Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Interket ponownie wybiera maszynę MPS

Interket ponownie wybiera maszynę MPS

W brytyjskim zakładzie w Whaley Bridge, produkującym etykiety, należącym do grupy Interket, rozpoczęła pracę nowa, ośmiokolorowa, w pełni zautomatyzowana maszyna fleksograficzna MPS EFA 530. Jest to już siódme rozwiązanie tej marki w grupie Interket i trzecie w Wielkiej Brytanii.

Przedsiębiorstwo wyróżnia się na rynku dzięki temu, że produkcję opiera na samoprzylepnych materiałach laminowanych wytwarzanych we własnym zakresie. Vince Hughes, kierownik ds. produkcji i technologii w Interket UK, podkreśla: „Ponieważ jesteśmy samowystarczalni w zakresie powlekania materiałów etykietowych, możemy zrealizować najbardziej specjalistyczne zamówienia naszych klientów i zawsze mamy pewność co do ich jakości. Jednak droga, by to osiągnąć, nie zawsze była łatwa. Kiedy szukaliśmy maszyn, które mogłyby nam w tym pomóc, tylko MPS oferował odpowiednie rozwiązania. Dzięki nim mogliśmy ze stałą prędkością i wysoką jakością zadrukowywać i przetwarzać materiały na specjalne zamówienia”. Jak dodaje, decyzja o najnowszej inwestycji była podyktowana potrzebą zwiększenia możliwości produkcyjnych drukarni, a pozytywne doświadczenia z poprzednio zainstalowanymi maszynami firmy MPS skłoniły Interket UK do wyboru kolejnej maszyny tego producenta: „Cieszymy się, że mamy tak dobre relacje z MPS, naszym dostawcą maszyn, z którym łączy nas długofalowa strategia partnerstwa, i z którym chcemy budować pomyślną przyszłość”.

W podobnym tonie wypowiada się Tim Pattison, dyrektor ds. sprzedaży Interket UK: „Dzięki nowej inwestycji chcemy nie tylko zwiększyć nasze moce produkcyjne w zakresie etykiet samoprzylepnych, ale planujemy też rozbudowanie portfolio w kategorii etykiet zabezpieczanych i rozszerzenie działalności na nowe rynki. Rozważamy m.in. produkcję etykiet typu booklet”.

Umowę dotyczącą zakupu maszyny MPS przez Interket podpisano podczas targów Labelexpo Europe 2019.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma HP poinformował, że z dniem 1 października br. Andrzej Sowiński objął stanowisko dyrektora zarządzającego HP Inc Polska. Będzie on odpowiedzialny za kierowanie polskim odziałem organizacji, a także za dalszy rozwój firmy – ma odegrać kluczową rolę w realizacji wieloletniego planu HP, którego celem jest umocnienie pozycji lidera firmy na rynku komputerów osobistych i rozwiązań drukujących, a także dalsza transformacja (zarówno rynku druku 3D, jak i graficznego).

Sukcesywnie powiększa się lista firm, które rezygnują z udziału w przyszłorocznych targach drupa (Düsseldorf, 20–28 kwietnia 2021 r.). O swojej decyzji wycofania się z wystawy poinformowała także firma EFI, uzasadniając ją koniecznością zachowania ostrożności i zadbania o zdrowie pracowników, klientów obecnych i potencjalnych oraz partnerów. Jednocześnie producent zapewnia, że po ustąpieniu pandemii wróci do udziału w imprezach o tradycyjnej formule.

Firma Epson przedstawiła urządzenie ML-8000 – bazowy model z serii Monna Lisa, przeznaczony dla branży tekstylnej. Jak podaje producent, urządzenie nowej generacji oferuje wysoką jakość wydruków, wydajność, stabilną i niezawodną pracę przy minimum przestojów, jest przy tym prosta w obsłudze i przystępna cenowo. Drukarka, wyposażona w osiem nowoczesnych głowic PrecisionCore, drukuje z prędkością 155 m2 na godzinę (600 × 600 dpi – 2 pass*1).

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.