Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Konica Minolta rozszerza rodzinę bizhub i-Series

Konica Minolta rozszerza rodzinę bizhub i-Series

Firma Konica Minolta rozszerzyła ofertę sprzętu drukującego z nowej rodziny bizhub i-Series (o wprowadzeniu na rynek tej serii pisaliśmy TUTAJ) o cztery kolejne modele: monochromatyczne drukarki A4 bizhub 4000i oraz bizhub 5000i, a także urządzenia All in One (AiO) bizhub 4020i i bizhub 5020i. Dzięki nowoczesnemu wzornictwu i funkcjom zapewniającym bezpieczeństwo, szybkie i niezawodne drukarki z nowej serii mogą być wykorzystywane w biurach każdej wielkości.

Monochromatyczne urządzenia Konica Minolta bizhub 4000i i bizhub 5000i zapewniają drukowanie A4 z szybkością 40 str./min (bizhub 4000i) lub 50 str./min (bizhub 5000i). Zapewniają wysoką wydajność dzięki pamięci RAM o pojemności odpowiednio 256 i 512 MB. Inteligentne funkcje, takie jak Wi-Fi Direct, ułatwiają drukowanie bezpośrednio z urządzeń przenośnych. Dzięki możliwości blokady wybranych funkcji dla nieuprawnionych użytkowników zapewniana jest także ochrona drukowanych dokumentów. Ponadto, w modelu bizhub 5000i możliwe jest uwierzytelnianie na podstawie informacji zgromadzonych w środowisku Active Directory oraz za pomocą kart zbliżeniowych.

Urządzenia wielofunkcyjne bizhub 4020i i bizhub 5020i to monochromatyczne drukarki A4 zapewniające także funkcje kopiowania, skanowania i faksowania. Prędkość drukowania wynosi do 40 str./min w bizhub 4020i oraz 50 str./min w bizhub 5020i. Obsługę dodatkowych funkcji zapewnia pamięć 256 MB w bizhub 4020i i 1 GB w bizhub 5020i. Modele AIO zapewniają także drukowanie bezpośrednio z urządzeń przenośnych, a dodatkowo w bizhub 5020i możliwe jest skanowanie dwustronne.

„Najnowsza generacja sprzętu bizhub i-Series uzupełnia naszą ofertę kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A3. Rozwiązania z nowej serii przeznaczone są dla nowoczesnego biura każdej wielkości. Dzięki nim nasi klienci mogą osiągać lepsze wyniki, a ich pracownicy bezproblemowo wykonywać pracę wysokiej jakości tak wygodnie i szybko, jak to możliwe” – wskazuje Kacper Cieplik, Product Manager w firmie Konica Minolta Business Solutions Polska.

Nowe urządzenia są już dostępne w sprzedaży. Zastąpią one wybrane modele obecne wcześniej w ofercie producenta. Drukarka bizhub 4000i jest następcą bizhub 3602P, a bizhub 4020i zastępuje bizhub 3622. Ponadto bizhub 5000i zastępuje modele bizhub 4402P oraz bizhub 4702P, zaś urządzenie bizhub 5020i zastąpi bizhub 4422.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

Firma Heidelberger Druckmaschinen AG poinformowała o decyzji wycofania się z przyszłorocznych targów drupa. Głównym powodem jest pandemia Covid-19 i jej skutki – ograniczenia w przemieszczaniu się i gromadzeniu, restrykcje higieniczne oraz niemożność przewidzenia, jak sytuacja epidemiczna będzie wyglądała w przyszłym roku. Jednocześnie koncern informuje, że zamierza skupić się na organizacji Tygodni Innowacji w centrum pokazowym w Wiesloch-Walldorf, co ma związek z coraz krótszym czasem wprowadzania nowości na rynek. Pierwszy cykl prezentacji, które będą dostępne także online, odbędzie się w październiku br.

Intensywnie pracujemy nad kolejnym, lipcowo-sierpniowym wydaniem „Świata DRUKU”, do którego współtworzenia serdecznie Państwa zapraszamy. Tradycyjnie powrócimy w nim do tematyki druku mało- i wielkoformatowego, druku na żądanie, druku na tekstyliach, upominków reklamowych. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy sitodruku, druku sublimacyjnego i tampondruku. Omówimy również najnowsze trendy na rynku upominków reklamowych. Wydanie to będzie wraz z nami obecne na targach FestiwalDruku.pl (9–10.09) oraz w Madrycie na targach FESPA Global Print Expo (6–8.10).

Letniemu wydaniu „Świata DRUKU” będzie towarzyszyć specjalny dodatek pt.: „Opakowania i etykiety XXI wieku – zrównoważone, funkcjonalne, bezpieczne, piękne”. Znajdą się w nim informacje o technologiach, maszynach, materiałach, które pomogą rozruszać biznesy po koronawirusowym szoku. Publikacja ta będzie dostępna podczas wydarzeń, w których weźmiemy udział, przynajmniej do końca tego roku. Pierwsze z nich to: FestiwalDruku.pl, Forum Fleksograficzne PIF (14–15.09), Konferencja „Tektura falista – najnowsze technologie” (24–25.09), jak również targi Packaging Innovations (24–25.09).
Zapraszamy do współpracy!

Stowarzyszenie FESPA poinformowało, że przeniesiona z marca br. na październik tegoroczna edycja FESPA Global Print Expo oraz towarzyszących im targów European Sign Expo and Sportswear Pro w Madrycie nie odbędzie się. Ryzyko związane z pandemią covid-19 jest zbyt duże, a sytuacja gospodarcza w wielu krajach nie ustabilizowała się dostatecznie, by można było myśleć o organizacji tak dużej imprezy. Kolejna zapowiadana data to 9–12 marca 2021 r. Zmieni się również miejsce targów – po kilku latach branża wróci do Amsterdamu, do RAI Exhibition Centre.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.