Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Igepa na targach RemaDays 2019

Igepa na targach RemaDays 2019

Podczas targów RemaDays (Nadarzyn, 13–15 lutego br.) Igepa Polska na dwóch stoiskach zaprezentuje zarówno swoje tegoroczne nowości i bestsellery, jak i przekrój oferty: plotery i urządzenia, płyty z tworzyw sztucznych, materiały elastyczne, atramenty do druku wielkoformatowego, wsparcie techniczne ploterów.

Wśród promowanych ploterów będzie można zobaczyć wielkoformatową drukarkę Canon Océ Colorado UV Gel (drukującą na szerokiej gamie mediów, odznaczającą się wysoką produktywnością, nowy poziom automatyzacji, niskimi kosztami operacyjnymi), ploter Flora UV LED flatbed XTRA 2512UV (urządzenie z głowicami Konica Minolta, o prędkości druku do 100m2/h, drukuje na materiałach do grubości do 100 mm o powierzchni zadruku: 2540 × 1220 mm), ploter Flora UV LED XTRA 2000H (hybryda drukująca na wyjątkowo szerokiej gamie materiałów, umożliwia druk zarówno na rolce, jak i na płasko), ponadto solwentowe plotery marki Roland: SolJet EJ-640 i Versa Express RF-640 oraz drukarka UV Roland Versa UV LEF-300.

Igepa zaprezentuje także sukcesywnie rozbudowywaną ofertę kompozytowych płyt Bildex oraz nowość z palramu – płyty Palboard. Są to wielowarstwowe płyty PVC z palramu o wytrzymałej i ultragładkiej powierzchni, która zapewnia doskonałą absorpcję atramentu w druku cyfrowym czy sitodruku. Jest łatwy w obróbce, może być frezowany i gięty jak aluminiowe płyty kompozytowe. Spośród mediów rolowych pokazywane będą folie Easy Print (do druku w wersji białej i transparentnej, z klejem trwałym i usuwalnym), laminaty Easy Guard i fototapety Avery Dennison (z klejem, gładkie i strukturalne o fakturach: stone, stucco, canvas).

Osobne stoisko Igepa Polska poświęci serwisowi urządzeń oraz atramentom Esprint – solwentowym, hard solwent, UV.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

…wiele wydarzeń, na które z niecierpliwością czekamy. Wrześniowe, polsko-angielskie wydanie „Świata DRUKU” przygotowujemy z myślą o 40. edycji targów Labelexpo Europe w Brukseli (24–27 września), gdzie będzie można je znaleźć na stoisku z prasą branżową. Numer ten będzie nam również towarzyszyć podczas targów Taropak i 4 Print w Poznaniu (30.09–3.10) oraz na organizowanej przez nas już po raz czternasty konferencji „Etykiety samoprzylepne – najnowsze technologie”, na którą zapraszamy Państwa do Czarnego Potoku w Krynicy-Zdroju (24–25.10).
Z tych powodów tematyka wiodąca czasopisma dotyczyć będzie etykiet i opakowań, a ściślej – produkcji i technik zadrukowywania opakowań i etykiet, opakowań z tektury falistej i litej, opakowań na żywność. Sporo miejsca w numerze poświęcimy także jednej z najpowszechniejszych technik zadruku opakowań – fleksografii. Warto zatem przy tej okazji zaprezentować swoją ofertę.

W czerwcu br. Digiprint został dystrybutorem na polskim rynku producenta maszyn do finishingu i przetwórstwa kartonu i tektury – firmy Highcon. Cyfrowe maszyny tnące i bigujące Highcon Euclid i Beam zostały stworzone z myślą o potrzebach technologii cyfrowej dla procesów post-print w przemyśle poligraficznym, a także o producentach opakowań, przetwórcach tektury falistej, kartonu czy drukowaniu komercyjnym.

Do zespołu Sharp Electronics dołączył Krzysztof Ukleja – doświadczony manager, specjalista od rozwiązań druku, visual i smart office. Wesprze dział marketingu produktowego i sprzedaży w rejonie Europy Centralnej i Wschodniej w zakresie zintegrowanych rozwiązań dla biur oraz rynków wertykalnych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu