Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Heidelberg i MK Masterwork z nową składarko-sklejarką

Heidelberg i MK Masterwork z nową składarko-sklejarką

Fot. Heidelberg

13 marca br. podczas międzynarodowej konferencji prasowej firmy Heidelberger Druckmaschinen AG i MK Masterwork zaprezentowały przedstawicielom prasy branżowej z całego świata nowy, stworzony wspólnie model składarko-sklejarki, przeznaczony do produkcji opakowań – Diana Go. Spotkanie odbyło się w miejscowości Nové Město na Słowacji, gdzie MK Masterwork produkuje klejarki do folderów Diana.

W konferencji uczestniczyli przedstawiciele prasy branżowej oraz przedstawiciele firm produkujących opakowania, wśród których były takie, które podpisały już pierwsze umowy na te maszyny produkcyjne. Diana Go została opracowana przez zespół MK Masterwork na podstawie wymagań rynkowych firmy Heidelberg. Została przedstawiona jako ekonomiczna, elastyczna i produktywna maszyna klasy podstawowej, zajmująca stosunkowo niewielką powierzchnię (zaledwie 9 m długości), przeznaczona dla drukarń zarówno komercyjnych, jak i opakowaniowych. Nowy model stworzono z myślą o produkcji szerokiej gamy konwencjonalnych typów kartonów (straightline i lockbottom), jak również opcjonalnych (np. koperty i okładki na płyty CD). Diana Go osiąga maksymalną prędkość 250 m/min., wykorzystuje sprawdzone rozwiązania obecne w bardziej wydajnych składarko-sklejarkach serii Diana. Systemy klejenia, inspekcji oraz wyrzutnik, które opcjonalnie mogą być zintegrowane z urządzeniem, mają zapewnić najwyższą jakość pracy maszyny. Producent zapewnia również o atrakcyjnej stronie finansowej tego rozwiązania – atrakcyjna cena ma gwarantować szybki zwrot z inwestycji.

Diana Go uzupełnia portfolio maszyn do wykańczania produkowanych przez MK Masterwork i sprzedawanych oraz serwisowanych przez firmę Heidelberg. Niecałe dwa lata wcześniej na rynku zadebiutował wcześniejszy model – Diana Easy. Do zestawu obok tych dwóch modeli należą także: Diana Smart (o wydajności 450 m/min) oraz najbardziej zaawansowana technologicznie Diana X.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wielkanocny, rodzinny czas za nami, na horyzoncie majówka i spotkania w gronie przyjaciół, tymczasem zespół „Świata DRUKU” intensywnie pracuje nad majowym wydaniem naszego miesięcznika. Przygotowujemy je z myślą o nadchodzących wielkimi krokami targach FESPA Global Print Expo 2019 (Monachium, 14–17.05.2019 r.), targach Film Video Foto (Łódź, 23–25 maja) i Targach Plastpol (Kielce, 28–31 maja), na których będzie ono dystrybuowane.

Polski Drukarz, wydawca magazynu „Świat DRUKU” i organizator szkoleń i konferencji branżowych w ramach Akademii Wiedzy, zaprasza na 2. konferencję „Jak wzmocnić brandy? Projektowanie i produkcja innowacyjnego opakowania”, która odbędzie się 16 maja br. w sali konferencyjnej C w Centrum Expo XXI w Warszawie. Konferencja organizowana jest przy wsparciu firm MERCK, Reprograf-Grafikus i SCORPIO, partnerem wydarzenia jest spółka Multifol. Konferencja jest forum wymiany doświadczeń pomiędzy właścicielami marek, projektantami, agencjami reklamowymi, producentami opakowań, etykiet i materiałów promocyjnych oraz ich dostawcami.

Program wydarzenia zapowiada się niezwykle interesująco.

Już za trzy tygodnie, 14 maja br., w Monachium rozpoczną się targi druku wielkoformatowego, druku na tekstyliach i znakowania FESPA Global Print Expo 2019. Przypominamy, że specjalnie dla naszych Czytelników mamy dwa kody promocyjne, upoważniające do otrzymania bezpłatnego jednodniowego biletu wstępu na to wydarzenie. Wystarczy przy rejestracji na stronie FESPA Global Print Expo podać kod

FESH923 lub FESA931

Koszt biletu przy zakupie on-line bez użycia kodu promocyjnego wynosi 40 euro.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu