Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Interket ponownie wybiera maszynę MPS

Interket ponownie wybiera maszynę MPS

W brytyjskim zakładzie w Whaley Bridge, produkującym etykiety, należącym do grupy Interket, rozpoczęła pracę nowa, ośmiokolorowa, w pełni zautomatyzowana maszyna fleksograficzna MPS EFA 530. Jest to już siódme rozwiązanie tej marki w grupie Interket i trzecie w Wielkiej Brytanii.

Przedsiębiorstwo wyróżnia się na rynku dzięki temu, że produkcję opiera na samoprzylepnych materiałach laminowanych wytwarzanych we własnym zakresie. Vince Hughes, kierownik ds. produkcji i technologii w Interket UK, podkreśla: „Ponieważ jesteśmy samowystarczalni w zakresie powlekania materiałów etykietowych, możemy zrealizować najbardziej specjalistyczne zamówienia naszych klientów i zawsze mamy pewność co do ich jakości. Jednak droga, by to osiągnąć, nie zawsze była łatwa. Kiedy szukaliśmy maszyn, które mogłyby nam w tym pomóc, tylko MPS oferował odpowiednie rozwiązania. Dzięki nim mogliśmy ze stałą prędkością i wysoką jakością zadrukowywać i przetwarzać materiały na specjalne zamówienia”. Jak dodaje, decyzja o najnowszej inwestycji była podyktowana potrzebą zwiększenia możliwości produkcyjnych drukarni, a pozytywne doświadczenia z poprzednio zainstalowanymi maszynami firmy MPS skłoniły Interket UK do wyboru kolejnej maszyny tego producenta: „Cieszymy się, że mamy tak dobre relacje z MPS, naszym dostawcą maszyn, z którym łączy nas długofalowa strategia partnerstwa, i z którym chcemy budować pomyślną przyszłość”.

W podobnym tonie wypowiada się Tim Pattison, dyrektor ds. sprzedaży Interket UK: „Dzięki nowej inwestycji chcemy nie tylko zwiększyć nasze moce produkcyjne w zakresie etykiet samoprzylepnych, ale planujemy też rozbudowanie portfolio w kategorii etykiet zabezpieczanych i rozszerzenie działalności na nowe rynki. Rozważamy m.in. produkcję etykiet typu booklet”.

Umowę dotyczącą zakupu maszyny MPS przez Interket podpisano podczas targów Labelexpo Europe 2019.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Już wkrótce, w dniach 6–8 marca 2020 r. w Rabce-Zdroju odbędzie się XVII Ogólnopolska Studencko-Doktorancka Konferencja Naukowa „Warsztaty Młodych Edytorów”. Wydarzenie to łączy młodych, początkujących studentów oraz doświadczonych naukowców. Tematy wystąpień i warsztatów, odbywających się w ramach konferencji, obejmują zarówno edytorstwo tradycyjne, jak i redakcję tekstów, projektowanie publikacji drukowanych i elektronicznych, a także typografię i design. „Świat DRUKU” jest patronem medialnym konferencji.

3 marca br. w Nadarzynie odbędzie się III konferencja „Jak wzmocnić brandy? Innowacyjne opakowania”, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Wszystkich zainteresowanych udziałem w konferencji zachęcamy do rejestracji za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego.

Kilkanaście godzin warsztatów i prezentacji w strefach workShops, dwie konferencje: LabelInnovations oraz Packaging [R]evolutions, dziesięć stref tematycznych, wystawa unikatowych puszek WOŚP z ostatnich 22 lat, czy innowacyjne rozwiązania tj. druk światła. Wszystkich zainteresowanych produkcją, dystrybucją, zakupem, designem, projektowaniem opakowań zapraszamy na Międzynarodowe Targi Opakowań Packaging Innovations, które w dniach 1–2 kwietnia 2020 r. odbędą się w EXPO XXI Warszawa. Szczegóły na stronie: www.packaginginnovations.pl.

Informacja promocyjna

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych w zestawieniach - przygotowywane przez nasze studio graficzne (wym. 180 x 40 mm)
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.