Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Kiian Digital wprowadza nowe farby do tekstyliów

Kiian Digital wprowadza nowe farby do tekstyliów

Na targach Heimtextil, odbywających się od 9 do 12 stycznia we Frankfurcie nad Menem, Kiaan Digital zaprezentuje nowe farby dyspersyjne Digistar Bravo przeznaczone do bezpośredniego drukowania tekstyliów, kompatybilne z głowicami drukującymi Kyocera. Firma Kiian Digital, będąca częścią włoskiej JK Group, pokaże na targach także tusze pigmentowe opracowane dla przemysłu tekstylnego, m.in. Digistar K-Choice, oraz pełną gamę tuszów sublimacyjnych.

Alessandra Borghi, menedżer sprzedaży, Kiian Digital: „Konsumenci dążą do personalizacji wystroju wnętrz swoich domów i miejsc pracy. Zadaniem specjalistów z branży tekstylnej jest wcielić ich oczekiwania w życie. Cyfrowy druk z farbami Digistar Bravo daje drukarzom możliwość tworzenia wyjątkowych kombinacji kolorów i wzorów. Dzięki wdrożeniu programu zgodności z normami dla wyrobów tekstylnych, produkty Kiian Digital umożliwiają tworzenie trwałych nadruków w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. W ostatnim czasie poczyniliśmy znaczne postępy na tym polu. Jeden z tuszów Kiian, legitymujący się certyfikatem Eco Passport trafił do zestawienia bezpiecznych chemikaliów ZDHC Chemical Gateway (Zero Discharge of Hazardous Chemicals)”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Wczoraj (15 maja) gościliśmy w łódzkim Bionanoparku na premierze nowego modelu drukarki 3D Ultimaker S5. Na relację z tego wydarzenia zapraszamy do jednego z kolejnych wydań "Świata DRUKU". Natomiast zainteresowanych technologiami przyrostowymi zachęcamy do wzięcia udziału w szkoleniu organizowanym przez dystrybutora urządzeń Ultimaker – firmę get3D.

Miło nam zaprosić Państwa na tegoroczną, siódmą już edycję konferencji „Tektura falista – najnowsze technologie”, organizowaną przez wydawnictwo Polski Drukarz sp. z o.o., wydawcę miesięcznika „Świat DRUKU” w ramach Akademii Wiedzy. Tym razem spotkamy się w dniach 14–15 czerwca br. w Centrum Konferencyjno-Hotelowym Delicjusz w Trzebawiu k. Poznania, ul. Poznańska 1.

Drodzy Czytelnicy,

po dwóch miesiącach wyjątkowo intensywnej pracy nad numerami kwietniowym i majowym zaczynamy już przygotowania do wydania czerwcowego. „Świat DRUKU” – zgodnie ze swoją dewizą – stara się dotrzeć wszędzie, tymczasem późna wiosna to czas wielu wydarzeń branżowych...

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu