Home / Czytelnia / Z ostatniej chwili / Technologie / Labelprint24 z dwiema nowymi maszynami do druku cyfrowego

Labelprint24 z dwiema nowymi maszynami do druku cyfrowego

Fujifilm Jet Press 750S High Speed

Drukarnia internetowa Labelprint24, dostawca produktów opakowaniowych, zainwestowała niedawno w dwie maszyny do druku cyfrowego firmy Fujifilm, by zwiększyć moce produkcyjne i skrócić czas realizacji zleceń. Jedna z nich to model Jet Press 750S High Speed z nową opcją zwiększającą wysokość stosu podawania i odbierania (dodatkowe 300 mm wysokości stosu oznacza wzrost pojemności o 37%). Labelprint24 jest pierwszym użytkownikiem tak doposażonej maszyny. Drugie urządzenie to tonerowa maszyna do druku produkcyjnego – Revoria Press PC1120.

Labelprint24 to spółka zależna All4Labels – jednej z największych na świecie firm działających w branży etykiet. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w niemieckim Zeithain niedaleko Drezna, swoje przedstawicielstwa ma także w Polsce, Czechach, Szwajcarii i Francji. Firma oferuje różnorodne zadrukowane produkty – od standardowych i wielowarstwowych etykiet na opakowania dla żywności, na pojemniki z chemikaliami, przez składane pudełka i ulotki dla produktów farmaceutycznych i kosmetyków, aż po kartony wysyłkowe do sprzedaży detalicznej w całej Europie, współpracując z największymi markami w wielu branżach. Labelprint24 projektuje i produkuje rozwiązania w zakresie opakowań z tektury, folii i papieru każdej wielkości dla firm, handlu, administracji i instytucji edukacyjnych.

Zainstalowana w Labelprint24 maszyna Jet Press 750S szybko przyniosła firmie korzyści w zakresie wydajności. Roman Kasper, asystent ds. zarządzania w Labelprint24, wyjaśnia: „Choć minęło niewiele czasu, jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości i spójności wydruków z maszyny Jet Press, która wymaga mniej konserwacji, umożliwia produkcję w trybie 24/7 i elastyczność, aby oferować szybki i oszczędny druk ultrakrótkich serii w przypadku specjalistycznych jednorazowych lub prototypowych opakowań, a także większych zamówień. Ponadto zwiększona wysokość układarki pozwala umieścić na niej bezpośrednio całą paletę zamiast ręcznego podawania podłoża do maszyny, co nie tylko oszczędza czas i koszty pracy, ale także skraca czas produkcji i dostawy. Przewidujemy również, że maszyna Jet Press pozwoli nam uzyskać bardziej przystępną cenę w przypadku druku mniejszych ilości w kolorze – oszczędności, które potencjalnie możemy przenieść na klienta”.

Instalacja maszyny Revoria Press PC1120 umożliwi firmie Labelprint24 zaoferowanie klientom jeszcze szerszego wyboru nośników i wielu nowych kolorów, lakierów, metalicznych zdobień i wykończeń w postaci efektów specjalnych, w tym złotych, srebrnych, białych i różowych. Model ten oferuje do 10 kolorów łatwo konfigurowalnych w sześciu kanałach dla jednego przejścia, wysokiej jakości wydruki z prędkością 120 str./min na szerokiej gamie rodzajów podłoża.

Kasper kontynuuje: „Należymy do najszybszych producentów i dostawców opakowań w naszym sektorze i liczymy na to, że technologia cyfrowa i automatyzacja utrzymają wysokowydajne procesy produkcyjne, zapewniając przy tym najlepsze możliwe wydruki. Dlatego nieustannie analizujemy nowe rozwiązania w zakresie druku, które mogą pomóc nam utrzymać, a nawet poprawić wysoki poziom obsługi klienta. Cieszymy się z możliwości, jakie dają nam dwa nowe systemy do druku cyfrowego od Fujifilm pod względem oferowania nowych kreatywnych rozwiązań, skrócenia czasu realizacji, przyciągania nowych klientów i zwiększania potencjału naszej firmy”.

  • Obecnie 0 z 5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ocena: 0/5 (0 ocen/y)

Dziękujemy za ocenę!

Twoja ocena już została uwzględniona. możesz oceniać tylko raz!

Twoja ocena została zmieniona, dziękujemy za ocenę!

Powiązana zawartość

Nie masz uprawnień do pisania komentarzy. Zaloguj się.

Z ostatniej chwili

W dn. 21 i 22 czerwca br. w warszawskim Expo XXI odbędzie się IV edycja Międzynarodowych Targów Dostawców dla Przemysłu Farmaceutycznego i Kosmetycznego PCI Days. Wydarzenie, w którym udział jest bezpłatny (wymagana jest rejestracja), jest przeznaczone dla producentów leków i kosmetyków, a także przedstawicieli instytucji, uczelni i firm z otoczenia branży farmaceutycznej i kosmetycznej.

Firma Dantex – producent cyfrowych drukarek do etykiet – nawiązała współpracę sprzedażową i marketingową dotyczącą drukarek Pico z Grupo Impryma, działającą na terenie Hiszpanii i Portugalii.

Polecamy

Prenumerata

Zachęcamy do zaprenumerowania naszego pisma.
Wypełnij formularz i dołącz do grona ludzi dobrze poinformowanych.

●Zamawiam prenumeratę●

Reklama

W tym miejscu zamieszczamy cenniki produktów reklamowych w drukowanych wydaniach "Świata DRUKU" oraz informacje techniczne dotyczące ich przygotowania.
Wszelkie ewentualne pytania prosimy kierować do działu reklamy:
tel. 42 687 12 92
reklama@swiatdruku.eu

*Informacje o modułach reklamowych do zestawień tematycznych:

Moduły reklamowe do zestawień przygotowywane przez nasze zewnętrzne studio graficzne (w wym. 180 x 40 mm), w oparciu o przesłane do nas w tym celu następujące materiały Klienta:
- logotyp w rozdzielczości 300 dpi (formaty: AI, CDR, EPS, JPEG, PDF lub TIFF)
- nazwa firmy wraz z formą prawną
- adres: ulica, numer, kod pocztowy, miejscowość
- jeden numer telefonu i jeden numer faksu
- jeden adres e-mail i jeden adres strony www
- opis działalności do 600 znaków ze spacjami.

Moduły są przesyłane do Klienta przed drukiem w celu akceptacji.

W cenie modułu zawarta jest jedna poprawka Klienta i wszelkie korekty ewentualnych błędów zawinionych przez naszą redakcję lub studio graficzne.

Dodatkowe zmiany treści są dodatkowo płatne, uzależnione od czasu pracy studia.