Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Kiian Digital wprowadza nowe farby do tekstyliów

Kiian Digital wprowadza nowe farby do tekstyliów

Na targach Heimtextil, odbywających się od 9 do 12 stycznia we Frankfurcie nad Menem, Kiaan Digital zaprezentuje nowe farby dyspersyjne Digistar Bravo przeznaczone do bezpośredniego drukowania tekstyliów, kompatybilne z głowicami drukującymi Kyocera. Firma Kiian Digital, będąca częścią włoskiej JK Group, pokaże na targach także tusze pigmentowe opracowane dla przemysłu tekstylnego, m.in. Digistar K-Choice, oraz pełną gamę tuszów sublimacyjnych.

Alessandra Borghi, menedżer sprzedaży, Kiian Digital: „Konsumenci dążą do personalizacji wystroju wnętrz swoich domów i miejsc pracy. Zadaniem specjalistów z branży tekstylnej jest wcielić ich oczekiwania w życie. Cyfrowy druk z farbami Digistar Bravo daje drukarzom możliwość tworzenia wyjątkowych kombinacji kolorów i wzorów. Dzięki wdrożeniu programu zgodności z normami dla wyrobów tekstylnych, produkty Kiian Digital umożliwiają tworzenie trwałych nadruków w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. W ostatnim czasie poczyniliśmy znaczne postępy na tym polu. Jeden z tuszów Kiian, legitymujący się certyfikatem Eco Passport trafił do zestawienia bezpiecznych chemikaliów ZDHC Chemical Gateway (Zero Discharge of Hazardous Chemicals)”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Fujifilm poinformowała o wprowadzeniu na rynek Jet Press 750S – trzeciej generacji arkuszowej maszyny inkjetowej w formacie B2, będącej – jak zapewnia producent – najszybszym rozwiązaniem na rynku w swojej klasie. Uwzględnia ona szereg udoskonalonych i wzbogaconych funkcji oraz parametrów, znanych z modelu Jet Press 720S.

Inwestycja w urządzenie do lakierowania wybiórczego UV 3D Duplo DuSense DDC-810 to jeden z kroków firmy Badge4U, by zaproponować rynkowi nowe podejście do małego znaczka reklamowego i innych oferowanych przez siebie produktów.

W dniach 12–14 marca 2019 r. na terenie Munich Trade Fair Centre w Niemczech odbędzie się czwarta edycja targów CCE International – jedynej w Europie wystawy handlowej z dziedziny produkcji oraz obróbki tektury falistej i kartonu. Równocześnie odbędą się już po raz jedenasty targi poświęcone obróbce papieru, foli i taśm – ICE Europe.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu