Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Igepa na targach RemaDays 2019

Igepa na targach RemaDays 2019

Podczas targów RemaDays (Nadarzyn, 13–15 lutego br.) Igepa Polska na dwóch stoiskach zaprezentuje zarówno swoje tegoroczne nowości i bestsellery, jak i przekrój oferty: plotery i urządzenia, płyty z tworzyw sztucznych, materiały elastyczne, atramenty do druku wielkoformatowego, wsparcie techniczne ploterów.

Wśród promowanych ploterów będzie można zobaczyć wielkoformatową drukarkę Canon Océ Colorado UV Gel (drukującą na szerokiej gamie mediów, odznaczającą się wysoką produktywnością, nowy poziom automatyzacji, niskimi kosztami operacyjnymi), ploter Flora UV LED flatbed XTRA 2512UV (urządzenie z głowicami Konica Minolta, o prędkości druku do 100m2/h, drukuje na materiałach do grubości do 100 mm o powierzchni zadruku: 2540 × 1220 mm), ploter Flora UV LED XTRA 2000H (hybryda drukująca na wyjątkowo szerokiej gamie materiałów, umożliwia druk zarówno na rolce, jak i na płasko), ponadto solwentowe plotery marki Roland: SolJet EJ-640 i Versa Express RF-640 oraz drukarka UV Roland Versa UV LEF-300.

Igepa zaprezentuje także sukcesywnie rozbudowywaną ofertę kompozytowych płyt Bildex oraz nowość z palramu – płyty Palboard. Są to wielowarstwowe płyty PVC z palramu o wytrzymałej i ultragładkiej powierzchni, która zapewnia doskonałą absorpcję atramentu w druku cyfrowym czy sitodruku. Jest łatwy w obróbce, może być frezowany i gięty jak aluminiowe płyty kompozytowe. Spośród mediów rolowych pokazywane będą folie Easy Print (do druku w wersji białej i transparentnej, z klejem trwałym i usuwalnym), laminaty Easy Guard i fototapety Avery Dennison (z klejem, gładkie i strukturalne o fakturach: stone, stucco, canvas).

Osobne stoisko Igepa Polska poświęci serwisowi urządzeń oraz atramentom Esprint – solwentowym, hard solwent, UV.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy Państwu dużo spokoju, ciepła, wielu rodzinnych chwil i wytchnienia od codziennych trosk, a także mokrego i radosnego śmigusa dyngusa!

Zespół "Świata DRUKU”

Położony na obrzeżach Zurychu start-up Label Center u progu swej działalności zainwestował w zakup jednoprzebiegowej, cyfrowej maszyny do druku w technologii inkjet Durst Tau 330E. Po roku pracy właściciel szacuje, że dzięki niej w ciągu kolejnych pięciu lat będzie mógł potroić liczbę pracowników.

Ritrama zaprezentowała nową srebrną, metalizowaną folię polietylenową – Shiny. Powstała ona z myślą o produkcji etykiet aplikowanych na opakowania giętkie stosowane w sektorze premium produktów kosmetycznych i pielęgnacyjnych, które często wymagają bogatych i dekoracyjnych etykiet o zaskakującej kolorystyce i najwyższych parametrach technicznych.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu