Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Kolorowe papiery dla opakowań luksusowych

Kolorowe papiery dla opakowań luksusowych

Fot. Lessebo Paper

Firma Lessebo Paper zaprezentowała nową serię przyjaznych dla środowiska papierów kolorowych, przeznaczonych dla rynku opakowań luksusowych. Lessebo Colours to rodzina produktów w 48 unikalnych kolorach pełnych niuansów barwnych – od eleganckich odcieni zieleni po energetyczne odcienie żółci. To odpowiedź producenta na duże zapotrzebowanie sektora opakowań na ekskluzywne wyróżniające się na tle konkurencji papiery.

„Właściciele marek luksusowych dbają, by doświadczenie klienta było zawsze pozytywne, a opakowanie ma pierwszorzędne znaczenie, ponieważ stanowi integralny składnik marki. W czasie rozrostu handlu elektronicznego ma to szczególne znaczenie. Przemysł papierniczy wykazuje zdrowy wzrost, szczególnie na rynku opakowań luksusowych. Duża część papieru w opakowaniach luksusowych jest wykonana z papieru kolorowego, dlatego wprowadziliśmy nową gamę Lessebo Colours, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu rynku na przyjazne dla środowiska papiery kolorowe” – mówi Jens Olson, prezes Lessebo Paper.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.