Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Inteligentne okulary Comexi z łącznością zdalną

Inteligentne okulary Comexi z łącznością zdalną

Fot. Comexi

Comexi, dostawca rozwiązań dla sektora elastycznych opakowań, poinformował o wdrożeniu inteligentnych okularów ze zdalną łącznością, które umożliwiają wymianę informacji między klientami a działem wsparcia producenta w czasie rzeczywistym i z podglądem pola widzenia użytkownika maszyny. Remote Support z inteligentnymi okularami to system komunikacji zapewniający pomoc techniczną w systemie 24/7, co pomaga skrócić czas przestoju maszyny i znacznie poprawia wydajność produkcji.

System umożliwia prowadzenie wideokonferencji bez użycia rąk, identyfikację części zamiennych (ekspert może używać zdalnego czerwonego wskaźnika, który precyzyjnie wskazuje operatorowi maszyny dany element). Ekspert może także „przechwytywać” ramkę połączenia wideo, a także wpisywać do niej notatki i odsyłać do operatora; w ten sam sposób operator może przeglądać pliki tekstowe (z tłumaczeniem), obrazy, schematy w formacie PDF, a także inne dokumenty wysłane z działu pomocy technicznej. Dzięki inteligentnym okularom klient może łatwo połączyć się z usługami Comexi Cloud – ta nowoczesna platforma cyfrowa oferuje najlepsze narzędzia do podejmowania decyzji i usprawnia zadania operacyjne. Klienci są w stanie śledzić produkcję w czasie rzeczywistym i znać automatycznie generowane wskaźniki dla każdego zlecenia. Comexi Cloud umożliwia klientom dostęp do danych historycznych i analizę produkcji, co pozwala na łatwe wykrywanie błędów, jak również możliwości ich naprawy. Platforma zawiera ponadto usługę zakupów online – klienci mogą szybko zidentyfikować wymagające wymiany komponenty urządzeń i sprawnie je zamówić z dostawą do zakładu.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma EFI poinformowała o zmianie dyrektora generalnego – stanowisko to ze skutkiem natychmiastowym objął Jeff Jacobson, związany z branżą od 30 lat. Zastąpi on Billa Muira, który ustępuje z powodów osobistych.

Drukarnia DMK Studio z Lublina zainstalowała w ostatnim czasie foliarkę Matrix angielskiej firmy Vivid Laminating. Urządzenie charakteryzuje się kompaktową budową, bardzo krótkim czasem zmiany folii laminującej i do złocenia oraz intuicyjną obsługą.

Obecne na rynku od kilku lat atramenty Mutoh UMS, wprowadzone wraz z serią ploterów serii ValueJet X, teraz mogą być używane także przez właścicieli ploterów marki Mimaki. Wśród ich najważniejszych zalet należy wymienić żywiczną formułę, ekologiczność potwierdzoną certyfikatem Indoor Air Comfort, szeroki gamut umożliwiający druk korporacyjnych barw, hermetyczność oraz bezpieczeństwo.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu