Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Igepa na targach RemaDays 2019

Igepa na targach RemaDays 2019

Podczas targów RemaDays (Nadarzyn, 13–15 lutego br.) Igepa Polska na dwóch stoiskach zaprezentuje zarówno swoje tegoroczne nowości i bestsellery, jak i przekrój oferty: plotery i urządzenia, płyty z tworzyw sztucznych, materiały elastyczne, atramenty do druku wielkoformatowego, wsparcie techniczne ploterów.

Wśród promowanych ploterów będzie można zobaczyć wielkoformatową drukarkę Canon Océ Colorado UV Gel (drukującą na szerokiej gamie mediów, odznaczającą się wysoką produktywnością, nowy poziom automatyzacji, niskimi kosztami operacyjnymi), ploter Flora UV LED flatbed XTRA 2512UV (urządzenie z głowicami Konica Minolta, o prędkości druku do 100m2/h, drukuje na materiałach do grubości do 100 mm o powierzchni zadruku: 2540 × 1220 mm), ploter Flora UV LED XTRA 2000H (hybryda drukująca na wyjątkowo szerokiej gamie materiałów, umożliwia druk zarówno na rolce, jak i na płasko), ponadto solwentowe plotery marki Roland: SolJet EJ-640 i Versa Express RF-640 oraz drukarka UV Roland Versa UV LEF-300.

Igepa zaprezentuje także sukcesywnie rozbudowywaną ofertę kompozytowych płyt Bildex oraz nowość z palramu – płyty Palboard. Są to wielowarstwowe płyty PVC z palramu o wytrzymałej i ultragładkiej powierzchni, która zapewnia doskonałą absorpcję atramentu w druku cyfrowym czy sitodruku. Jest łatwy w obróbce, może być frezowany i gięty jak aluminiowe płyty kompozytowe. Spośród mediów rolowych pokazywane będą folie Easy Print (do druku w wersji białej i transparentnej, z klejem trwałym i usuwalnym), laminaty Easy Guard i fototapety Avery Dennison (z klejem, gładkie i strukturalne o fakturach: stone, stucco, canvas).

Osobne stoisko Igepa Polska poświęci serwisowi urządzeń oraz atramentom Esprint – solwentowym, hard solwent, UV.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W sklepie internetowym można kupić tańsze bilety na targi ICE Europe 2019, które odbędą się w Monachium w dniach 12–14 marca br. Koszt jednodniowego biletu wstępu na światową wystawę poświęconą przetwórstwu papieru, folii i folii metalizowanych zakupionego w sklepie internetowym wynosi 24 euro (dla porównania: 34 euro w kasie targów), a biletu na wszystkie dni targowe: 34 euro (50 euro w kasie targów). Link do strony sklepu TUTAJ.

Meech International zademonstruje podczas ICE Europe 2019 (Monachium, 12–14 marca 2019 r.), w jaki sposób sprzęt do kontroli elektrostatyczności oraz czyszczenia wstęgi umożliwia przetwórcom produkcję materiałów najwyższej jakości. Niedawno opracowane i już udostępnione urządzenie Meech – Hyperion SmartControl, będzie prezentowane obok serii belek jonizujących Hyperion (w tym 971IPS, 929IPS i 924IPS) oraz serii bezkontaktowych i kontaktowych urządzeń do czyszczenia wstęgi.

Xerox poinformował o globalnej dostępności dwóch nowych modeli kolorowych drukarek A3 VersaLink C8000 oraz C9000. Nowe urządzenia, zaprojektowane dla średnich i dużych grup roboczych, oferują personalizację wydruków i bezpieczną, bezprzewodową pracę, oraz – jak zapewnia producent – zapewniają profesjonalną jakość barw i niezawodność przy zachowaniu przystępnych kosztów eksploatacji. Ponadto model C9000 jest wyposażony w precyzyjne narzędzia do zarządzania kolorem, większą elastyczność nośników i zwiększoną produktywność, co jest niezbędne przy pracy graficznej.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu