowane urządzenie wyposażone w multigłowicę z różnymi narzędziami tnącymi oraz trzema narzędziami bigującymi z serwomechanizmem obsługuje arkusze o wymiarach 1220 × 900 mm i grubości nawet do 20 mm.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.