Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Kiian Digital wprowadza nowe farby do tekstyliów

Kiian Digital wprowadza nowe farby do tekstyliów

Na targach Heimtextil, odbywających się od 9 do 12 stycznia we Frankfurcie nad Menem, Kiaan Digital zaprezentuje nowe farby dyspersyjne Digistar Bravo przeznaczone do bezpośredniego drukowania tekstyliów, kompatybilne z głowicami drukującymi Kyocera. Firma Kiian Digital, będąca częścią włoskiej JK Group, pokaże na targach także tusze pigmentowe opracowane dla przemysłu tekstylnego, m.in. Digistar K-Choice, oraz pełną gamę tuszów sublimacyjnych.

Alessandra Borghi, menedżer sprzedaży, Kiian Digital: „Konsumenci dążą do personalizacji wystroju wnętrz swoich domów i miejsc pracy. Zadaniem specjalistów z branży tekstylnej jest wcielić ich oczekiwania w życie. Cyfrowy druk z farbami Digistar Bravo daje drukarzom możliwość tworzenia wyjątkowych kombinacji kolorów i wzorów. Dzięki wdrożeniu programu zgodności z normami dla wyrobów tekstylnych, produkty Kiian Digital umożliwiają tworzenie trwałych nadruków w zgodzie z ideą zrównoważonego rozwoju. W ostatnim czasie poczyniliśmy znaczne postępy na tym polu. Jeden z tuszów Kiian, legitymujący się certyfikatem Eco Passport trafił do zestawienia bezpiecznych chemikaliów ZDHC Chemical Gateway (Zero Discharge of Hazardous Chemicals)”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W ostatnim czasie w warszawskiej drukarni Lotos Poligrafia rozpoczęła pracę automatyczna bigówka listwowa Bacciottini PIT Stop DG Line 8000 Touch Screen. Urządzenie dostarczyła firma Avargraf, będąca dystrybutorem tych urządzeń na polskim rynku. Wśród jej najważniejszych właściwości wymienia się możliwość pracy na dużym zakresie gramatur, minimalną odległość między bigami oraz szybkość działania.

Wprowadzenie z początkiem 2018 roku podwyżki cen farb dla przemysłu opakowaniowego grupa Flint uzasadnia eskalacją kosztów pozyskiwania surowców. Na przełomie roku rynek surowców pozostaje niestabilny i nic nie wskazuje na to, że presja cenowa zmniejszy się po wejściu w 2018 rok. Przedstawicielstwa grupy Flint są obecnie na etapie ustalania wartości wzrostu cen produktów na poszczególnych rynkach.

Jeden z wiodących światowych producentów masy celulozowej, papierów specjalistycznych, opakowaniowych, graficznych i biomateriałów - firma Sappi – przejęła od holdingu Cham Paper Group (CPG) jeden z podmiotów, specjalizujący się w produkcji papierów specjalistycznych. Transakcja o wartości niemal 150 milionów dolarów obejmuje przejęcie należących do CPG papierni Carmignano i Condino we Włoszech, przedsiębiorstwa zajmującego się obrazowaniem cyfrowym z siedzibą w szwajcarskim Cham, wszystkich marek i know-how.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu